ראשית מה תשיבי לו זו החלטה שלך,ולנו אין אפשרות לייעץ לך,אם את שואלת את דעתי

משהו פה לא הולך טוב אתכוון לכך במלא הרצינות,ואם תגידי כן הוא יילך על זה לגבי ההמשךוון לבחון אותך הוא הף גבר אוהב לא מוכן,ובטח לא מציע דברים שכאלה ותאמיני לי הוא לא ההמשך בידקי את מערכת היחסים הנל

תשובה קצת אחרת-

לא אוהבת את התשובות הנחרצות,הבוטות וצרות האופקים שמועלות כאן בנושאים שכאלה. פתאום כולם חסודים מפנטזים רק על הנשים/בעלים שלהם ושבויים בתבניות ותשובות שמטרתן לשאת חן. פנטזיה מטבעה היא אחד הדברים הטינטימיים ביותר שיש לאדם. שיתוף בן/בת זוג בפנטזיה זה דבר מסוכן ומצריך אמון חזק בבן הזוג. ביחסי חברות ואהבה קרובים ואמיתיים אדם צריך לדעת שחשיפת הפנטזיה לא תפגע בו ולא תערער את האהבה והיחסים. את יכולה להסכים ויכולה שלא.זו בחירתך. לכן גם תמוהה בעיני הצהרתך כי דעתנו חשובה לך. למה חשובה לך דעתם של זרים? הקשיבי ללבך בלבד.במין אין חוקים. כל מה שטוב לך ולבן זוגך ולא מזיק לאחר-הוא לא מענינו של אף אדם. ורק למען הסדר הטוב וחבורת הצדקנים שכאן- בספר דו"ח שאנר על מיניות הגבר נבדקו בין השאר עשר הפנטזיות הנפוצות ביותר בקרב גברים. במקום השמיני בעשיריה הפותחת, עומדת הפנטזיה לראות את אשתך או המאהבת מקיימת יחסים עם גבר אחר. אז אולי זה לא כ"כ ביזארי????

יש הבדל ענק בין פנטזיה לבין הרצון לממש לפנטז על זה הוא יכול כל החיים

לממש את המתחסדת,כאשר את מתארת זאת כדבר של מה בכך העולם גועש וקוצף על בגידות וכל האורגיות נגמרות באורגיות יחסי מין הם בין שני בני זוג,וזה מה שעושה אותם לאינטימי טריגשי כל השאר לא שורד,זאת סתם הצגה,בהחלט ייתכנו יחסים של יותר מזוג לאורך זמן אך ללא שום מעורבות ריגשית אישית בין השניים וזאת האמת והשאר הצגה

שאלה חשובה ,תגובתכם חשובה עבורי.

היי ,ערב טוב לכולם/ן.. זו פעם ראשונה שלי בפורום הנוכחי ובפורומים בכלל. מקווה ששאלותיי אכן תואמות לפורום. באחת השיחות עם בן זוגי (חבר ב5 השנים האחרונות) ,שוחחנו לגבי הפנטזיות של כל אחד מאיתנו (במטרה לגוון, לשפר ולהעשיר את הזוגיות ) ,הוא אמר ,שהוא מעוניין לצרף "צלע נוספת"..הוא הציע לצרף גבר וטרם השבתי לו ,ביקשתי זמן בכדי לחשוב ולשקול את העיניין (מתכוונת לסרב) ,עלו לי תהיות רבות לגבי העיניין בהן לא שיתפתי אותו , בניהן : מה זה אומר לגבי הערך שלי בעיניו? (יש מידה של זילזול בבקשה כזו לא? כי הרי גבר שאוהב לא יחפוץ שגבר זר יגע ב"אישה" שלו ) מה זה אומר לגבי הרגשות שלו כלפיי ?? (גבר אוהב מקנא ומשתגע רק ממבט שנשלח ל"אישה" שלו אז לצרף גבר נוסף על אחת כמה וכמה) מה זה אומר לגבי נטיותיו המיניות?? (אילו היה מבקש לצרף אישה זה היה נשמע ומצטייר אחרת למרות שהייתי וודאיי מסרבת חד משמעית) תהייה נוספת ,שעלתה : ייתכן שהוא מנסה לבחון אותי? חשוב לי לציין שבעבר הוא השתתף באורגיות (שתי נשים, אישה וגבר וכו') ועבורי זה חדש , מוזר .. מחכה לתוגבתכם בכדי שאדע איך להתנהל ומה להשיב לו תודה מראש גילה.

היי גילה

אני חושבת שזה תלוי עד כמה את סומכת עליו,נראה לי שהוא סומך עלייך ובוטח בקשר שלכם ולכן הציע את הרעיון. אני לא הייתי שוללת אם הסיטואציה היתה הפוכה,כלומר אם זו היתה אישה ולא גבר,אבל אז היו עולות לך שאלות כגון,אם הוא מעוניין להכניס מישהי למיטה האם אני לא עושה לו את זה? השאלה היא האם הוא יהיה מעוניין להכניס אישה? אם לא הייתי שואלת אותו ברצינות האם הוא הומו... סורי,ההחלטה היא שלך בלבד! וכל תגובה שתשמעי כאן תהיה לכאן ולכאן.

יש הבדל ענק בין פנטזיה לבין הרצון לממש לפנטז על זה הוא יכול כל החיים

לממש את המתחסדת,כאשר את מתארת זאת כדבר של מה בכך העולם גועש וקוצף על בגידות וכל האורגיות נגמרות באורגיות יחסי מין הם בין שני בני זוג,וזה מה שעושה אותם לאינטימי טריגשי כל השאר לא שורד,זאת סתם הצגה,בהחלט ייתכנו יחסים של יותר מזוג לאורך זמן אך ללא שום מעורבות ריגשית אישית בין השניים וזאת האמת והשאר הצגה

חבל

שלא קראת את השורה הבאה. :)

היי ,ערב טוב לכולם/ן.. זו פעם ראשונה שלי בפורום הנוכחי ובפורומים בכלל. מקווה ששאלותיי אכן תואמות לפורום. באחת השיחות עם בן זוגי (חבר ב5 השנים האחרונות) ,שוחחנו לגבי הפנטזיות של כל אחד מאיתנו (במטרה לגוון, לשפר ולהעשיר את הזוגיות ) ,הוא אמר ,שהוא מעוניין לצרף "צלע נוספת"..הוא הציע לצרף גבר וטרם השבתי לו ,ביקשתי זמן בכדי לחשוב ולשקול את העיניין (מתכוונת לסרב) ,עלו לי תהיות רבות לגבי העיניין בהן לא שיתפתי אותו , בניהן : מה זה אומר לגבי הערך שלי בעיניו? (יש מידה של זילזול בבקשה כזו לא? כי הרי גבר שאוהב לא יחפוץ שגבר זר יגע ב"אישה" שלו ) מה זה אומר לגבי הרגשות שלו כלפיי ?? (גבר אוהב מקנא ומשתגע רק ממבט שנשלח ל"אישה" שלו אז לצרף גבר נוסף על אחת כמה וכמה) מה זה אומר לגבי נטיותיו המיניות?? (אילו היה מבקש לצרף אישה זה היה נשמע ומצטייר אחרת למרות שהייתי וודאיי מסרבת חד משמעית) תהייה נוספת ,שעלתה : ייתכן שהוא מנסה לבחון אותי? חשוב לי לציין שבעבר הוא השתתף באורגיות (שתי נשים, אישה וגבר וכו') ועבורי זה חדש , מוזר .. מחכה לתוגבתכם בכדי שאדע איך להתנהל ומה להשיב לו תודה מראש גילה.

אני השתפתי באורגיות

עם שתי נשים אבל אציין שזה היה בתשלום מלא לשעתיים שלמתי 1000 ש"ח כולל טיפ, התחיל עם מסג' ושמנים רחניים, לאחר מיכן הכל כבר הגיע, הם יודעות את העבודה אחת אחת. היום תודה לאל חי עם מישהי קבועה ונהנה איתה מכל רגע. ורק לידיעתכם עברתי כבר את השישים.

מנסיון של גבר במשוואה זה לא משהו שווה סתם חרתה סרבי לכך בלי לפרט

גוף ונפש האמנה לסקס אין לנו בעיה עם דוגי, זה רק המילה סטייל שנראית לנו מוזרה בהקשר הזה 4/6/2006 איור: איתמר דאובה 1. הגודל לא קובע. עוצמת הבטריות כן. 2. "כולל הביצים" היא התשובה היחידה לשאלה "איך לעזאזל הוא הגיע ל-21 סנטימטר". 3. התעוררת ערומה בדירה זרה, כשלצידך בקבוק וודקה ריק ומצלמת וידאו? הידד, סוף סוף יהיו תוצאות לחיפוש השם שלך בגוגל. 4. אנחנו לא אומרות שזה שווה את זה, אבל תדעי לך ששמנים משתדלים יותר. 5. אלמנטים מיותרים במיטה, בסדר עולה: סדיני סאטן, קצפת, נוצה, תרנגולת. 6. ולא, "תורידי את הזבל" לא נחשב לדיבור מלוכלך. 7. תנוחות מגוונות זה סבבה, אבל אם אלוהים היה רוצה אותך בצורה הזאת הוא היה בורא אותך אטב משרדי. 8. פנטזיה לגיטימית: כבאי. פנטזיה לא לגיטימית: אישוני. 9. כשהוא אומר לך שהוא אוהב גיוון בחיי המין, הוא מתכוון שלפעמים הוא נוגע בעצמו עם היד החלשה. 10. כן, גם אנחנו שמענו על הקטע של סקס ואוכל, אבל אנחנו אומרות דיה לצרה בשעתה. 11. לגיטימי לגמרי שאם הוא מתעקש לגמור לך על הפנים, את תתעקשי על משקפת צלילה. 12. גם לנו אין בעיה עם דוגי, זה רק המילה סטייל שנראית לנו מוזרה בהקשר הזה. 13. מבחינה אבולוציונית, הם נרדמים מיד אחרי כדי לתת לך עוד זמן לחשוב על יחסינו לאן. 14. לא ברור איך זה מסתדר סטטיסטית, אבל האקסיות של החבר שלך תמיד גמרו מלרדת לו. 15. בואי נודה בזה: הסיכוי הכי טוב שלך לגמור בחדירה הוא לעבור לגור בעפרה ולחכות שייכנסו מחבלים. 16. ואגב, כשאומרים סקס טנטרי לא מתכוונים למשגל שמתקיים בטנטורה. 17. אוקיי, אתה יכול עוד פעם. עכשיו תן לישון. 18. מבט אחד על ריקי מרטין. זה כל מה שצריך כדי להבין כמה דק הקו שמפריד בין מאהב לטיני למתחנגל לטנטי. 19. חבר שלך קנה ספידו אדום והתחיל לגדל שפם? מקוות שאת חברותית, אתם הולכים לאורגיה. 20. סימן טוב: הוא רוצה שתחכי לו בחולצת הכפתורים שלו. סימן לא טוב: הוא רוצה לחכות לך בחולצת הכפתורים שלך. 21. בטווח הארוך תעדיפי דווקא את אלה שלא נתנו לך להתעסק להם עם התחת.

יעני הוא יעמוד ויסתכל איך "אהובתו" מקבלת ממישהו אחר ????????????????

מה הוא מתכוון לשות בזמן הזה?

להסתכל ולהתחרמן ואולי גם לתת את שלו פיככככס

אגב,

התשובה שלי מתייחסת לעובדה שהועלתה ביקורת ועמדה שיפוטית על עצם הפנטזיה. נדמה לי שדעתי על מימוש פנטזיות כבר ידועה פה. אני מאמינה שיש דברים שעדיף להשאיר בפנטזיה.

צודקת לא

גילה מאמי,"כמה אפשר לאכול אורז מאותה הצלחת? מנסים גם מצלחות אחרות..."

מה העניין? אין כאן מה לחשוב בכלל! בא לך-יאללה! לא בא לך-שלחי אותו לקיבינימט! אם יש לו עיניים גדולות,או שהוא מעוניין לראות אותך עם גבר אחר-הוא סוטה! ואם הוא מעוניין להשתתף גם -כשגבר נוסף נמצא-הוא מסתיר נטיות מיניות/סטייה חבויה. תעשי אחד ועוד אחד-ותראי שהוא עוד עלול להציע לך ללכת ולהציע את "שירותייך" עבור כסף,(בלי לפגוע חלילה) וזה מה שיעשה לו את זה! הוא אידיוט!!! וכל מילה אחרת תגדיר אותו פחות. מגיע לך,לפי הודעותייך,מישהו קצת יותר שפוי...

לצרף עוד גבר

גבר שאוהב לא מציע דבר כזה תעיפי אותו ואל תחשבי פעמיים

תגובה לתשובה של דנוש

דנוש חבל על הזמן איזה ניסוח אני חושב שכדאי שתלמידי פסיכולוגיה אוו יועצת נישואים חבל על הזמן

מי ש...

מי שמכניס את את ידיו לתוך מים רותחים שלא יתפלא אם יש לו כוויה. דיברתם על פנטזיות אז מה ציפית שהוא יגיד? שאין לו כאלה? שאת מספיקה לו-וזה לא סותר, יכול להיות מאד. שהוא רוצה סקס במעלית? תכבדי את הפנטזיה שלו, גם אם היא לא תצא לפועל כי זאת רק פנטזיה ותשמחי שיש לך בעל כנה.

שניים סינים עם כינור...

אולי בסך הכל הוא רוצה לבדוק את עצמו איך הוא מול אחר בזמן המשגל? אישית לפעמים זה עלה בפנטזיות שלי...רק השאלה איך הרגיש לאחר מעשה..אשתי פסלה זאת על הסף!! שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.

תגובה לתשובה של דנוש

דנוש חבל על הזמן איזה ניסוח אני חושב שכדאי שתלמידי פסיכולוגיה אוו יועצת נישואים חבל על הזמן

יצחק קסטרו נשמה...

חחחחח... חשבתי על זה פעם! בעצם.. זה היה החלום שלי אבל... אני מעדיפה להשאיר את זה בגדר של חלום לא כל דבר צריך להגשים אחרי זה לא יהיה על מה לחלום... בכל מצב יקירי תודה מותק... אשמח ליעץ גם לך אם תרצה אחלה ערב וחג עצמאות שמח יקירי

אני השתפתי באורגיות

עם שתי נשים אבל אציין שזה היה בתשלום מלא לשעתיים שלמתי 1000 ש"ח כולל טיפ, התחיל עם מסג' ושמנים רחניים, לאחר מיכן הכל כבר הגיע, הם יודעות את העבודה אחת אחת. היום תודה לאל חי עם מישהי קבועה ונהנה איתה מכל רגע. ורק לידיעתכם עברתי כבר את השישים.

טל??

חחחחחחח.... את עברת את השישים כמו שאני עברתי את גיל 900 תפסיקיי לדבר שטיות בבקשה כאן זה פרום עצות לא שקרים ורמאויות.... וגם אם נהנת? אז כניראה שהיית בגיל הנכון חחחחח... בהצלחה מידלה!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר