שאלה חשובה ,תגובתכם חשובה עבורי.

היי ,ערב טוב לכולם/ן.. זו פעם ראשונה שלי בפורום הנוכחי ובפורומים בכלל. מקווה ששאלותיי אכן תואמות לפורום. באחת השיחות עם בן זוגי (חבר ב5 השנים האחרונות) ,שוחחנו לגבי הפנטזיות של כל אחד מאיתנו (במטרה לגוון, לשפר ולהעשיר את הזוגיות ) ,הוא אמר ,שהוא מעוניין לצרף "צלע נוספת"..הוא הציע לצרף גבר וטרם השבתי לו ,ביקשתי זמן בכדי לחשוב ולשקול את העיניין (מתכוונת לסרב) ,עלו לי תהיות רבות לגבי העיניין בהן לא שיתפתי אותו , בניהן : מה זה אומר לגבי הערך שלי בעיניו? (יש מידה של זילזול בבקשה כזו לא? כי הרי גבר שאוהב לא יחפוץ שגבר זר יגע ב"אישה" שלו ) מה זה אומר לגבי הרגשות שלו כלפיי ?? (גבר אוהב מקנא ומשתגע רק ממבט שנשלח ל"אישה" שלו אז לצרף גבר נוסף על אחת כמה וכמה) מה זה אומר לגבי נטיותיו המיניות?? (אילו היה מבקש לצרף אישה זה היה נשמע ומצטייר אחרת למרות שהייתי וודאיי מסרבת חד משמעית) תהייה נוספת ,שעלתה : ייתכן שהוא מנסה לבחון אותי? חשוב לי לציין שבעבר הוא השתתף באורגיות (שתי נשים, אישה וגבר וכו') ועבורי זה חדש , מוזר .. מחכה לתוגבתכם בכדי שאדע איך להתנהל ומה להשיב לו תודה מראש גילה.

זיונ

תיכנסי איתם למיטה הם יזינו אותך ביחד מכל החורים

היי , גילה...איני יודע אם דעתי תהלום את עמדתך...

שאלותייך מגוונות ורבות. קשה לי לענות על כולן בבת אחת. אך , אוסיף ואומר, שאת עושה טעויות של "בית הספר". את ממש מזכירה לי מישהי מאמש, אשר החלפתי עימה מילה וחצי , בנושא, הלאה. לא נטחן מילים. אני לא בעד . עבורי מיטה הינה לשניים בלבד. אם זה לסטוץ. אם זה לפורקן חד פעמי. אם זה לעתיד בר אהבה. מיטה.....הינה דבר לחלוק אהבה. לא גחמות של אדם אשר יש לו פנטזיות. פנטזיות הוא יכול לחלוק עם כלצ אשר נפשו חשקה. .....בביזיאריות אשר שוכנת בו. ואכן שוכנת בו אחת כזו. גילה, הקשיבי לי.....אני מאמין שאנו מכירים...חחחחחחח.... מיטה. סקס. אהבה. אלו , דברים שניתן להסתדר איתם. איכשהו.מאידך, הדברים, שחברך מציע, מציב מעט , אם לא יותר, דילמות והצבות, לגבי הדרישות שלו. הקשיבי לי היטב....זה לא עניין של לבחון אותך. עבורך זה חדש. לכולנו זה חדש. וזה מרתיע. לא הייתי מתנסה, גם שיהיה עבורי הוא....חברי כ- 10 שנים. מיטה , לא חולקים עם מס' גברים. האיניטימיות מחייבת. הרגש בבוקר למחרת מחייב. הסקס אומנם עם שני גברים יהיה מהנה וטוב,,, אך, לא יהיה לך עם מי משניהם להתעורר בבוקר למחרת.... זו תהיה גחמת ליל סקס ליל מאוחרת, שתתתברר ככוזבת. זה מה שאת רוצה? כן? רוצה להמשיך בפנטזיות שמאכילים אותך? אם את קוראת את דבריי כרגע.....דעי לך.,...שאני לא הטיפוס הזה,.... דעי, יש לכל שאלותייך , עניתי לך. במובן מסויים, כנראה לא קיבלת זאת, ופנית ל"עזרת הציבור". אני חושב שדשנו בעניין יותר מדי. צרי עימי קשר. אם זה חשוב מאוד לגבייך. שימי.

זיונ

תיכנסי איתם למיטה הם יזינו אותך ביחד מכל החורים

מה שאני יכול להציע לך......

היות ויש לך חור אחד......פיככככככ..... יש לי כמה עבורך ....שעומדים בתור.... £7 3£ £7 3£ £7 £ ......... ......נו טוב.....כנראה שגם אלו לא יספקו אותך....................מה ניתן כבר להסתפק מחור .....אחד?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.....דפוק.

היי , גילה...איני יודע אם דעתי תהלום את עמדתך...

שאלותייך מגוונות ורבות. קשה לי לענות על כולן בבת אחת. אך , אוסיף ואומר, שאת עושה טעויות של "בית הספר". את ממש מזכירה לי מישהי מאמש, אשר החלפתי עימה מילה וחצי , בנושא, הלאה. לא נטחן מילים. אני לא בעד . עבורי מיטה הינה לשניים בלבד. אם זה לסטוץ. אם זה לפורקן חד פעמי. אם זה לעתיד בר אהבה. מיטה.....הינה דבר לחלוק אהבה. לא גחמות של אדם אשר יש לו פנטזיות. פנטזיות הוא יכול לחלוק עם כלצ אשר נפשו חשקה. .....בביזיאריות אשר שוכנת בו. ואכן שוכנת בו אחת כזו. גילה, הקשיבי לי.....אני מאמין שאנו מכירים...חחחחחחח.... מיטה. סקס. אהבה. אלו , דברים שניתן להסתדר איתם. איכשהו.מאידך, הדברים, שחברך מציע, מציב מעט , אם לא יותר, דילמות והצבות, לגבי הדרישות שלו. הקשיבי לי היטב....זה לא עניין של לבחון אותך. עבורך זה חדש. לכולנו זה חדש. וזה מרתיע. לא הייתי מתנסה, גם שיהיה עבורי הוא....חברי כ- 10 שנים. מיטה , לא חולקים עם מס' גברים. האיניטימיות מחייבת. הרגש בבוקר למחרת מחייב. הסקס אומנם עם שני גברים יהיה מהנה וטוב,,, אך, לא יהיה לך עם מי משניהם להתעורר בבוקר למחרת.... זו תהיה גחמת ליל סקס ליל מאוחרת, שתתתברר ככוזבת. זה מה שאת רוצה? כן? רוצה להמשיך בפנטזיות שמאכילים אותך? אם את קוראת את דבריי כרגע.....דעי לך.,...שאני לא הטיפוס הזה,.... דעי, יש לכל שאלותייך , עניתי לך. במובן מסויים, כנראה לא קיבלת זאת, ופנית ל"עזרת הציבור". אני חושב שדשנו בעניין יותר מדי. צרי עימי קשר. אם זה חשוב מאוד לגבייך. שימי.

shimiam0 לא הבנתי הייטב את כוונותיך...

אני חושבת שאתה מבלבל ביני לבין מישהי אחרת.. "דשנו רבות בנושא" וכי איך ייתכן ?? הרי זו הפעם הראשונה שאני מעלה בכתב את שאלתי הנ"ל ..וכמו כן מעולם לא חלקתי עם איש את תהיותיי לגבי העיניין.. אלא אם כן מדובר באדם שדעתו מאוד חשובה ויקרה לי .. אתה נשמע אדם חכם ,מבין עיניין .. ואילו קראת את הודעתי הקודמת יכולת להבחין ,שציינתי שאני מתכוונת לסרב לו.. נעמה לי תגובתיך וסייעה לי להבהיר את מחשבותיי ולהביא אותי לידי החלטה ,יותר נכון החלטות נוספות ,שאותן לא אעלה על הכתב. מאחלת לך ליל מנוחה . גילה .

אגב- אתה כאן? אתה ער?

היי ,ערב טוב לכולם/ן.. זו פעם ראשונה שלי בפורום הנוכחי ובפורומים בכלל. מקווה ששאלותיי אכן תואמות לפורום. באחת השיחות עם בן זוגי (חבר ב5 השנים האחרונות) ,שוחחנו לגבי הפנטזיות של כל אחד מאיתנו (במטרה לגוון, לשפר ולהעשיר את הזוגיות ) ,הוא אמר ,שהוא מעוניין לצרף "צלע נוספת"..הוא הציע לצרף גבר וטרם השבתי לו ,ביקשתי זמן בכדי לחשוב ולשקול את העיניין (מתכוונת לסרב) ,עלו לי תהיות רבות לגבי העיניין בהן לא שיתפתי אותו , בניהן : מה זה אומר לגבי הערך שלי בעיניו? (יש מידה של זילזול בבקשה כזו לא? כי הרי גבר שאוהב לא יחפוץ שגבר זר יגע ב"אישה" שלו ) מה זה אומר לגבי הרגשות שלו כלפיי ?? (גבר אוהב מקנא ומשתגע רק ממבט שנשלח ל"אישה" שלו אז לצרף גבר נוסף על אחת כמה וכמה) מה זה אומר לגבי נטיותיו המיניות?? (אילו היה מבקש לצרף אישה זה היה נשמע ומצטייר אחרת למרות שהייתי וודאיי מסרבת חד משמעית) תהייה נוספת ,שעלתה : ייתכן שהוא מנסה לבחון אותי? חשוב לי לציין שבעבר הוא השתתף באורגיות (שתי נשים, אישה וגבר וכו') ועבורי זה חדש , מוזר .. מחכה לתוגבתכם בכדי שאדע איך להתנהל ומה להשיב לו תודה מראש גילה.

גילה

אני מציעה לך לא לעשות שום דבר שנוגד את רצונך.תאמרי לבן זוגך שאת פשוט לא מעוניינת בסקס עם גבר אחר!! ואין שום ספק,אגב,שהוא לעולם לא ישכח את המראה שלך עם גבר זר. עכשיו זו פנטזיה בשבילו אבל בעתיד זה יכול ליצור הרבה מאוד משקעים, טענות,קינאה כעסים וריבים.משני הצדדים.לגביי העדפות המיניות שלו,למה התכוונת?הפנטזיה זה שגם הוא יקיים סקס עם הגבר?!אגב,שאלה אליך: אתם נשואים?

ז"א אם אמר לך "לכי להזדיין", זה היה ברצינות

להנות היום מה שתפסידו למחר

אם היית קרובת משפחתי ..הייתי עושה הכל על מנת שתעיפי אותו

עם כל הסבל הריגשי שיבוא ..אחרי 5 שנות חברות וזה מה שהוא רוצה אזיי תני לו ללכת ..וכמה שיותר מהר..

תשובה קצת אחרת-

לא אוהבת את התשובות הנחרצות,הבוטות וצרות האופקים שמועלות כאן בנושאים שכאלה. פתאום כולם חסודים מפנטזים רק על הנשים/בעלים שלהם ושבויים בתבניות ותשובות שמטרתן לשאת חן. פנטזיה מטבעה היא אחד הדברים הטינטימיים ביותר שיש לאדם. שיתוף בן/בת זוג בפנטזיה זה דבר מסוכן ומצריך אמון חזק בבן הזוג. ביחסי חברות ואהבה קרובים ואמיתיים אדם צריך לדעת שחשיפת הפנטזיה לא תפגע בו ולא תערער את האהבה והיחסים. את יכולה להסכים ויכולה שלא.זו בחירתך. לכן גם תמוהה בעיני הצהרתך כי דעתנו חשובה לך. למה חשובה לך דעתם של זרים? הקשיבי ללבך בלבד.במין אין חוקים. כל מה שטוב לך ולבן זוגך ולא מזיק לאחר-הוא לא מענינו של אף אדם. ורק למען הסדר הטוב וחבורת הצדקנים שכאן- בספר דו"ח שאנר על מיניות הגבר נבדקו בין השאר עשר הפנטזיות הנפוצות ביותר בקרב גברים. במקום השמיני בעשיריה הפותחת, עומדת הפנטזיה לראות את אשתך או המאהבת מקיימת יחסים עם גבר אחר. אז אולי זה לא כ"כ ביזארי????

כנסיי דחוףףףףף!!!!!!!!!!!

תגידיי את שומעת את עצמךך???? עזבי שומעת את מקשיבהה לעצמייך????? את מי זה מעניייייייין מה הוא רוצה רק מלחשוב שהואא רוצהה שגבר זר יגעע בך זה כבר נשמעע משחקק.... אוליי ואני לא פוסלת שיכול להיות שהוא בוכן אותךך... גם אפשרותת אבללללללללללללללללללללל בוחן כזה ושהוא עוד נחוש בדעתוו.... לפי דעתי ואם כבר את מחפשת עצות..?? הוא מחפש ממך סקס בשביל להרגיע לו את החושים וזה כל הסיפור תאמיניי לי שזה פשוט דוחה !!!!... בנוסף כדאי לך לבדדוק טוב טוב אם הוא לא מושפע או סתם משחק איתך או אפילו בוגד בך.... לא פירטט פה המון דברים חשובים כגון: כמה סקס אתם מבצעים ביחד, כמה פרידות היו לכם, איך המערכת יחסים בינכם, האם היו שקרים והסתרות וכו.... עכשיו בתור מישהי שקצת מבינה לא הרבה טיפה תבררי אם הוא לא בוגד בך... ועוד עצה קטנהה?? אני בטוחה שהוא לא איתךך בשביל האהבה!! אם אתה מבצעים סקס כל יום כמה פעמים ביום ואפילו יום כן ויום לא הוא רוצה אותךך בשביל הסטיות המיניות שלוו!!! כמה שזה נשמע כואב אבל את צריכה לפתוח עניים ולראות מה קורה סבביך לא להיותת עיוורת כי את מאוהבת זאת ט-ע-ו-ת!!!!! שיהיה לך בהצלחהה

תשובה קצת אחרת-

לא אוהבת את התשובות הנחרצות,הבוטות וצרות האופקים שמועלות כאן בנושאים שכאלה. פתאום כולם חסודים מפנטזים רק על הנשים/בעלים שלהם ושבויים בתבניות ותשובות שמטרתן לשאת חן. פנטזיה מטבעה היא אחד הדברים הטינטימיים ביותר שיש לאדם. שיתוף בן/בת זוג בפנטזיה זה דבר מסוכן ומצריך אמון חזק בבן הזוג. ביחסי חברות ואהבה קרובים ואמיתיים אדם צריך לדעת שחשיפת הפנטזיה לא תפגע בו ולא תערער את האהבה והיחסים. את יכולה להסכים ויכולה שלא.זו בחירתך. לכן גם תמוהה בעיני הצהרתך כי דעתנו חשובה לך. למה חשובה לך דעתם של זרים? הקשיבי ללבך בלבד.במין אין חוקים. כל מה שטוב לך ולבן זוגך ולא מזיק לאחר-הוא לא מענינו של אף אדם. ורק למען הסדר הטוב וחבורת הצדקנים שכאן- בספר דו"ח שאנר על מיניות הגבר נבדקו בין השאר עשר הפנטזיות הנפוצות ביותר בקרב גברים. במקום השמיני בעשיריה הפותחת, עומדת הפנטזיה לראות את אשתך או המאהבת מקיימת יחסים עם גבר אחר. אז אולי זה לא כ"כ ביזארי????

אגב,

התשובה שלי מתייחסת לעובדה שהועלתה ביקורת ועמדה שיפוטית על עצם הפנטזיה. נדמה לי שדעתי על מימוש פנטזיות כבר ידועה פה. אני מאמינה שיש דברים שעדיף להשאיר בפנטזיה.

גילה טוב שגילית עכשיו ש ח ר ר י מהר את הדבר הזה אם את רוצה חיים בריאים

יעני הוא יעמוד ויסתכל איך "אהובתו" מקבלת ממישהו אחר ????????????????

סורי ש..

שאני נחרץ אבל זה מראה על זלזול מוחלט משו רצחנייייי....כמו שאמרת גבר שרואים שקצת מתקרבים לשטח של אשתו...הוא מ.ת.פ.ח.ל.ץ! פשוט מתפחלץ אז זה מראה המון! שימי לב!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר