אבל מה לפי דעתך הפנטזיה הכי מסוכנת לביצוע

במידה והחלטת להגשים פנטזיה.??

לזיין את אישתו של אלפרון זה בהחלט מסוכן

שלישיה זה מצב לא יציב מוטב רביעיה או כל מספר זוגי אחר

יוסההההההההההף ! משולש הוא הגוף (ההנדסי) הכי יציב שיש ...

בעיקר כשהוא שווה צלעות .

רק כשהבסיס קינמאטי

הכי מסוכן זה ליפול מהקומה השניה לראשונה

נראה לי יותר מסוכן....

שהקומה השניה תפול עלייך שאתה נמצא בראשונה

הכי מסוכן בפנטזיה -

לשתות שלושה בקבוקי "פנטזיה " על קיבה ריקה ולנהוג במהירות 200 קמ"ש ... אחרי זה מפסיקים לפנטז לעולם ...

אחרי 3 בקבוקי פנטזיה...

ועוד על בטן ריקה.... לא נראה לי שצריך לנהוג ב 200 קמ"ש ... הפנטזיה תעשה את שלה לבד כבר מצמרר רק לחשוב על זה

לזיין את אישתו של אלפרון זה בהחלט מסוכן

לרשום את המשפט הזה

זה הכי מסוכן

הוא כאן?, אלפרון גם מבקר כאן?

אחרי 3 בקבוקי פנטזיה...

ועוד על בטן ריקה.... לא נראה לי שצריך לנהוג ב 200 קמ"ש ... הפנטזיה תעשה את שלה לבד כבר מצמרר רק לחשוב על זה

לא רק בנהיגה יש בעיה אחר 3 בקבוקי פנטזיה - כל חלקי הגוף האחרים גם רדומים לחלוטין

אבנר ....

אם אני הבנתי נכון את ענבר... היא מתכוונת ...להוציא את הנקודות המסויימות שהם העיקר של הפנטזיה...ולנסות להגשים אותם בצורה פחות מסוכנת וככה אולי להצליח לספק את הפנטזיה המקורית ובכך לא להכנס לסיכונים מיותרים.... ענבר אני צודק?

צדקת לחלוטין..זאת הייתה כוונתי..

ידידי, למה לך לפרשן את אותה ? "נקרא לנערה ונשאל את פיה" ...ענבררררררררררר ....!

למה התכוון המשורר ?

קראת לי..?

וכן הוא פרש אותי נכון..

הוא כאן?, אלפרון גם מבקר כאן?

מקווה מאוד בשבילך שלא

הסכנה שבפנטזיה

מה לפי דעתכם הפנטזיה הכי מסוכנת לביצוע.?? ןהאם נראה לכם שניתן לבצע אותה בכל זאת למרות הסכנות?

פנטזיה לא מסוכנת,

אם מבצעים אותה, היא לא פנטזיה

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

פנטזיה... אממממ

ישנה גלידה בשם "פנטזיה" שמתנוסס על אריזתה לצד כמות הקלוריות המטורפת שהיא מכילה.. אכן פנטזיה יכולה להוות סכנה..לפיגורה חחחח ועכשיו ברצינות.. ההגדרה "סכנה" איניבידואלית.. מה שמהווה סכנה עבור אחד לא יהיה כך בעיני אחר.. עצם הסכנה לדעתי..מעלה את אותה פנטזיה באשר היא עוד מדרגה.. האדרנלין שזורם והומה בעורקים והלב שפועם בקצב מטורף..מעצם המחשבה על מימוש אותה פנטזיה.. הבעיה ..העיקרית ..שהיא למעשה הסכנה האמתית.. ברגע שמגשימים וממשים את אותה פנטזיה..היא מאבדת מערכה..מאיכותה.. היא הופכת לחסרת ערך..(יותר נכון פחותת ערך..שהיה לפני מימושה) אז אומנם הלב יפעם מהמחשבה על אותו רגע בו התממשה אותה פנטזיה..אבל הקצב יהיה שונה.. מובן..רגוע יותר.. מה זאת פנטזיה?? אמממ כל דבר שונה , מאתגר..מלהיב (מהקיים) ..בגבול ה"אסור" .. "הלא ניתן להשגה" .. הרוב נוטים לקשר את המונח "פנטזיה" לסקס.. אחר , שונה, אסור כזה שילהיב ,יטריף,משכר חושים..מערפל כל חשיבה שפויה.. אך ישנם אחרים שבעיניהם..פנטזיה הוא "חלום" היא רצון בגבול "ההזוי" המסוכן!! כזה שיעורר רעש.. בעיקר בתוך תוכך...(בכל תחומי החיים..ובכל ההבטים) תמשיכו לפנטז..ותממשו את הפנטזיות שלכם..רק תדאגו להצטייד בפנטזיה נוספת לפני המימוש.. שלא יהיה מסוכן יום /רגע אחרי .. סמדר

אנשים שמעיזים לא יחששו לנסות.

הם יראו שניצלו מרגשות הפחד הטמון בסכנה, וינסו שוב. אחר כך אי אפשר יהיה כבר לעצור את זה. אני מרגישה שלאור המימוש שלי של כמה פנטזיות, שזעו בי בגוף בערנות חריפה, וכאילו לא נתנו לי מרגוע עד שאיישם אותם. היום הן נראות לי רק כחוויה מתוקה ששייכת להיסטוריה. ומתוכן נולדו עוד פנטזיות חדשות, מסעירות, גנוזות, שאני מטיחה בעליזות ומתענגת מעונג השליטה שלהן עלי. מצד שני אני אומרת, מי שלא מעז לא חי. מוזמנים לבקר בבלוג שלי.

לנ]גש בבית מלון עם כיסוי עיניים....נראה לי הכי מסוכן.....לך תדע מי בא......

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר