התוודות

התוודות

עשיתי משהו נורא.... אני בת 12 אבל מבוגרת לגילי (לדעתי) ואיזה ידיד שאני דלוקה עליו כבר חודש עכשיו הוא בן 17 ואני רק בת 12 אז ידעתי שאני לא אוכל להיות איתו ... אתמול קרה מקרה מוזר... הייתה איזו מסיבה מגיל 15 ומעלה ואני וחברות שלי תמיד מתגנבות ונכנסות למסיבות האלה... קיצר הוא כנראה שתה הרבה..... ויכול להיות שהוא גם לקח סמים... כי באותו ערב הוא בא אלי כזה סתם משום מקום ונישק אותי עם הלשון...ואני הייתי בשוק.... ואז הוא שאל אם אני אמיצה ואני הסמקתי וחייכתי למרות שהייתי בהלם... ואז הוא לקח לי ת'יד ורץ אתי לשרותים.. הוא הפשיט אותי ושאל אם אני רוצה ואני לא ממש עניתי רק כזה אמרתי "איך שבא לך" למרות שפחדתי פחד מוות ולא ממש רציתי... ואז הוא התפשט וצמד אליי. ועשינו את זה .... זה היה כואב.. ומוזר...והוא נכנס לתוכי... בסוף כשסיימנו הוא נתן לי עוד נשיקה והלך... אני לא יודעת מה לעשות...אני מרגישה ממש מוזר..

את צריכה

את חייבת לדבר עם מבוגרים שאת סומכת עליהם. את גם חייבת בדיקת דם. אי-אפשר לדעת מה הבריאות שלו. אל תתבודדי עם זה.

איבדת את בתולייך בגיל 12 - ממש מוקדם. חבל שאתן מתפלחות למסיבות מעל לגילכן - חבל שאת מסתבכת וגורמת לאחרים להסתבך בגללך

כדאי באמת לעשות בדיקות דם - גם להיריון לא רצוי - וגם למחלות. להבא תהיי חכמה יותר - אל תתפלחי למסיבות לא לך - ואל תחששי לומר לגבר "לא" בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. בגילך, את עדיין קטינה ולכן את חייבת להישמר מלסבך אחרים ואת עצמך.

את צריכה

את חייבת לדבר עם מבוגרים שאת סומכת עליהם. את גם חייבת בדיקת דם. אי-אפשר לדעת מה הבריאות שלו. אל תתבודדי עם זה.

חמודה - תאזרי אומץ לספר!

אל תפחדי. ספרי לאיזה מבוגר קרוב ונאמן.

התוודות

עשיתי משהו נורא.... אני בת 12 אבל מבוגרת לגילי (לדעתי) ואיזה ידיד שאני דלוקה עליו כבר חודש עכשיו הוא בן 17 ואני רק בת 12 אז ידעתי שאני לא אוכל להיות איתו ... אתמול קרה מקרה מוזר... הייתה איזו מסיבה מגיל 15 ומעלה ואני וחברות שלי תמיד מתגנבות ונכנסות למסיבות האלה... קיצר הוא כנראה שתה הרבה..... ויכול להיות שהוא גם לקח סמים... כי באותו ערב הוא בא אלי כזה סתם משום מקום ונישק אותי עם הלשון...ואני הייתי בשוק.... ואז הוא שאל אם אני אמיצה ואני הסמקתי וחייכתי למרות שהייתי בהלם... ואז הוא לקח לי ת'יד ורץ אתי לשרותים.. הוא הפשיט אותי ושאל אם אני רוצה ואני לא ממש עניתי רק כזה אמרתי "איך שבא לך" למרות שפחדתי פחד מוות ולא ממש רציתי... ואז הוא התפשט וצמד אליי. ועשינו את זה .... זה היה כואב.. ומוזר...והוא נכנס לתוכי... בסוף כשסיימנו הוא נתן לי עוד נשיקה והלך... אני לא יודעת מה לעשות...אני מרגישה ממש מוזר..

וואוו! זה יכול להיות נורא מסוכן!

עשית את זה ואת רק בת 12? תגידי היה לך מחזור?? אם כן את יכולה להכנס להריון! וזה נורא מסוכן! אולי הוא חולה ואת יכולה להדבק! אני יודעת שזה יהיה לך נורא קשה לעבור את כל בדיקות הדם ולספר להורייך אבל היית צריכה לקחת אחריות ולדעת שהאמת תצוף בסופו של דבר! אני מציעה לך לספר כמה שיותר מהר ואם עוד לא התחלת לבדוק אז עוד היום!!! להבא קחי אחריות על מעשייך ואל תתבישי לומר לא לגבר! אם היית מתנגדת והוא בכל זאת היה עושה זאת לפחות יכולת לטבוע אותו... אהה ואם את מתביישת לספר להורייך יש טלפון כזה לעזרה לצעירים... פשוט חבל עלייך.. שיהיה לך בהצלחה! גילוש

חבל!

חבל שהפעם הראשונה שלך נעשתה בשירותים (מקום מגעיל) ולא במיטה לאור נרות ומוזיקה נעימה ולא על ידי אדם שבאמת אוהב אותך ורוצה אותך. חבל!!!!!!!!!!!!!!!!!

וואוו אפילו לא סיפרת שנהנית

הרפתקה מגעילה ללא תוכןעכיו את חשה יותר מתוקה או יותר חמודה?

עכשיו את בטח כבר לא דלוקה עליו

ילדונת! אל תשמרי בבטן,ספרי לאימא.... חבל שזה יהפוך למשהו נורא יותר....

בוגרת לגילך ?!

את אולי מרגישה בוגרת לגילך אבל את התנהגת כמו ילדה קטנה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה וחסרת אחריות. כדאי לך לספר לאמא שלך על מה שקרה ולפנות איתה לקבל טיפול ויעוץ. אם לא תעשי זאת , זה עלול לפגוע בך בעתיד כי את עוד תביני כמה רע מה שקרה לך.

נסי להכניס בסוד את הורייך ואו אדם/אישה קרובה

קיום יחסי מין עם כל ילדה ובחורה עד גיל 16 גם אם בהסכמה היא עבירה פלילית חמורה

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר