גיליתי שבעלי בוגד בי - האם להתעמת?

כבר זמן מה אני יודעת שבעלי הוא הומו. התעמתתי אתו והוא לא הכחיש אבל אמר שהוא הטרו-סקסואל. אתמול גיליתי שהוא בוגד בי עם גבר. אני מאוד מאוד פגועה, ולא יודעת אם להתעמת אתו, לשמור בלב מה עושים?

הבעיה היא רק אם להתעמת איתו?

מעבר לזה את מעונינית להשאר בזוגיות הזאת ?

אני לא יודעת - אני פשוט מבולבלת

הוא הבטיח לי כבר אז שהוא אוהב אותי, ושלא תהיה לו זוגיות אחרת בלעדי. יש לנו 4 ילדים משותפים, והוא מאוד מעורב בגידול שלהם - כך שגם אם נפרק את הזוגיות אני אף פעם לא אתרחק ממנו. אני חושבת שאם הוא יישאר נאמן לי, אני מוכנה לסלוח לו הפעם - אבל אם לא, זה יגרום לי כאב כזה שעלול לפרק את הזוגיות בכל מקרה

זאת בדיוק השאלה...

כמה תוכלי לסבול זאת בין אם זאת בגידה עם גבר או עם אישה. למרות..... שזאת שאלה נצחית.... מה יותר גרוע, בגידה עם גבר או עם אישה. באופן אישי, למרות שבגידה עם גבר הייתה פחות פוגעת בי כי זה עניין של נטיה, לא יודעת אם הייתי מסוגלת להתקרב אליו אם הוא היה עם גבר...... אבל אני זאת לא את ! אם אין לך בעיה עם הנושא והוא יעמוד בהבטחתו אז תנסי לגשת ליעוץ בנושא. גירושים מבחינתי זאת אופציה אחרונה אחרי שנוסו כל האפשריות.

עם כל הצער והכאב...

אני חושבת שבגידה זו בגידה!! לא משנה אם הוא בגד בך עם גבר או עם אישה...לדעתי את צריכה לשתף אותו בכאב שלך ולעשות עם עצמך חשבוןנפש האם את מעוניינת להישאר בזוגיות כזו או שלא. אני אישית חושבת שלפעמים ממשברים אפשר לצמוח אבל במקרה שלך, נראה לי שבעלך הוא הומו ולכן יכול להיות שהוא יחליט שהוא רוצה להישאר בתא המשפחתי שלכם על מנת לא לפרק אותו אבל מתישהו הוא יצא עם האמת שלו. אם הוא הומו הוא ימשיך להיות הומו מכיוון שזה לא משהו שהוא יכול לשלוט בו ולכן הוא ישקר את עצמו דבר ראשון וגם אותך ואת ארבעת ילדיכם... תחשבי על זה... האם את רוצה להיות באמת מאושרת עם בן זוג שיודע מה הוא רוצה או שאת מעדיפה לחיות עם גבר שלא נמשך לנשים (כך זה נשמע לי לפחות..) רק בשביל "שהילדים לא יפגעו??..." כי ביננו?? הילדים יפגעו בכל מקרה...אז עדיף שתמזערי נזקים עד כמה שאת יכולה... בכל מקרה, בכל החלטה שתקחי, אני מאחלת לך הצלחה ואושר!!!

כבר זמן מה אני יודעת שבעלי הוא הומו. התעמתתי אתו והוא לא הכחיש אבל אמר שהוא הטרו-סקסואל. אתמול גיליתי שהוא בוגד בי עם גבר. אני מאוד מאוד פגועה, ולא יודעת אם להתעמת אתו, לשמור בלב מה עושים?

יקירתי את בבעיה...

אני לא הייתי מתעמתת זה מצב שהוא ידוע לך ולו אני חושבת שאת צריכה לחשוב איך זה ישפיע על הילדים { במידה ויש} את יודעת ילדים זה עם אכזר יכולים להעליב אותם בכיתה \ גן בכל מקרה .... אם קיבלת את העניין של הגילוי בשלווה תמשיכי הלאה רק תבקשי ממנו שזה לא יהיה בבית במידה והוא ממשיך

עצה...

תשאלי את עצמך שאלות שרק את יכולה לענות. טוב לך איתו במצב הזה? אני אישית לא נישארת במקום שלא טוב לי ושוב כמו שאמרו לך לפניי תחשבי על הילדים.

שמשום

אין סיכוי לעתיד ולכן אין טעם בעימות.הבעיה היא איידס.

מה זה לשמור בלב...עד מתי?

לא מאמינה בלשמור בלב- זה יצא בדרך כלשהי- ובדרך כלל בצורה די מכוערת- אחרי שצוורים כל כך הרבה כאב. להתעמת- זהיכול להיות גם בשיח אמיתי וכנה, לא בדרך לא נעימה. להבין גם את הצד שלו- אני מניחה שגם לו לא פשוט העניין. בעד לדבר איתו. את פועלת נגדך ונגדו- במידה ותשמרי בלב- אין כזה דבר- לי באופן אישי- קשה לשמור בבטן, ולהתיייחס למשהו כה משמעותי עבורי כאילו לא קיים.

אני לא יודעת - אני פשוט מבולבלת

הוא הבטיח לי כבר אז שהוא אוהב אותי, ושלא תהיה לו זוגיות אחרת בלעדי. יש לנו 4 ילדים משותפים, והוא מאוד מעורב בגידול שלהם - כך שגם אם נפרק את הזוגיות אני אף פעם לא אתרחק ממנו. אני חושבת שאם הוא יישאר נאמן לי, אני מוכנה לסלוח לו הפעם - אבל אם לא, זה יגרום לי כאב כזה שעלול לפרק את הזוגיות בכל מקרה

בואי נהיה מציאותיים..

את חושבת שאדם שמרגיש כל כך חזק משיכה כלפי המין שלו- מסוגל לא להיות נאמן כלפי התחושות האלו- זה קצת כמו לבקש ממנו לא להיות הוא, ואף מערכת זוגית לא יכולה למחוק זהות של אדם. לבטיח ולהיות נאמן- זה להיות אמיתי ופתוח- קודם כל. אחר כך למצוא פתרונות- הילדים כן לא פשוט, זה נכון, אך זה לא מביע את טיב החיים שיהיה להם במידה ויידעו אפילו שאבא שלהם בעל נטיות כאלו או אחרות. אלא- האיכות- הקשר הטוב, הקבלה- אלו ערכים ועקרונות הרבה יותר חשובים- שדברים נעשים בצורה נעימה - ולא אכזרית. אני בטוחה שלא קל לך- אבל לפעמים צריך להסתכל בגובה העיניים לאמת- ואיך החלטות שלנו פועלות ויפעלו במציאות- בלי פחד- אולי קצת..מותר

כך זה לא חיים, לכן

לגמור את מערכת היחסים יפה, ז"א להתגרש בצורה יפה ובלתי פוגענית לך ואם יש ילדים אז בודאי.

להנות היום מה שתפסידו למחר

תראי את הצד החיובי,

אצל הערבים לפעמים האשה מוצאת שהבעל בוגד בה ען עז..... בכל מקרה חמודה שלי, כמו שכתב אחר, ככה וככה זה לא חיים, שלחי אותו כמו טיל בליסטי ןתתחילי מחדש, ככה עושים כולם וחבל על כל דקה מיותרת, ובטח היו לך סימנים שמשהו דפוק אצלו מזמן רק התעלמת.....

לנבגדת

מאמי,תגידי תודה שזה לא עם אישה! עם גבר את לא יכולה להתחרות,להשוות... 2 אפשרויות:1. תבגדי גם. 2.תפרדו.(לא שמת לב לפני שנישאתם אם הוא מביט בגברים שונה מכפי שסטרייט מביט?) איך אפשר להשוות בין סקס עם אשה לבין גבר?! פשוט מגעיל!!! כמו אלו שכותבות בפורום לסביות. למה צריך להעמיד לרשותן פורום?!!! זה נותן במה לכל הסטייה הזו! ה' ברא כל אחד ואחת כפי שברא.(ולא,איני דתייה. אני חילונית למהדרין)

איזה לשמור בלב ,בחייך,זה עסק גמור סליחה על הנחרצות,אבל זאת האמת

לנבגדת

מאמי,תגידי תודה שזה לא עם אישה! עם גבר את לא יכולה להתחרות,להשוות... 2 אפשרויות:1. תבגדי גם. 2.תפרדו.(לא שמת לב לפני שנישאתם אם הוא מביט בגברים שונה מכפי שסטרייט מביט?) איך אפשר להשוות בין סקס עם אשה לבין גבר?! פשוט מגעיל!!! כמו אלו שכותבות בפורום לסביות. למה צריך להעמיד לרשותן פורום?!!! זה נותן במה לכל הסטייה הזו! ה' ברא כל אחד ואחת כפי שברא.(ולא,איני דתייה. אני חילונית למהדרין)

למבינה,את כנראה לא מבינה,אחרת היית כותבת אחרת,אם לא מבינים במשהו,לא מגיבים

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר