לא ,לא מפריעה לה העובדה,נו באמתתתתתתתתת

מה נו באמת??

היא הודהת שזמן רב היא יודעת...

גיליתי שבעלי בוגד בי - האם להתעמת?

כבר זמן מה אני יודעת שבעלי הוא הומו. התעמתתי אתו והוא לא הכחיש אבל אמר שהוא הטרו-סקסואל. אתמול גיליתי שהוא בוגד בי עם גבר. אני מאוד מאוד פגועה, ולא יודעת אם להתעמת אתו, לשמור בלב מה עושים?

שיתפוס אותך במיטה עם שני גברים.... אבל חתיכים!

הוא בטוח יקנא יותר מאשר יכעס עלייך... ואז כשהוא יהיה חסר מילים ...תאמרי לו אם הוא צריך ליווי לדלת......

שומשום את עוד פה? יש לי המון מה לומר.

לפעמים בחיים צריך לדעת לפנות לעזרה מקצועית. זה אחד המקרים. לנו קל לזרוק עצות כמו -"תזרקי אותו" או "תתעלמי". החיים קצת יותר מורכבים מזה. כך גם זוגיות וחיי נישואין . ידוע כי בני האדם שונים זה מזה גם בהעדפותיהם המיניות. באופן אישי אני מאמינה שיש מקום לכל נטיה שאינה פוגעת באחר. במקרה הזה את מרגישה פגועה. המילה "להתעמת" שנגזרת מ"עימות" דהיינו ויכוח- אינה במקומה. זה לא נושא לריב או ויכוח אבל בהחלט כזה שאין להתעלם ממנו. בן זוגך ש ב ח ר לחיות איתך ולהקים איתך תא משפחתי- נאלץ להתמודד עם חסך שאינו תלוי בך. זו התמודדות לא קלה אבל הוא בכל זאת בחר בה. המון נקודות תצטרכו לברר- האם זו הייתה 'מעידה' חד פעמית או צורת חיים נסתרת לצדך? מה טיב הקשר שלכם מעבר להתמודדויות שנחשפת להן בתחום המיני? אתם אוהבים?חברים? צוחקים יחד? רואים את העולם מאותה נקודה? שותפים לחיים? השאלות האלה לא באות לגמד את משמעות הבגידה והבעיה שגרמה לה.תפקידן לברר אם הקשר שווה מבחינתכם השקעה. אם התשובה חיובית- אני מאמינה שבעזרת איש מקצוע ועבודה קשה תוכלו להגיע להבנות והסכמות ואולי אפילו תזכו לרענון וחיזוק היחסים. =================== חברה שלי שעמדה במצב דומה אמרה פעם- "החלק הכי נורא בזה זה חוסר האיזון בעובדה שאישה וגבר לא יכולים להתחרות.הם מספקים מענה שונה. אם זו הייתה בחורה-הייתי יכולה לתת 'פייט' חזרה" ואני שמעדיפה להסתכל על מצבים בחיים באור חיובי טוענת שבבגידה עם גבר יש יתרונות על פני בגידה עם אישה- דבר ראשון הבגידה לא מאיימת על הנשיות שלך.תחשבי על זה. זה מאוד משמעותי. היא גם לא תלויה במשהו שעשית או לא עשית. היא תלויה אך ורק בצרכים פיזיים של בעלך. דבר שני, למרות שמאוד היינו רוצים לחשוב שזוגיות הומואית היא בדיוק כמו סטרייטית- המצב רחוק מלהיות כזה.העובדה היא שהומואים מייחסים עומק רגשי אפסי כמעט לסקס. רובם הגדול גם אלו שזכו לחיות בזוגיות ארוכה -נכנסים למיטה עם כל הבא ליד (אולי זו לא בחירה מוצלחת של מילים ) בלי שום סנטימנטים. האקט הוא בעיקרו פיזי. נכון שהפחד הגדול של נשים יותר מהבגידה עצמה הוא הפחד שיאהב אותה יותר? ===================== נדמה לי שסיפקתי פה מספיק חומר למחשבה. מקווה שאת פה לקרוא,שלא תעשי החלטות פזיזות ושתחליטו לפנות לעזרה. המון המון הצלחה.

תגידי את עובדת ? מה זה התגובה הארוכה הזאת?

את כל היום בבית רושמת לאנשים עצות ארוכות שלמעשה כבר באמצע מאבדים אותך... צאי לעבוד..........

כן את MIKA 404 מה נסגר איתך?

ואת זה כתבת

מהבית או מהעבודה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תעבדי את! אני הולכת לים!

כבר זמן מה אני יודעת שבעלי הוא הומו. התעמתתי אתו והוא לא הכחיש אבל אמר שהוא הטרו-סקסואל. אתמול גיליתי שהוא בוגד בי עם גבר. אני מאוד מאוד פגועה, ולא יודעת אם להתעמת אתו, לשמור בלב מה עושים?

הראשונה היא בגדה, אני ישבתי 3 חודשים בכלא

לדעתי לכל דבר יש את המחיר ואת הסיכון לגבי העימות לא יעזור אם מצא אחת שלטעמו טובה יותר, זה להילחם בתחנות רוח ולבלות בתחנות מישטרה.

סליחה צריך להכתב "אם מצא אחד טוב יותר מימך"

מה נו באמת??

היא הודהת שזמן רב היא יודעת...

היא כותבת פה לא,אז זה מפריע לה,לפעמים,מעוגמת נפש מפחד התוצאה,או מחווסר כוח

להתמודד,יודעים ושותקים, אבל העובדה מפריעה,פוגעת,מעליבה,נקודההההההההההה ומי שיגיד אחרת,או משקר או לא איכפת לו כי הוא לא אוהב את הבן זוג ושמח שמישהי אחרת צריכה לשכב איתו,ולא היא במקרים אחרים,זה מפריע נקודה

ואלה שהולכים לנערות ליווי לא דוחים?

אני לא מבינה? מה איכס ?? שיעשה מה שבא לו רק שלא ייתפס ואם היא הסכימה להישאר איתו כשהו כזה? היא יכולה לבוא בטענות רק לעצמה!!

וידים

לידעתי ללכת לנערה לוי זה לא רע אם לו משהו אחר

היא כותבת פה לא,אז זה מפריע לה,לפעמים,מעוגמת נפש מפחד התוצאה,או מחווסר כוח

להתמודד,יודעים ושותקים, אבל העובדה מפריעה,פוגעת,מעליבה,נקודההההההההההה ומי שיגיד אחרת,או משקר או לא איכפת לו כי הוא לא אוהב את הבן זוג ושמח שמישהי אחרת צריכה לשכב איתו,ולא היא במקרים אחרים,זה מפריע נקודה

אולי לא הייתי מספיק ברורה

אין ספק שזה קשה לגלות שבעלך הומוסקסואל- אין ספק שזה מהלומה לא קלה . אבל וזה אבל גדול האם ברגע שאת מודעת לזה ו"מקבלת" את זה את לא אמורה להבין שהוא ... גם מ....??? אין לי בעיה לחבק ולשמוע את הצער והכאב להיפך בשמחה אני רק רוצה להבין מניין נובעת המצוקה ??

וידים

לידעתי ללכת לנערה לוי זה לא רע אם לו משהו אחר

סליחה אבל לא הבנתי למה התכוונתה

לדעתי , בתור אישה אם אני אגלה שבעלי הלך לנערת ליווי זה יהיה רע מאוווווד!!!!!

תחליטי לא להפגע - אם הוא בעל טוב - ויש לכם יחסים טובים - תבקשי שיזהר

הראשונה היא בגדה, אני ישבתי 3 חודשים בכלא

לדעתי לכל דבר יש את המחיר ואת הסיכון לגבי העימות לא יעזור אם מצא אחת שלטעמו טובה יותר, זה להילחם בתחנות רוח ולבלות בתחנות מישטרה.

אני מבינה שבאמת עדיף שתשלם -

לכל דבר יש מחיר ולגבי היה שווה

היא רצתה להיות חכמה וקיבלה את שלה. לי היה שווה. בחורה שמנצלת, גונבת כסף לא שלה ומצמיחה קרניים, לא מגיע לה נו נו נו נו קרוב לוודאי שתזכור אותי כמה שנים, אני זכרתיה רק שלשה חודשים במעשיהו.

ואת זה כתבת

מהבית או מהעבודה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תעבדי את! אני הולכת לים!

זה לא שבאמת מעניין אותי אם את עובדת..זאת

זאת העובדה שאת חופרת ....תקצרי בתגובות שלך גם ככה הן לא ענייניות....
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר