מה שאני יכול להציע לך......

היות ויש לך חור אחד......פיככככככ..... יש לי כמה עבורך ....שעומדים בתור.... £7 3£ £7 3£ £7 £ ......... ......נו טוב.....כנראה שגם אלו לא יספקו אותך....................מה ניתן כבר להסתפק מחור .....אחד?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.....דפוק.

לגילה מדובר בתופעה שנקראת קוקלד

בתרגום גברים מקורנינים. אלה גברים בד"כ נשואים שמתגרים מלראות את נשותהם מזדייינות עם גברים אחרים. למה זה מגרה אותם?. א. בספור הזה יש אלמנט של השפלה רובם אוהבים לשמוע מהאישה גם קטעי השפלות על כך שהם לא מספקים את האישה שלהם או כמה הזיין שלהם קטן ולא מספק. ב. למה להכניס גבר?. גילה תשאלי אותו אם הוא נמשך לגברים. יצא לי לדבר עם קוקלד בפורום של קוקלד שאלתי אותו הוא בואע נה שהוא נמשך לגברים.אם את רוצה לקבל פרטים נוספים על זה כנסי לפורום קוקלד באתר הזה:http://www.heberotic.co.il/

שאלה חשובה ,תגובתכם חשובה עבורי.

היי ,ערב טוב לכולם/ן.. זו פעם ראשונה שלי בפורום הנוכחי ובפורומים בכלל. מקווה ששאלותיי אכן תואמות לפורום. באחת השיחות עם בן זוגי (חבר ב5 השנים האחרונות) ,שוחחנו לגבי הפנטזיות של כל אחד מאיתנו (במטרה לגוון, לשפר ולהעשיר את הזוגיות ) ,הוא אמר ,שהוא מעוניין לצרף "צלע נוספת"..הוא הציע לצרף גבר וטרם השבתי לו ,ביקשתי זמן בכדי לחשוב ולשקול את העיניין (מתכוונת לסרב) ,עלו לי תהיות רבות לגבי העיניין בהן לא שיתפתי אותו , בניהן : מה זה אומר לגבי הערך שלי בעיניו? (יש מידה של זילזול בבקשה כזו לא? כי הרי גבר שאוהב לא יחפוץ שגבר זר יגע ב"אישה" שלו ) מה זה אומר לגבי הרגשות שלו כלפיי ?? (גבר אוהב מקנא ומשתגע רק ממבט שנשלח ל"אישה" שלו אז לצרף גבר נוסף על אחת כמה וכמה) מה זה אומר לגבי נטיותיו המיניות?? (אילו היה מבקש לצרף אישה זה היה נשמע ומצטייר אחרת למרות שהייתי וודאיי מסרבת חד משמעית) תהייה נוספת ,שעלתה : ייתכן שהוא מנסה לבחון אותי? חשוב לי לציין שבעבר הוא השתתף באורגיות (שתי נשים, אישה וגבר וכו') ועבורי זה חדש , מוזר .. מחכה לתוגבתכם בכדי שאדע איך להתנהל ומה להשיב לו תודה מראש גילה.

דיברתם על פנטזיות...

אז מה רצית? שיבקש מנה חומוס?

צריך לבדוק את מהות הקשר

ביניכם אולי הקשר הגיע לסופו
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר