מבולבלת...

היום בלבלו אותי לגמרי. אני סובלת מתופעה מאד מטרידה - הסמקה. בלי התראה מוקדמת, הסומק פורץ ואני ממש מתביישת. אחרי תקופה מאד ארוכה, אזרתי עוז וניגשתי למרפאת כלי דם ,סיפרתי לרופא ששמעתי שיש ניתוח הפותר את הבעיה, התגובה שקיבלתי בילבלה אותי- הרופא קודם צחק, אח"כ אמר שלא שמע על דבר כזה והוסיף על מבוכתי כשקרא לרופא בכיר ממנו שהגיב בשאלה:"מה הבעיה בהסמקה, זה מאד סקסי". ובכן בעיני זה לא סקסי בכלל, זה מביש ולא נעים.

זה דווקא באמת נחמד ....

ברור שתלוי בצבע הפנים ...ובחומרת ההסמקה... אני אומר תעזבי אותך שטויות..... אף אחד לא מת מהסמקה ..

קיטקיטון

לא מתים, אבל זה נורא לא נעים. אבל...אני כמובן לוקחת דברים בסבבה וצוחקת, אחרי שההסמקה עוברת.

אולי באמת זה מפדח בהתחלה...

אבל תקחי את זה בסבבה ... לפי דעתי הסמקה מראה על עדינות ומתיקות... לא כל אחד יודע ויכול להסמיק... ואם את מסמיקה אז תהני מזה ... זה מראה לפי דעתי שאת בחורה עדינה וביישנית .. המלצה שלי ! תסמיקי כל עוד את יכולה ! את עוד תתגעגעי לזה

עפרה , חשבי על עתיד בתחום הקוסמטיקה .....

כיצרנית סומק על בסיס טבעי , עד כמה שידוע לי אין אמצעי רפואי להפסיק את התופעה , אז לפחות הפיקי ממנה תועלת ! ואגב , חלק מהגברים אוהבים נשים מסמיקות , לא בשל המבוכה אלא שזה נשי ויפה .

היי קיטי

אולי זה נחמד מהצד, טוב לדעת שיש מי שחושב כך. רק לידע כללי, אצלי זה החמיר עם הגיל.

תלוי מה הגיל....

ככה נדע כמה זה החמיר

קשישה בת 37

37 קשישה?!!!!

ממש אבל ממש לא !!! אני בטוח שזה דווקא דיי מתאים לך ההסמקה .. יאלה עזבי אותך שטויות...תהני מזה ! ככה אם תסמיקי באמת..את יכולה לומר שזה הסמקה טבעית ואת בכלל לא מסמיקה!

עפרה , חשבי על עתיד בתחום הקוסמטיקה .....

כיצרנית סומק על בסיס טבעי , עד כמה שידוע לי אין אמצעי רפואי להפסיק את התופעה , אז לפחות הפיקי ממנה תועלת ! ואגב , חלק מהגברים אוהבים נשים מסמיקות , לא בשל המבוכה אלא שזה נשי ויפה .

אבנרי

תודה, אשקול את ההצעה בכובד ראש. דווקא שמעתי שיש פתרון לעניין וזה ניתוח שמיועד למי שסובל מהזעת יתר ואמור לעזור נגד ההסמקה, אבל אחרי ששמעתי את דעתכם בעניין אולי ארד מהנושא ופשוט אמשיך להסמיק

37 קשישה?!!!!

ממש אבל ממש לא !!! אני בטוח שזה דווקא דיי מתאים לך ההסמקה .. יאלה עזבי אותך שטויות...תהני מזה ! ככה אם תסמיקי באמת..את יכולה לומר שזה הסמקה טבעית ואת בכלל לא מסמיקה!

חן חן

אני צוחקת, אני מרגישה בת 18 ולמזלי גם נראית צעירה מאד, די גנבת לי את השם, אני ממש קטקטית, אז לא אעתיק ואקרא דרדסית.

אבנרי

תודה, אשקול את ההצעה בכובד ראש. דווקא שמעתי שיש פתרון לעניין וזה ניתוח שמיועד למי שסובל מהזעת יתר ואמור לעזור נגד ההסמקה, אבל אחרי ששמעתי את דעתכם בעניין אולי ארד מהנושא ופשוט אמשיך להסמיק

עפרה , נדמה לי שניתוח נגד הזעת יתר עלול לפגוע

ביכולתה של האישה להרות . מדובר בבלוטת המגן .! ומעתה , בכל פעם שאת בפורום - אני מזמין ממך הסמקה ...חחחחח

חן חן

אני צוחקת, אני מרגישה בת 18 ולמזלי גם נראית צעירה מאד, די גנבת לי את השם, אני ממש קטקטית, אז לא אעתיק ואקרא דרדסית.

נו את רואה??

לבסוף אנחנו כן מסכימים שהסומק מתאים לך .. אז על מה את בוכה תגידי לי ??

קשישה בת 37

גם בעיני הסמקה זה דבר נחמד - יש בו משהו מן ה"תום"

אבל אם זה מפריע לך - אז אולי שכבה של make-up או פודרה + סומק מלאכותי - יכולה לכסות על זה. למרות שלדעתי אדם צריך לקבל את עצמו איך שהוא ולא להתבייש במה שהוא - בטח לא בגלל איזה עניין חיצוני שאת רוב האנשים זה דווקא ממיס. לדעתי יש בזה אפילו מעלה מסויימת - זה יוצר אצל אנשים רושם של אדם מהימן ואמיתי, שאינו מסוגל להסתיר את רגשותיו. אז עם חיוך ענק תסמיקי בכייף ואל תנסי להסתיר את האני האמיתי - אין במה להתבייש.

העם דורש תמונה של הסמקה!!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר