סתם........

סתם........

רוח קרירה ניכנסת לחדרי וזורקת אותי למקומות רחוקים לימים מאושרים ש... כשהיתי קטנה חשבתי שאמא ואבא "המישפחה" זה משהו חזק ותמיד שם בישבילי. אני מרגישה לבד . אבא עבר לעולם אחר......אולי?. אמא ..... אני ממש לא מבינה אותה. אולי גם את עצמי? לילה טוב. אלפא סולרית עגולה האמיתית.

האושר הוא יכול להיות בשליטתינו, הכל במחשבה....

אבל ברגעים שאין כוח לחשוב חיובי, כדאי לברוח לזמן קצר עד שתחלוף התחושה הלא נעימה , רעיונות: סרט טוב אפילו בטלויזיה, רצוי קומדיה. אם יש אפשרות לצאת לבילוי. פטפוט בטלפון עם חברה טובה לנשנש משהו מתוק. לקרוא מגזין לשחק משחקי מחשב. להיכנס לפורום.

תודה........

למה החיים לא פשוטים?. אבא שלי אמר לי פעם,אסור לקחת את החיים יותר מידי ברצינות, "מהחיים האלה אף אחד לא יצא חי"

האושר הוא יכול להיות בשליטתינו, הכל במחשבה....

אבל ברגעים שאין כוח לחשוב חיובי, כדאי לברוח לזמן קצר עד שתחלוף התחושה הלא נעימה , רעיונות: סרט טוב אפילו בטלויזיה, רצוי קומדיה. אם יש אפשרות לצאת לבילוי. פטפוט בטלפון עם חברה טובה לנשנש משהו מתוק. לקרוא מגזין לשחק משחקי מחשב. להיכנס לפורום.

פשושי

גם לך יש הרבה "בלגנים". ננשנש ביחד?. אני כבר יותר אופטימית . תודה נשמה אלפא סולרית עגולה האמיתית.

אני את הבלגנים שלי לא סופרת הכל עובר לידי,

סתם........

רוח קרירה ניכנסת לחדרי וזורקת אותי למקומות רחוקים לימים מאושרים ש... כשהיתי קטנה חשבתי שאמא ואבא "המישפחה" זה משהו חזק ותמיד שם בישבילי. אני מרגישה לבד . אבא עבר לעולם אחר......אולי?. אמא ..... אני ממש לא מבינה אותה. אולי גם את עצמי? לילה טוב. אלפא סולרית עגולה האמיתית.

- היי אלפא סולארית עגולה שלי.....מה קרה?

לפעמים החיים לא מכינים אותנו לדבר הזה הקרוי שכול. ואנו בנויים, כאילו הכל נלקח מסרט טוב שלא נגמר. ולא רוצה להגמר. תמיד צריך לדעת מתי לעוף מהקן, ולבנות את קינך שלך, למען ילדייך. תמיד הזכרון יעיב על המחשבה. אך, המחשבה תמיד אמורה להיות כזו, אחת שתפיח בך חיוך , לנוכח , מי שגידל אותך עד הלום, ונתן לך את זכות החיים , תמך, אהב , ופירנס, האכיל, ודאג, עד ליום מותו. ואימך?....שתיבדל לחיים ארוכים. קחי את עצמך ב- - ראי שוב , את המחשבות , והכיוונים האופטימיים,לאן הכל מוביל. ישנה הרגשת בדידות כזו, לפעמים. מחר , יום חדש. קומי עם חיוך. הפיחי בעצמך רוח חדשה. רוח אשר תוביל אותך, להבנה, שמה שהלך לא ישוב. ואת אמורה להתמודד עם זה. אילו הם החיים , אלפא יקירה, קחי אותם בחיוך, הם יקחו אותך ברצינות. מה שכן, המשיכי לאהוב ולהיות חזקה. ממני לך - פלספן- no-1 שימי. ליל מנוחה, אלפא סולארית עגולה ......האמיתית.

ויש לך מישהו שאוהב אותך בכל דרך שהיא?

אני יודע שזו נראית כרגיך כשאלה חסרת טאקט אבל הכוונה שלי פה היא יותר עמוקה. לפעמים אני נמצא לתקופות מסויימות או אפילו לרגעים בחיים שלי בחוסר וודאות מסויים, לגבי ולגבי הכל, "מה לעזאזל אני עושה עם עצמי?" גיליתי שזה עניין של פרספקטיבה שקשה כל כך לשנות אותה, וכמה שאתאמץ לחשוב על דברים אחרים לא אצליח כי המחשבות השליליות חוזרות ותוקפות, הפיתרון שלי הוא פשוט לעשות, לא משנה מה אבל לעשות, משהו אחר שכמובן בהתחלה אני לא כל כך אהנה מימנו כי הראש שלי הלך לנדוד במחשבות לא נעימות, אבל מתוך ההתעסקות בעניין זה עובר... ואני מדבר על לעבוד יותר כדי לא לחשוב, או באופן רגעי ללכת לשחות או להתאמן כדי להתרכז, ואז, אחרי שהרדמתי את החוסר איזון הזה פחות או יותר אני מתמודד עימו. בהצלחה עם הרבה אהבה דודיק

דודיק.............

צריך תרגום למשפט :יש לך מישהו שאוהב אותך ........ ברור שיש מישהו שאוהב אותי אבל הוא לא לצידי כשאני צריכה אותו. עצב ובדידות זה לא מחלה,גם כשאתה מוכף באנשים אוהבים הוא העצב ניכנס לך לנשמה . בדרך כלל אני עושה משהו אחר ולא נותנת לעצבות לחדור לתוכי (בזה אתה צודק)תמיד יש אבל.... הרבה פעמים אני נותנת לעצבות מקום בתוכי ובסוף אני יוצאת יותר מחוזקת. דודיק, בחיים צריך להביט לעצב בעיניים ולהבין . ניראה לי שקצת התפלספתי נכון?. אלפא סולרית עגולה האמיתית

- היי אלפא סולארית עגולה שלי.....מה קרה?

לפעמים החיים לא מכינים אותנו לדבר הזה הקרוי שכול. ואנו בנויים, כאילו הכל נלקח מסרט טוב שלא נגמר. ולא רוצה להגמר. תמיד צריך לדעת מתי לעוף מהקן, ולבנות את קינך שלך, למען ילדייך. תמיד הזכרון יעיב על המחשבה. אך, המחשבה תמיד אמורה להיות כזו, אחת שתפיח בך חיוך , לנוכח , מי שגידל אותך עד הלום, ונתן לך את זכות החיים , תמך, אהב , ופירנס, האכיל, ודאג, עד ליום מותו. ואימך?....שתיבדל לחיים ארוכים. קחי את עצמך ב- - ראי שוב , את המחשבות , והכיוונים האופטימיים,לאן הכל מוביל. ישנה הרגשת בדידות כזו, לפעמים. מחר , יום חדש. קומי עם חיוך. הפיחי בעצמך רוח חדשה. רוח אשר תוביל אותך, להבנה, שמה שהלך לא ישוב. ואת אמורה להתמודד עם זה. אילו הם החיים , אלפא יקירה, קחי אותם בחיוך, הם יקחו אותך ברצינות. מה שכן, המשיכי לאהוב ולהיות חזקה. ממני לך - פלספן- no-1 שימי. ליל מנוחה, אלפא סולארית עגולה ......האמיתית.

שימי אני.....

לוקחת את עצמי . לא קורה לך שאתה חושב על משמעות החיים ולמה אנחנו צריכים לעבור את כל החיים ובסוף למות. שימי אלפא סולרית עגולה האמיתית

- אלפא עגולה....היום בדיוק ראיתי סרט המדבר על...

משפחה ששתתה מים ממעיין נסתר מתוך גזע עץ. הסוד במים אילו, היה שהקנה להם חיי נצח. כל שנעשה,,,והחיים חלפו להם מול העיניים, והם נותרו אותו דבר. לא הזדקנו כלל, וגם לא יכלו למות. האב אמר משפט שנחרת בזכרוני " אנו ממשיכים לחיות , והחיים ממשיכים,ואנו דומים לסלעים התקועים במורד הנהר הזה, ללא יכולת להמשיך עם הזרם." כדברי בועז שרעבי: "העצים מתחדשים, הגלים מתנפצים, ובלי סימן , תם הזמן". כי אילו החיים. שניתנו לנו במתנה. כי אילו החיים, שנגזר בסופנו למות, אין חיי נצח. לחפש את מהות החיים , ולמה נולדנו? אין טעם. צריך להודות לבורא שהביא אותנו למציאות הזו , ולא אחרת. צריכה להיות שמחה בחלקך, יום יום, ולראות את הדברים המשמעותיים, מה שלא כל אחד שם ליבו אליהם. חיוך של הבוקר, בחזרת נשמתי לאפי. זריחת השמש , ציוץ הציפורים, ופריחת הפרחים. לראות את ילדייך גדלים, לראות אותנו מפנים עבורם את הדרך סלולה ובטוחה לעתיד טוב יותר. לראות את הדברים בוורוד , ולא באפור. ללמוד לחיות את החיים כפי שהם, מיום ליום, ללא שאלות, ללא תהיות. מי אני , ומה ייעודי בחיים אילו. תתעודדי, ותהיי עדה לכמה החיים האילו נפלאים. רק אם תדעי לראות את הדברים הנכונים, בהוויתם. שתהא לך, ולכולם שבת מדהימה ויפה. שימי.

העץ הנדיב

והעץ היה מאשר..... אבל לא מאשר ממש. סילברסטיין. אלפא סולרית עגולה האמיתית .

ואת מצפה משימי לדעת את זה ?

סתם........

נראה שכולנו בילדותנו רואים בהורינו חומה בצורה - מקום מבטחים - משענת בטוחה

וככל שאנו בוגרים יותר - אנו קולטים שהורינו הם בני אדם עם חולשות וגם כמה מגרעות. גם אני בין המאוכזבים מבני משפחה קרובים. איכשהו צריך להשלים - למרות הכאב והצער - אלה הם הורינו - לטוב ולרע - הם בדרך כלל לצידנו למרות שלעיתים נדמה שהם לא מבינים בסופו של דבר בשעת צרה אמיתית הם שם בשבילנו יותר מאשר אחרים. למרות שביני לביני גם בזאת מטילה ספק אנוכי. מה שנשאר הוא ללמוד להיות חזק לכוון את עצמך למה שטוב עבורך לתמרן בין הקשיים ולטפס על הרים גבוהים כל אחד חי את חייו וצריך לקחת אחריות על מעשיו. קשה, קשה לדעת שאתה לבד אבל מי שמבין זאת לא מצפה מאחרים שיעשו בשבילו הוא לומד להתמודד לבד ואת הישגיו הוא זוקף לעצמו בלבד. שבת נפלאה לכולם

ואת מצפה משימי לדעת את זה ?

תשמע.. הוא עלול להעלב..תמחק גם את זה.

בכלל תמחק את כל הפורום ותשאיר רק את שימי. [כן כפרה, גם את עצמך תמחק.. ]
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר