אין ריגוש ועניין מבעלי

אני נשואה כעשר שנים. חיים כמו אצל כולם עליות ומורדות. מה שקורה שבעלי אינו אדם חם ואוהב , אף פעם לא מחבק או מנשק. אני לא זוכרת מתי חיבק אותי או נישק אותי. האמת שגם אני לא יזמתי אף פעם. אולי בעיות החיים גרמו לריחוק המסוים הזה. יש לנו 3 ילדים לא קלים . בעיות כמו כל הילדים. בקיצור התחלתי לחשוב לאחרונה שאולי אני אעשה לי איזה חבר. אז מה ? גם מבחינת הדת לא תהיה לי בעיה שהרי אני לא מקבלת מבעלי מה שמגיע לי עפ"י חוקי הדת. מה דעתכם ? איך לעשות חבר ? אני בת 38 , די נחמדה (כך כולם אומרים) 1.72 ס"מ. אולי מישהו שגם נשוי כמוני ולא נמצא בשיא האושר ורוצה גם להכניס קצת אקשן/עניין לחיים. תודה ולהתראות

ברוכה הבאה למועדון נשמה , מה שלומך תרגעי האוניה הזאת מלאה עד 0 מקום מאיזה איזור את בארץ ???

שטויות במיץ

סיים את המשפט . מה השטויות שאתה מדבר ? אתה מתכוון שהזדקנה ? איזה שטויות.....

הייינשמה למה את כועסת אני מתכוון שאת מלאך

את לא מפרשת אותי נכון אני לא אמרתי כלום על זיקנה חס וחלילה אני לא מכיר את המושג הזה

ברוכה הבאה למועדון נשמה , מה שלומך תרגעי האוניה הזאת מלאה עד 0 מקום מאיזה איזור את בארץ ???

שטויות במיץ

אין ריגוש ועניין מבעלי

אני נשואה כעשר שנים. חיים כמו אצל כולם עליות ומורדות. מה שקורה שבעלי אינו אדם חם ואוהב , אף פעם לא מחבק או מנשק. אני לא זוכרת מתי חיבק אותי או נישק אותי. האמת שגם אני לא יזמתי אף פעם. אולי בעיות החיים גרמו לריחוק המסוים הזה. יש לנו 3 ילדים לא קלים . בעיות כמו כל הילדים. בקיצור התחלתי לחשוב לאחרונה שאולי אני אעשה לי איזה חבר. אז מה ? גם מבחינת הדת לא תהיה לי בעיה שהרי אני לא מקבלת מבעלי מה שמגיע לי עפ"י חוקי הדת. מה דעתכם ? איך לעשות חבר ? אני בת 38 , די נחמדה (כך כולם אומרים) 1.72 ס"מ. אולי מישהו שגם נשוי כמוני ולא נמצא בשיא האושר ורוצה גם להכניס קצת אקשן/עניין לחיים. תודה ולהתראות

היייי טופזי איפה נעלמת דברי איתי נשמה

טופז הדת אוסרת עליך חבר את אשת איש

אם את זקוקה לזה וזה יהיה יותר קל לך מאשר לתקן את המצב בחיים שלכם .לא הולך לך אז תעשי מה שיתן לך להרגיש אישה במובן המלא של המילה. ענין הדת אוסרת עליך , את אשת איש וזה איסור מוחלט . האם ניסית לדבר איתו , הרי את גם לא יוזמת מה העניין הוא דוחה אותך ואת מעדיפה לתת ללהבה להיכבות בניכם עד שתמות . אני בעד מה שטוב לך . אין בעיה יש הרבה שישמחו לקפוץ על הצעתך . יש לי בשבילך הרבה עצות מעניינות כנסי למייל hanan1223@walla/com

היייי טופזי איפה נעלמת דברי איתי נשמה

אתה מצחיק ולכן אני נשארת עדיין

אני עדיין איתך , מקשקשת , אל תדאג לא נעלמתי, אני לא נעלמת כ"כ מהר

שטויות במיץ

נו טופז יש קופצים על הדרישה שלך

הייינשמה למה את כועסת אני מתכוון שאת מלאך

את לא מפרשת אותי נכון אני לא אמרתי כלום על זיקנה חס וחלילה אני לא מכיר את המושג הזה

כל הפורום מלא מלאכים ומלכות ונסיכות ומלכים

אתה מצחיק ולכן אני נשארת עדיין

אני עדיין איתך , מקשקשת , אל תדאג לא נעלמתי, אני לא נעלמת כ"כ מהר

את רואה כבר חיובי אם אני מצחיק אותך אנחנו יודעים גם שלהצחיק זאת מצווה תקני אתי אם אני טועה

תגידי נשמה את עובדת יש לך מקצוע כל שהוא ???אם כן מה מקצועך???

אין ריגוש ועניין מבעלי

טופזי יקירתי

עשית בדיקה יסודית אם לאדון יש או אין מאהבת , ואל תגידי לא בוודאות ללא בדיקה כי יש היום לכל סיר מכסה אם לא עשית אני ממליץ על בדיקה יסודית בנושא הנ"ל

שלום לטופז!

האם אפשר דרך האימייל? zazpapa@walla.com תודה רמי

טופזי יקירתי

עשית בדיקה יסודית אם לאדון יש או אין מאהבת , ואל תגידי לא בוודאות ללא בדיקה כי יש היום לכל סיר מכסה אם לא עשית אני ממליץ על בדיקה יסודית בנושא הנ"ל

טופזילה

תעני לי אחזור מאוחר יותר או מחר נמשיך לדבר שמרי על עצמך יפיפיה בייייייבייייי

כל הפורום מלא מלאכים ומלכות ונסיכות ומלכים

אני צריכה מלאך אחד,יש אחד בשבילי

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר