אני לא חושב שהיית מתדרדרת עד כדי כך

השששם ירחם!!

מוטי ?...שיהיה מוטי..

וליתר דיוק..זה הולך ככה: "אבל רמז אחד כבר הבנתי לבד כבר הבנתי היטב לחיים סמוקות כמו אש פעימות חזקות של הלב חום וקור וצמרמורת לילות בלי שינה מה זה אומר אני כבר מבינה חלומות בהקיץ דמעות בלי סיבה מה זה אומר זה אומר אהבה" ===== איך הגענו לזה בכלל?! הא..רמז... טוב טוב הלכתי לי...

זה הכל המוטי הזה אשם..

שבוע טוב..

השששם ירחם!!

הוא בכלל חי ה13 הזה ?

אגב.. 13 מה ?

כן אני חיי, ואני כבר אחרי הסרטן, אתה עוד לפני. אתן לך טיפים לכשתחלה

וואלה ?

אני עוד אתחיל להאמין שאתה באמת חגי.. אז מה.. נהיית לסבית פתאום ? מחלה קשה הסרטן הזה.. תהי/ה בריא/ה..

הוא בכלל חי ה13 הזה ?

אגב.. 13 מה ?

אנא עארף

13 עשר מדיא...

זה הכל המוטי הזה אשם..

שבוע טוב..

שבוע טוב..ולילה טוב..

וואלה ?

אני עוד אתחיל להאמין שאתה באמת חגי.. אז מה.. נהיית לסבית פתאום ? מחלה קשה הסרטן הזה.. תהי/ה בריא/ה..

שמע, איני מאחל לך לחלות .באמת. האמן לי. שלעולם לא תחווה את שעברתי אני

אני אחרי השבר, אחרי הכאוס אחרי תחושות האבדון מאחל לך שאיש לא ינצל ולו גם לרגע וגם לא בבדיחות וזחיחות הדעת מצבך עת תחוה שבר מכול סיבה. באמת שאני מאחל לך רק טוב

תהיה בריא.

אתה איש חכם ומלומד.. אין לי משהו נגדך מלבד העובדה שיש לך נטייה לזלזל באנשים. האנשים טובים הם, אף אם אין כולם משכילים. אני רוצה לקוות שתצליח ללמוד לכבד. אין לי בעיה איתך. ברוך הבא ושבוע טוב.

כבר סיפרו לך שאני חגי 13?

אלפא, חגי לא היה שטן

להנות היום מה שתפסידו למחר

אל תקטלו אותי

יש לי נישואים סבירים.אתם יודעים,כמו לכולם. 16 שנים יחד 3 ילדים,חתול ומשכנתא. בעלי מבוגר ממני ב-12 שנים. עד לאחרונה הכל זרם.בשנה האחרונה התגלו אצלו בעיות בריאות לא פשוטות.כמויות הכדורים שהוא לוקח ביום יכולות להרוג סוס.אז מה הפלא שכבר שנה אני לא זוכרת מה זה אינטימיות? התחלתי לחשוב על רומן אבל אני מרגישה יסורי מצפון. המצב שלא לא ישתנה לטובה. תמיד ידעתי שנישואין זה לטוב ולרע אבל לא ידעתי עד כמה הרע והחוסר יכולים להיות קשים. אני מרגישה רע רק מהמחשבה על בגידה.אז תגידו אתם מה הייתם עושים במקומי? atzvuvit@walla.co.il

עצוב בבית-לא לקטול אותך אבל את תקטלי אותו ואם היה ההפך תתבישי

צלב

ק לכל

שימי ]פס על כל יפי הנפש הקוטלים כי הפוסל במומו פוסל ואת עשי כלבבך וכרצונך.בהצלחה ממני!!!!

אני בשל כל המתחסדים כל המחיקות ממעטת להיכנס לכאן ונכנסתי לחפש את דני ....אז חיי את חייך כאילו אין מחר ואין כמו הלב לדעת מה לעשוןת ....זרמי והיזהרי.נשיקה ממני.

ללא מילים..עדיף מעשים

צריך חיים פתוחים והוגנים....ואחרי זה ללכת עם הלב והגוף הם יודעים לאן לקחת אותנו הכי טוב
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר