אל תקטלו אותי

יש לי נישואים סבירים.אתם יודעים,כמו לכולם. 16 שנים יחד 3 ילדים,חתול ומשכנתא. בעלי מבוגר ממני ב-12 שנים. עד לאחרונה הכל זרם.בשנה האחרונה התגלו אצלו בעיות בריאות לא פשוטות.כמויות הכדורים שהוא לוקח ביום יכולות להרוג סוס.אז מה הפלא שכבר שנה אני לא זוכרת מה זה אינטימיות? התחלתי לחשוב על רומן אבל אני מרגישה יסורי מצפון. המצב שלא לא ישתנה לטובה. תמיד ידעתי שנישואין זה לטוב ולרע אבל לא ידעתי עד כמה הרע והחוסר יכולים להיות קשים. אני מרגישה רע רק מהמחשבה על בגידה.אז תגידו אתם מה הייתם עושים במקומי? atzvuvit@walla.co.il

זה מורכב..

אני חושבת ששיחה גלויה עם בעלך, תקל עלייך את המשא..

לקטול ? מה פתאום!

החיים הם לא שחור או לבן. אף אחד לא יכול להחליט במקומך. זה נושא נורא אישי. מה שחשוב זה שתחיי בשלום עם הבחירה שלך.בהצלחה.

אם מצבו הבריאותי שלך בעלך לא ישתפר - כלומר, מחלה כרונית חשוכת מרפא

ואם אין שום סיכוי שיורידו לי במינון של התרופות בעתיד, ואם יש לך בנמצא מישהו שאת חושקת בו - אל תרגישי ייסורי מצפון - תהני בשקט, אל תגידי כלום לבעלך - לא כדאי להקשות עליו מעבר למה שהוא עובר גם ככה. פשוט רומן צדדי וסודי - וזהו. את לא צריכה להרגיש יסורי מצפון - אלא אם את רוצה להתגרש ולהשאיר את בעלך שיתמודד לבד עם הבעיה שלו. באופן אישי יצא לי להכיר גבר במצב דומה לשלך - היה נשוי לאישה חולה במחלה כרונית חשוכת מרפא - תהליך שנמשך די הרבה שנים - והוא לא זנח אותה כלל, טיפל בה עד יומה האחרון - אבל מצא לעצמו זמן גם למאהבות - ובשנים האחרונות לחייה של אשתו - היה לו רומן ארוך ומתמשך עם מאהבת - פגישות בסתר - הנאות הגוף והנפש - והכל נשמר בסוד מאשתו שבלאו הכי לא היתה מסוגלת לכלום - בטח לא למגע פיסי. אל תרגישי יסורי מצפון - אבל אל תפגעי בבעלך - מה שתעשי, תעשי בהסתר. שיהיה לך בהצלחה.

תודה נשמה.

זה מורכב..

אני חושבת ששיחה גלויה עם בעלך, תקל עלייך את המשא..

יכול להיות שאת צודקת

אבל אין מצב שאני יוכל לעשות את זה.המבט שלו בעיניים.אני כבר רואה אותו.

לקטול ? מה פתאום!

החיים הם לא שחור או לבן. אף אחד לא יכול להחליט במקומך. זה נושא נורא אישי. מה שחשוב זה שתחיי בשלום עם הבחירה שלך.בהצלחה.

וואלה יופי.

גם אם את צודקת- אני פה כי אני צריכה עזרה.

אל תקטלו אותי

יש לי נישואים סבירים.אתם יודעים,כמו לכולם. 16 שנים יחד 3 ילדים,חתול ומשכנתא. בעלי מבוגר ממני ב-12 שנים. עד לאחרונה הכל זרם.בשנה האחרונה התגלו אצלו בעיות בריאות לא פשוטות.כמויות הכדורים שהוא לוקח ביום יכולות להרוג סוס.אז מה הפלא שכבר שנה אני לא זוכרת מה זה אינטימיות? התחלתי לחשוב על רומן אבל אני מרגישה יסורי מצפון. המצב שלא לא ישתנה לטובה. תמיד ידעתי שנישואין זה לטוב ולרע אבל לא ידעתי עד כמה הרע והחוסר יכולים להיות קשים. אני מרגישה רע רק מהמחשבה על בגידה.אז תגידו אתם מה הייתם עושים במקומי? atzvuvit@walla.co.il

תציעי לנו אם היה ההפך? מה בעלך עושה

מה עוד ועלייך לפנות לסקסולוג/ית שייתן לך "מזור חדירה מהנה" מה עוד ויש היום הרבה מכשירים חלופיים החל מאצבעות וירקות ונגמר באלפי מכשירים כיד הדימיון הטובה עלייך ועלינו,עובדה עסקים מתפרנסים לא רע מיכך, קבלי את המלצתי ושיהיה לך אללה ואכבר של זיונים מהנים, רק אם יצליח, זיכרי לשתף אותנו כאן, שלפחות...נקנא

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתה מכיר מכשיר שמחליף

חום,צומי,ליטוף?

הוא לא מכיר את המושגים האלה ....

גברים...

מה את מצפה...?

ליאורההה

לא כל הגברים קוראים אותם מוטי. לא?.. או שכן???

הוא לא מכיר את המושגים האלה ....

בתאוריה ..

הוא מכיר.. אבל הוא כנראה מתקשה בביצועים...

אל תקטלו אותי

בכלל לא

רק מה שאני מציעה לך, זה לא להיכנס לזה יותר מידיי. לפי דברייך, נראה כי את לא טיפוס בוגדני, את מרגישה יסורי מצפון רק מהמחשבה 'על'. אז אל תכנסי לאובססיה הזו למרדף הזה אחרי המאהב . תני לדברים לזרום..כשיבוא, כשיקרה בדרכך.. ותרגישי שזה מה שאת רוצה, שזה מה שימלא אצלך את החסר, תני לזה להתפתח.. למרות פער הגילאים,ולמרות המשכנתא [:)] ולמרות המחלה [לא הבנתי שזו מחלה סופנית..], החיים יכולים להיות יפים תחשבי על זה.. בהצלחה ובבריאות

ליאורההה

לא כל הגברים קוראים אותם מוטי. לא?.. או שכן???

לא..לא לכולם...

אגב, מי זה מוטי?!! חחחחחחחחחחחח
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר