בגידה

בגידה

אני נשואה 24 שנה עם מי שקרוי בפני כולם הבעל האידיאלי לפני חודש הוא התוודה בפני שמעד ובגד בי אני אוהבת אותו אך אני מרגישה שלא אוכל להמשיך אם לא אבגוד בו ולו פעם אחת ,מה לעשות

אם כך את חשה תעשי זאת . בהצלחה...

לא כנקמנות אלא טעימה מהפרי ...

מודה ועוזב ירוחם..הוא טעה ..את גם רוצה לעשות את אותה טעות?

כאשר אישה אוהבת לא תבגוד עם אחר

אלא אם הינה שרמוטה בת שרמוטה

להנות היום מה שתפסידו למחר

למה פעם אחת? פעמים, אחת ליישור קו ואחת לפעם הבאה.. אבל

יש דבר נוסף בהקשר לבגידה גם שכלך בגד בך וכאן את בבעייה ... כיצד תשיבי לשכלך כגמולו על בגידתו בך?

כאשר אישה אוהבת לא תבגוד עם אחר

אלא אם הינה שרמוטה בת שרמוטה

אימאל'ה, מה המילים האלה?

בגידה

אני נשואה 24 שנה עם מי שקרוי בפני כולם הבעל האידיאלי לפני חודש הוא התוודה בפני שמעד ובגד בי אני אוהבת אותו אך אני מרגישה שלא אוכל להמשיך אם לא אבגוד בו ולו פעם אחת ,מה לעשות

למה הוא סיפר לך?

את הרגשת משהו חריג בו?

לא כנקמנות אלא טעימה מהפרי ...

זה די טעים

בגידה

שטות

חפשי לפחות לעצמך תירוץ טוב יותר הבעל האידיאלי יעזוב אותך שווה לך?

זה די טעים

וגם נעים וגם חמים....

בגידה

מימי

את משחקת באש.... את עכשיו כמו במלחמה ובמלחמה אין מנצחים יש רק מפסידים. את רוצה גם לבגוד את צודקת תענישי אותו ומה הרווח הגדול? שתהני לרגע.... ומה את עשויה להפסיד? את האיש שאת אוהבת ומודה שהוא איש טוב.... אני חושב שאל לך לחשוב אפילו על זה כי את רק תפסידי.... היי את הבוגרת ונסי לדלג על גבי המהמורה הזו.... חיים

וגם נעים וגם חמים....

איך אתה יודע?

בגידה

Two wrongs do not make one right

הרעיון שלך נשמע כ"כ הזוי עד שקל יותר להאמין שזו הודעה מפוברקת.

למה פעם אחת? פעמים, אחת ליישור קו ואחת לפעם הבאה.. אבל

יש דבר נוסף בהקשר לבגידה גם שכלך בגד בך וכאן את בבעייה ... כיצד תשיבי לשכלך כגמולו על בגידתו בך?

גם כאן אתה משחרר את השטויות שלך ?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר