מבולבלת...

היום בלבלו אותי לגמרי. אני סובלת מתופעה מאד מטרידה - הסמקה. בלי התראה מוקדמת, הסומק פורץ ואני ממש מתביישת. אחרי תקופה מאד ארוכה, אזרתי עוז וניגשתי למרפאת כלי דם ,סיפרתי לרופא ששמעתי שיש ניתוח הפותר את הבעיה, התגובה שקיבלתי בילבלה אותי- הרופא קודם צחק, אח"כ אמר שלא שמע על דבר כזה והוסיף על מבוכתי כשקרא לרופא בכיר ממנו שהגיב בשאלה:"מה הבעיה בהסמקה, זה מאד סקסי". ובכן בעיני זה לא סקסי בכלל, זה מביש ולא נעים.

הידד יש לי שותפה

היי עופרה,עיזבי אותך משטויות..לי זה הפריע המון,כי הסמקה בעצם,מסגירה רגשות.אצלי זה עוד יותר חמור...גם העיניים מסגירות אותי...חחח .. ובכלל,החבר שלי,מה זה מבסוט שאני מסמיקה..הוא אומר שזה מאוד יפה וחינני... אז קחי את עניין ההסמקה בסבבה..אני כבר לא נלחמת בזה,מה גם שלא שמעתי על ניתוח כזה..וזה מיותר לחלוטין.

קשישה בת 37

בצעירותי הייתי מסמיק כשבנות הביטו בי בגלל יופי הטבעי, אבל מצאתי

דרך להתגבר, הייתי חושב על המורה לאנגלית ומייד הייתי מחוויר נסי למשל לחשוב על מוטי בעת הסמקה בטוח שתאבדי הן את הסומק והן את החיוך

העם דורש תמונה של הסמקה!!

נדלקת אה?

נכון

העם דורש תמונה

מסמיקה

הידד יש לי שותפה

היי עופרה,עיזבי אותך משטויות..לי זה הפריע המון,כי הסמקה בעצם,מסגירה רגשות.אצלי זה עוד יותר חמור...גם העיניים מסגירות אותי...חחח .. ובכלל,החבר שלי,מה זה מבסוט שאני מסמיקה..הוא אומר שזה מאוד יפה וחינני... אז קחי את עניין ההסמקה בסבבה..אני כבר לא נלחמת בזה,מה גם שלא שמעתי על ניתוח כזה..וזה מיותר לחלוטין.

היי פוזיטה

באמת אחרי ששמעתי את התגובות, זה פחות מפריע לי, רק שאני חושבת על זה כל הזמן והכי מצחיק שבעלי מזה 18 שנים אמר, שהוא אף פעם לא שם לב שאני מסמיקה....ממש מוזר

גם בעיני הסמקה זה דבר נחמד - יש בו משהו מן ה"תום"

אבל אם זה מפריע לך - אז אולי שכבה של make-up או פודרה + סומק מלאכותי - יכולה לכסות על זה. למרות שלדעתי אדם צריך לקבל את עצמו איך שהוא ולא להתבייש במה שהוא - בטח לא בגלל איזה עניין חיצוני שאת רוב האנשים זה דווקא ממיס. לדעתי יש בזה אפילו מעלה מסויימת - זה יוצר אצל אנשים רושם של אדם מהימן ואמיתי, שאינו מסוגל להסתיר את רגשותיו. אז עם חיוך ענק תסמיקי בכייף ואל תנסי להסתיר את האני האמיתי - אין במה להתבייש.

תום כן..אבל אני גם רוצה להראות רצינית יותר לפעמים

אין מצב, אני לא פוטוגנית...

וחוץ מזה התמונה תשרף מהחום...

היי פוזיטה

באמת אחרי ששמעתי את התגובות, זה פחות מפריע לי, רק שאני חושבת על זה כל הזמן והכי מצחיק שבעלי מזה 18 שנים אמר, שהוא אף פעם לא שם לב שאני מסמיקה....ממש מוזר

בשורה התחתונה

את נשארת עם המתיקות הזאת ?? או שאת עדיין חושבת איך להוריד את זה?

נו את רואה??

לבסוף אנחנו כן מסכימים שהסומק מתאים לך .. אז על מה את בוכה תגידי לי ??

אני כמעט ולא בוכה....

רק צוחקת ו... מסמיקה

עפרה , נדמה לי שניתוח נגד הזעת יתר עלול לפגוע

ביכולתה של האישה להרות . מדובר בבלוטת המגן .! ומעתה , בכל פעם שאת בפורום - אני מזמין ממך הסמקה ...חחחחח

אני לא מתכננת עוד ילדים...

בשורה התחתונה

את נשארת עם המתיקות הזאת ?? או שאת עדיין חושבת איך להוריד את זה?

שורה תחתונה...

ירדתי מזה לעת עתה, התגובות של כולם חיממו לי את הלב...

שורה עליונה , בפרט שלי,,,אלייך,,,

תמיד תהיי סמוקת הלחיים שלי!{הוירטואלית,,,כמובן,,,}. שבת שלום! חייכנית!

ואני בטוח שהסמקת

ברגע שכתבת את זה
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר