בצער רב אני מודיעה לכם על מותו של אביה של פוזיטה

פוזיטה יקרה - אני משתתפת בצערך ומקוה שלא תדעי יותר צער. מאחלת לך שמעתה ואילך תדעי רק שמחות ובשורות טובות. מדליקה נר לזכרו של אביך

משתתף בצערה ושלא תדע יותר צער. שיבס.

מצטרף לניחומים.

פוזיטה. מי יתן ומנוחת עולמים של אביך תביא לך ולבני ביתך נחמה, וכן תזכו עוד לדעת שמחות. יהי זכרו ברוך.

מות אבי/ יהודה עמיחי

אבי פתאום מכל החדרים יצא למרחקיו המוזרים הלוך הלך לקרוא לאלוקיו שהוא יבוא לעזור לנו עכשיו ואלוקים כבר בא כמו טורח תלה את מעילו על וו ירח אך את אבינו שיצא להובילו יחזיק האלוקים לעד אצלו

מרכינה ראש בצער איתך לזכר אביך,פוזיטה

אין מילה בעולם שתמחה מעלייך את הצער והעצב, אך ראי איזו "ירושה" הותיר עם לכתו לאנושות....אותך!! מאחלת לך שלא תדעי צער,נמצאת לחבק אותך ולחזקך במרחק שיחת טלפון. מקווה שתמצאי בתוכך מעיינות של כוח בכדי להתמודד ולתמוך במשפחתך. תהיי מנוחתו בגן -עדן ונשמתו צרורה בצרור החיים,אמן. אוהבת ,שלהבת.

משתתף בצערך פוזיטה .שלא תדעי צער...

משתתף בצערך שלא תדעו עוד צער

אישה

רק יד תומכת, חיבוק עוטף. ושתיקה של הבנה.. זה המעט שאני יכולה לשלוח לך במצב שכזה כשכמעט ואין דבר שינחם.. שלא תדעי עוד צער.

משתתף בצערה ושלא תדע יותר צער. שיבס.

איתך בצערך, חברה יקרה

פוזיטה יקרה - אני משתתפת בצערך ומקוה שלא תדעי יותר צער. מאחלת לך שמעתה ואילך תדעי רק שמחות ובשורות טובות. מדליקה נר לזכרו של אביך

-אפרוחית יקרה שלי....משתתף בצערך.

תנוחמי מהשמיים. הלוואי , ולא תדעי עוד צער בחייך. משתתף באבלך, וכואב. שימי.

אובדן - עוד סוג של פרידה. כואבת ביותר. חסרת צדק והיגיון. משתתפת בצערך, מכל הלב...

פוזיטה משתתפת בצערך

מאחלת לך "החלמה מהירה" תקופה קשה מאחלת לך לראות אור בקרוב

פוזיטה היקרה משתתפת בצערך....

איתך בצערך, חברה יקרה

משתתפת בצערך

ומאחלת לך שבכל פעם שתחשבי על אביך-תעלי חיוך של זכרון טוב ואהבה. כל עוד הוא על לוח לבך-הוא עדיין כאן. חזקי ואמצי.

לכל מנחמיי

תבוא עליכם התודה והברכה. מאחלת לכולכם בריאות ואריכות ימים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר