שאלת המיליון דולר......!!!!

מה הייתם עושים אם היה לכם אותם ואני לא רוצה לשמוע סיפורים בנאלים ומשעממים.... נראה אותם מתפרעים קצת במחשבה...

קונה את פיתה כהשקעה ארוכת טווח

מצטערת - אני לא למכירה

אילו היה לי מיליון דולר - דבר ראשון אני יוצאת לפנסיה. אחר כך ממשיכה לחיות כרגיל: מחליפה כל שנה מכונית בחדשה. קונה לכל חדר טלוויזיה LCD מסדרת מערכת רמקולים קוואטרו לכל הבית מוצרי טקסטיל רק בהזמנה מראש עם משלוח עד הבית כולל בדיקת מידות. מזמינה על בסיס קבוע "מעסה מקצועי בשמנים ארומטיים" זהו - בינתיים. עכשיו תביא לי את מיליון הדולר - ואז אספר לך עוד כמה דברים שאעשה עם הכסף.

מה הייתם עושים אם היה לכם אותם ואני לא רוצה לשמוע סיפורים בנאלים ומשעממים.... נראה אותם מתפרעים קצת במחשבה...

kitkaton

קודם שיהיו לי..אחר כך אחשוב מה לעשות איתם.. בנתיים אפנטז לי על מיליון דולר..

קיטקטון....

תתכונן לצחוק... אני במיליון דולר ..אקנה רק שני דברים בלבד.. והם סיגריות (כמה שיותר) ונס קפה .. יותר מזה אני לא צריכה כלום... העושר האמיתי נמצא בלב.. ואותו מיליון דולר לא יקנו...(גם לא יותר)

יפה סמדר - אבל עם כל כך הרבה סיגריות וקפה - הלב לא יחזיק מעמד

שתהיי לי בריאה עם לב בריא וריאות בריאות

מצטערת - אני לא למכירה

אילו היה לי מיליון דולר - דבר ראשון אני יוצאת לפנסיה. אחר כך ממשיכה לחיות כרגיל: מחליפה כל שנה מכונית בחדשה. קונה לכל חדר טלוויזיה LCD מסדרת מערכת רמקולים קוואטרו לכל הבית מוצרי טקסטיל רק בהזמנה מראש עם משלוח עד הבית כולל בדיקת מידות. מזמינה על בסיס קבוע "מעסה מקצועי בשמנים ארומטיים" זהו - בינתיים. עכשיו תביא לי את מיליון הדולר - ואז אספר לך עוד כמה דברים שאעשה עם הכסף.

ומה על ויברטור חדש בעל ראש מתפצל ? ואין אדם שאינו ניתן לקניה

כככככמממ אממ מיליון דולר....

בנאלי או לא,זה תחליט אתה,אבל ככה : 1 ) מסדרת את כל המשפחה (איך אפשר אחרת?) 2 ) רוכשת ניידת טיפול נמרץ לעיר (לא,לא בשבילי ) 3 ) איך אמרו כאן לפניי ? מעסה צמוד ! 4 ) שף פרטי שיפנק אותי במעדנים לחיך (כיאה לבת מזל שור ) 5) מנהלת משק בית 24 שעות מסביב לשעון 6 ) זהו,והכי חשוב מפנקת את החבר שלי בלי הכרה תגיד קיטי,ואיזה תשובות,חשבת לעצמך שתקבל ? אההה

לו הייתי רוטשילד....

הייתי סוגרת את כל החובות, מסדרת את המשפחה ובורחת לאי בודד, אבל הייתי לוקחת איתי ששת..חתיך במיוחד, אולי שניים, כשימאס לי ואתגעגע, אחזור לביקור.

אבל היית מסמיקה ושני הבוסונים היו פורצים בצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מיליון דולר

אני אכשו עובד על זה בהשקעות.

אבל היית מסמיקה ושני הבוסונים היו פורצים בצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נכון, באמת מצחיק..חחחח...

יש לי בדיחה על זה

שואלים את השאלה הזאת אמריקאי, צרפתי ורוסי. אמריקאי אומר: הייתי בונה בית גדול עם ברכה, מתחתן, מביא הרבה ילדים לעולם, מפנק את כולם. צרפתי אומר: הייץי בונה לי אחוזת פלייבוי, ועושה חיים. רוסי אומר: חלק הייתי מחזיר חובות.... שואלים אותו: והשאר? רוסי: השאר יחקו (שאר החובות)

אני אענה ואל תמחוק בגישתך הדפוקה

אנהג את חיי כפי שהם היום, כסף לא משנה ולא ישנה את מהלך חיי, מה גם שאנני חי על פנטזיות "אילו" את מה שלי יש עשיתי בעשר אצבעותי בכבוד ובעמל

להנות היום מה שתפסידו למחר

נ,ב.ולא אכיפת לי שאיזה דפוק/ה הקפיצו זאת משנת..

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר