נמאס לי ממנה

אשה נשואה פעם בשלושה חודשים...................... כל היום מהעבודה שלה מבלבלת לי את המוח מאמי, קוקי, אוהבת מתגעגעת ,מגיעה הביתה פופפפפפפפפפ נעלמת ראבק מה אני צריך את זה> ?נשואה בסדר ראבק תעשי מאמצים ...עאלק פוחדת אז אל תבואי תשארי עם בעלך הנסיך ........צודק או מה? היום נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה לא מסוגל להרדם ...שתלך קיבינימט............................................סליחה

בטח צודק. א-מ-מה?

זה סוג הקשר שאפשר לצפות לו במערכת יחסים מסוג כזה. עכשיו נשאלת השאלה אם לא מגיע לך יותר. משהיא שתהיה רק שלך. מה דעתך?

אנאלפבתית שכמותי.

מי שהיא.

נמאס לי ממנה

אשה נשואה פעם בשלושה חודשים...................... כל היום מהעבודה שלה מבלבלת לי את המוח מאמי, קוקי, אוהבת מתגעגעת ,מגיעה הביתה פופפפפפפפפפ נעלמת ראבק מה אני צריך את זה> ?נשואה בסדר ראבק תעשי מאמצים ...עאלק פוחדת אז אל תבואי תשארי עם בעלך הנסיך ........צודק או מה? היום נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה לא מסוגל להרדם ...שתלך קיבינימט............................................סליחה

צודק..שתלך קיבינמט...אבל מה איתך אין לך חלק בזה?

תשתחרר מזה מהר ..כי זה מתחיל להשפיע עלייך ולעשות לך רע ואין לי ספק שאולי ניכנסת לזה מתוך פיתוי אבל צא מזה בזמן היא נשואה וזה לא משנה לך אם טוב לה או רע לה עם בעלה. מגיע לך בטוח משהו טוב יותר ולא ללכת על חבל דק עם מישהי שאתה לא יודע מה יקרה מחר.

אנאלפבתית שכמותי.

מי שהיא.

חחחחחחח אני הורגת אותי היום.

טלי צודקת כמובן- מישהי! תגידו,זה הגיל?

בטח צודק. א-מ-מה?

זה סוג הקשר שאפשר לצפות לו במערכת יחסים מסוג כזה. עכשיו נשאלת השאלה אם לא מגיע לך יותר. משהיא שתהיה רק שלך. מה דעתך?

מה זה מגיע לי יותר?

זה לא העיניין... כל הזמן היא שמרה אותי לעצמה מסתבר . היה סקס מטריף והיא התחננה שאהיה רק שלה ושאני אמתין לה ,,אבל מצד שני אי אפשר לחיות ככה היא חוזרת לחיים שלה ועאלק אני צריך לשבת לחכות לה ....?היה .נגמר (9חודשיים?4 פעמים סקס בשבילי:-( מה זה ? שלשום היתה פה פעם רביעית ואחרונה .)שיהיה לך בהצלחה אהובתי .אם תרצי לחיות איתי פעם תתקשרי במידה ואהיה פנוי אחשוב על זה חחחחחחחחח

צודק..שתלך קיבינמט...אבל מה איתך אין לך חלק בזה?

תשתחרר מזה מהר ..כי זה מתחיל להשפיע עלייך ולעשות לך רע ואין לי ספק שאולי ניכנסת לזה מתוך פיתוי אבל צא מזה בזמן היא נשואה וזה לא משנה לך אם טוב לה או רע לה עם בעלה. מגיע לך בטוח משהו טוב יותר ולא ללכת על חבל דק עם מישהי שאתה לא יודע מה יקרה מחר.

ידעתי ולקחתי בחשבון

אבל שקרים על גביי שקרים ....לבעל משקרת? בסדר. אבל גם למאהב ?למה יש מאהב או מאהבת אם לא להשלים ולהפתח אחת/ד לשני/ה לבעל ?אני שלך למאהב ?אני שלך חחחחחח מאמי מכבאי האש ועזרה ראשונה לא כאן אצלי טל-102 ו-101

חחחחחחח אני הורגת אותי היום.

טלי צודקת כמובן- מישהי! תגידו,זה הגיל?

סליחה, לא הבנתי את מה שרשמת כ"כ, זה היה מופנה אליי?

נמאס לי ממנה

סליחה ,מה לא הבנת,בנוגע לקשר עם אשה נשואה,איזה חלק,מפתיע אותך

סליחה, לא הבנתי את מה שרשמת כ"כ, זה היה מופנה אליי?

ממש לא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר