עכשיו הבנתי לאן נעלמתן...

שמרית ומתוקונת... !!! עכשיו הבנתי לאן נעלמתן... מה מעשיכן פה?? יש משהו שלא סיפרתן?? איזה סוד קטנטן ? וידוי עסיסי? או שאתן כאן כי פשוט נחמד?? ואליך שימי היקר , התגעגעתי!! לא הבנתי לאן נעלמת? אך הסקתי כי הינך טרוד בעיניינים אחרים וכיבדתי זאת. שלחתי לך מייל לפני כשבוע ..וטרם הגבת... הייתכן ,שהוא לא הגיע אליך?? פוזיטה?? מה שלומך יפתי? מה חדש?? הפסקת לשלוח "דיווחים" אני מקווה ,שהכל בסדר ...ודברים מתחילים להראות אחרת ... את פיתה לא ראיתי די הרבה זמן ...היא כבר לא כותבת כאן?? פנינה? עופרה?? ואתי?? מה עם אתי?? כבר ילדה? יווו אני ממש אבל ממש לא מעודכנת... מאחלת לכם המשך ערב מדהים וקסום... סמדר

היי סמדר - גם אותך לא רואים כאן כבר ים זמן

מה חדש באמתחת? האם את עדיין באותה עבודה שכל כך התרגשת לקראתה? ומה עם הרגל המגובסת - האם חזרת לאיתנך ולמלוא אונך? ומה עם החלומות - האם את עדיין חולמת חלומות מעניינים ונבואיים? כל כך מזמן לא היית כאן - אולי יש לך איזה וידוי או סוד מעניין ואני מתכוונת משהו נחמד מהחיים לא חייב להיות כזה לוהט גם לא סיפור מאכזב סתם חוויה נחמדה שקרתה - או קוריוז קטן מפתיע אם יש לך איזה סיפור כזה - נחמד ומשעשע - אשמח לקרוא.

פיתו'ש... ואליך קיטי...

פיתה... אני אשמח לענות לך על כל שאלותייך אך מכיוון שתגובתי לא "הולכת" להכיל וידוי או סוד... היא עלולה לא להתאים לרוח הפורום... את הגבס כבר הורידו וחזרתי לעצמי .. (כלומר הרגל כבר הספיקה לשכוח שהיה שבר..) את העבודה עזבתי (יותר נכון פוטרתי כי אחיו של המנהל הראשי נכנס כשותף מלא והוא זה שהחליט שאיני ראויה לתפקיד כי אם הוא.) לגבי החלומות...מסתבר שאלוהים נותן יכולות באופן חד פעמי... או שבעצם אני פשוט לא ישנה כך שאין לי זמן לחלום... מה גם ,שאני חייבת למצוא עבודה חדשה ..כתחליף לקודמת ... אז אין לי "זמן לחלומות" ... בסה"כ הכללי הכל נפלא ונחמד למרות העובדה שנכון לעכשיו אני ללא עבודה... יש כמה דברים חדשים... שאותם לעת עתה לא אוכל לחשוף.. ואליך קיטקטון , שי היקר.. אבאב'לה , אני פונה אל הלב שלך ..שכנתי פורטונה חולה בגבה ... ולמחוק את ההודעה הזו יהיה כמו לנתק אותה ממכשיר האנלציה... אנא ממך ..אבא'לה ..אל תמחק את ההודעה הזו.. למרות שאין בה וידוי וגם לא סוד.. תודה אבא'לה.. פשוט.. אני במצב רוח טוב היום... ומצ'עמם פה.. חחחחח יום טוב לכולם סמדר

שמרית ומתוקונת... !!! עכשיו הבנתי לאן נעלמתן... מה מעשיכן פה?? יש משהו שלא סיפרתן?? איזה סוד קטנטן ? וידוי עסיסי? או שאתן כאן כי פשוט נחמד?? ואליך שימי היקר , התגעגעתי!! לא הבנתי לאן נעלמת? אך הסקתי כי הינך טרוד בעיניינים אחרים וכיבדתי זאת. שלחתי לך מייל לפני כשבוע ..וטרם הגבת... הייתכן ,שהוא לא הגיע אליך?? פוזיטה?? מה שלומך יפתי? מה חדש?? הפסקת לשלוח "דיווחים" אני מקווה ,שהכל בסדר ...ודברים מתחילים להראות אחרת ... את פיתה לא ראיתי די הרבה זמן ...היא כבר לא כותבת כאן?? פנינה? עופרה?? ואתי?? מה עם אתי?? כבר ילדה? יווו אני ממש אבל ממש לא מעודכנת... מאחלת לכם המשך ערב מדהים וקסום... סמדר

היי , נסיכה יפה שלי!

מה שלומך? אני אכן, יודע מה מצבך היטב ומתעדכן מדי פעם בקריאת דברי הטעם שינך כותבת שם. פעם אני הייתי פלספן.....הייתה מי שגנבה את התואר. גם אני התגעגעתי,,,,והייתי טרוד לאחרונה בדברים לא שגרתיים. דבר , שמנע ממני להתעסק יתר על המידה במס'נ. קבלי את התנצלותי הכנה . אומנם לא קבלתי את המייל ששלחת, אך, מאמין ששמרת אותו בדואר יוצא, כך, שאשמח לקבל אותו שוב במתכונתו הנוכחית כפי שהיה. מבטיח, שאהיה בקשר בקרוב מאוד, יש לי עדכונים חדשים ממש לומר לך. לא הרבה, אבל המון , מבחינתי. דרישת שלום ממני אלייך, ומהנסיך שלי רוי אלייך, {שצמוד אליי, כמו תמיד} ששלוח לך נשיקה {באישור מאביו- }. נהיה בט'אץ - נסיכה. שמרי על עצמך. ודעי, דרך אגב, שדברייך שם בפורום עשרים,,,די מעניינים ומרווים גם אותי. אחלה ניסוח ויכולת ביטוי. שמח על היכרותי אותך. אחלה ערב נעים ופורה לך יקירתי. שימי.

פיתו'ש... ואליך קיטי...

פיתה... אני אשמח לענות לך על כל שאלותייך אך מכיוון שתגובתי לא "הולכת" להכיל וידוי או סוד... היא עלולה לא להתאים לרוח הפורום... את הגבס כבר הורידו וחזרתי לעצמי .. (כלומר הרגל כבר הספיקה לשכוח שהיה שבר..) את העבודה עזבתי (יותר נכון פוטרתי כי אחיו של המנהל הראשי נכנס כשותף מלא והוא זה שהחליט שאיני ראויה לתפקיד כי אם הוא.) לגבי החלומות...מסתבר שאלוהים נותן יכולות באופן חד פעמי... או שבעצם אני פשוט לא ישנה כך שאין לי זמן לחלום... מה גם ,שאני חייבת למצוא עבודה חדשה ..כתחליף לקודמת ... אז אין לי "זמן לחלומות" ... בסה"כ הכללי הכל נפלא ונחמד למרות העובדה שנכון לעכשיו אני ללא עבודה... יש כמה דברים חדשים... שאותם לעת עתה לא אוכל לחשוף.. ואליך קיטקטון , שי היקר.. אבאב'לה , אני פונה אל הלב שלך ..שכנתי פורטונה חולה בגבה ... ולמחוק את ההודעה הזו יהיה כמו לנתק אותה ממכשיר האנלציה... אנא ממך ..אבא'לה ..אל תמחק את ההודעה הזו.. למרות שאין בה וידוי וגם לא סוד.. תודה אבא'לה.. פשוט.. אני במצב רוח טוב היום... ומצ'עמם פה.. חחחחח יום טוב לכולם סמדר

לא צריך בשביל לחלום חלומות

אני למשל מצויינת בחלימה בהקיץ אלה החלומות הטובים ביותר דווקא נתת כאן אחלה וידוי מאחלת לך בהצלחה במציאת עבודה חדשה. חיזרי לכאן במהרה וספרי לנו שמצאת פרנסה עם סיפוק. יום נפלא לכל מי שהציץ להודעה

אוייש התפקשש לי - התכוונתי לא צריך לישון בשביל לחלום

אפשר לחלום בהקיץ - וזה נהדר

בהצלחה לך. או ברוכה הבאה.

סמדר שיהיה לך בהצלחה

במציאת מקום עבודה שיהיה ראוי לך וכמה שיותר מהר. באיזה תחום את מחפשת? אולי אוכל לעזור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר