אינטואציה או........

במצבים מסוימים בחיים שצריך להחליט ולעשות ואין אף אחד שיעזור או יגיד מה לעשות............. אני שואלת את עצמי למי לפנות? אלפא סולרית עגולה האמיתית........

אלפה אין מצב כזה. תמיד יש

במי לעזר. צריך פשוט לפתוח את העניים. ולמצוא את האדם המתאים.

ליאב

ומה קורה שמאבדים את האמון באנשים?.......

אינטואציה או........

במצבים מסוימים בחיים שצריך להחליט ולעשות ואין אף אחד שיעזור או יגיד מה לעשות............. אני שואלת את עצמי למי לפנות? אלפא סולרית עגולה האמיתית........

אלפא, במקרים כאלה הקשיבי ללב שלך, לנבכי נשמתך..ואיך עושים זאת....

לכי לפינה בבית או בחוץ, מקום שקט, ללא אנשים, טלפונים וכו. נשמי כמה נשימות ארוכות, נשפי ושחררי בערך עשר נשימות. שאלי את השאלה הרצויה לך, עצמי עניים והתשובה הראשונה, שתגיע היא יכולה לכוון אותך, כיוון שהיא מגיעה מהתת מודע. חשוב מאוד להיות רצינית ולא צינית. בהצלחה.

ליאב

תמיד יש לך את עצמך לבטוח בה.

אלפא, במקרים כאלה הקשיבי ללב שלך, לנבכי נשמתך..ואיך עושים זאת....

לכי לפינה בבית או בחוץ, מקום שקט, ללא אנשים, טלפונים וכו. נשמי כמה נשימות ארוכות, נשפי ושחררי בערך עשר נשימות. שאלי את השאלה הרצויה לך, עצמי עניים והתשובה הראשונה, שתגיע היא יכולה לכוון אותך, כיוון שהיא מגיעה מהתת מודע. חשוב מאוד להיות רצינית ולא צינית. בהצלחה.

פשושי

תודה נשמה. רצה לעבודה.......... אלפא

אינטואציה או........

אלפא את צודקת

באמת ישנם פעמים שאנו מתחילים להפסיק להאמין ולקוות כתוצאה מפגיעה אך לנו!!! יש את הכוחות האינטואיציה והחכמה לדעת ולהבין מי הוא טוב עבורינו! מי ללא אינטרסים ללא רוע ואכזריות שירצה בטובתינו.. כמו שלי זה קרה! בדיוק שהייתי ממש ממש למטה בחוסר אמון.. הגיעה התקווה ודפקה בדלתי.. פתחתי ללא היסוס וגיליתי את האושר

ליאב

אלפה אסור לנו לאבד תקווה.

תמיד תזכרי שיש עוד אנשים טובים שכן ניתן לסמוך עלהים. בהצלחה מתוקה. מחזיק לך אצבעות.

אלפה אין מצב כזה. תמיד יש

במי לעזר. צריך פשוט לפתוח את העניים. ולמצוא את האדם המתאים.

ליאב

זה לא נכון תמיד צריך את החכמה לדעת במי... וכן אפשר למצוא... אבל צריך.. להיות פיקחיים וממממ... תלוי במה ההקשר

אינטואציה או........

תמיד טוב להקשיב ללב -

אומרים שהלב לעולם לא משקר וכשבן אדם נמצא בפרשת דרכים אין כמו תחושת הבטן ורחשי הלב להוביל את האדם ולא צריך לפחד כלל.

ליאב

זה לא נכון תמיד צריך את החכמה לדעת במי... וכן אפשר למצוא... אבל צריך.. להיות פיקחיים וממממ... תלוי במה ההקשר

את צודקה מתמתוק .

אלפא את צודקת

באמת ישנם פעמים שאנו מתחילים להפסיק להאמין ולקוות כתוצאה מפגיעה אך לנו!!! יש את הכוחות האינטואיציה והחכמה לדעת ולהבין מי הוא טוב עבורינו! מי ללא אינטרסים ללא רוע ואכזריות שירצה בטובתינו.. כמו שלי זה קרה! בדיוק שהייתי ממש ממש למטה בחוסר אמון.. הגיעה התקווה ודפקה בדלתי.. פתחתי ללא היסוס וגיליתי את האושר

יפה מאוד, האושר תמיד נמצא איתנו על הכתף צריך רק להסתובב. הוא כמו פרפר אם נרוץ אחריו הוא יברח. הוא פשוט תמיד איתנו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר