הסכנה שבפנטזיה

מה לפי דעתכם הפנטזיה הכי מסוכנת לביצוע.?? ןהאם נראה לכם שניתן לבצע אותה בכל זאת למרות הסכנות?

לא יודעת מה הסכנה בפנטזיה - אבל שמעתי מה הסכנה ב"אשלייה"

הסכנה באשלייה הוא כאשר מתפכחים ממנה. אני מניחה שלפעמים פנטזיה עדיף שתישאר פנטזיה - הסכנה שבה אולי שכאשר מממשים אותה - עלולים להתאכזב.

אבל מה לפי דעתך הפנטזיה הכי מסוכנת לביצוע

במידה והחלטת להגשים פנטזיה.??

הסכנה שבפנטזיה

מה לפי דעתכם הפנטזיה הכי מסוכנת לביצוע.?? ןהאם נראה לכם שניתן לבצע אותה בכל זאת למרות הסכנות?

השאלה למה אתה מכוון...למשל,מין בשלישייה

באם מדובר על זוג נשוי,שלאחד מהם,הפנטזיה היא מין בשלישייה,אכן יש סכנה גדולה בשמירת הזוגיות. לפעמים זה אפילו נכפה על אחד הצדדים,בדרך כלל על האישה,שמנסה לרצות את בעלה. היו כבר מיקרים,שזוגות התפתו לכך,ובמיקרה שאני מכירה,האשה התאהבה בגבר הנוסף,והיה בלגאן גדול,הנישואים התפרקו. אני נגד הרפתקאות מהסוג הזה.

להיות מאושרת... זו הפנטזיה הכי גדולה לקום בבוקר .. בכיף.. להיות מול אדם אוהב ללכת לעבודה שנחמד להיות שם ולחזור לבית חיים שיגרתיים טובים בלי שום שינויים או מצבים קשים.. שעוברים זו הפנטזיה שלי.. בעצם השאיפה שלי... נכון לעכשיו... צריך המון שינויים להגיע לפנטזיה הזו!!!

הסכנה שבפנטזיה

צהריים טובים

דווקא היופי בפנטזיות הוא כל המתיחה הזו בין הפנטזיה למציאות, העובדה שפנטזיה מסויימת שהיא מסוכנת או אין באפשרותך להגשימה - תוכל להגשים באופן דומה, כלומר עם מספיק דימיון ליצור במציאות סיטואציה שתענה על האלמנטים שהדליקו אותך בפנטזיה מבלי להגשים את הפנטזיה כולה כפי שהיא בראשך. המשך יום טוב..

יש המון פנטזיות שמסוכן לממש אותן

למשל: אילו רציתי לעוף נניח ממגדלי עזריאלי - לעמוד בקומה העליונה לקפוץ מהגג ולהתחיל להתעופף לי באוויר כמו ציפור. כידוע לדימיון ולפנטזיות אין גבולות - למציאות ולמגבלות הכרוכות בה יש ויש.

באם מדובר על זוג נשוי,שלאחד מהם,הפנטזיה היא מין בשלישייה,אכן יש סכנה גדולה בשמירת הזוגיות. לפעמים זה אפילו נכפה על אחד הצדדים,בדרך כלל על האישה,שמנסה לרצות את בעלה. היו כבר מיקרים,שזוגות התפתו לכך,ובמיקרה שאני מכירה,האשה התאהבה בגבר הנוסף,והיה בלגאן גדול,הנישואים התפרקו. אני נגד הרפתקאות מהסוג הזה.

אני מתכוון ...

למשל ...בקומה השניה של הבית לעשות סקס עם מישהי ושהאישה נמצאת בקומה למטה עסוקה בכל מיני דברים .. דברים בסגנון הזה..... מה לפי דעתכם הדבר הכי מסוכן?

צהריים טובים

דווקא היופי בפנטזיות הוא כל המתיחה הזו בין הפנטזיה למציאות, העובדה שפנטזיה מסויימת שהיא מסוכנת או אין באפשרותך להגשימה - תוכל להגשים באופן דומה, כלומר עם מספיק דימיון ליצור במציאות סיטואציה שתענה על האלמנטים שהדליקו אותך בפנטזיה מבלי להגשים את הפנטזיה כולה כפי שהיא בראשך. המשך יום טוב..

ענבר סליחה , לא הבנתי את המשפט הארוך והמורכב שכתבת ...

פשטי את העניין .

אבנר ....

אם אני הבנתי נכון את ענבר... היא מתכוונת ...להוציא את הנקודות המסויימות שהם העיקר של הפנטזיה...ולנסות להגשים אותם בצורה פחות מסוכנת וככה אולי להצליח לספק את הפנטזיה המקורית ובכך לא להכנס לסיכונים מיותרים.... ענבר אני צודק?

ידידי, למה לך לפרשן את אותה ? "נקרא לנערה ונשאל את פיה" ...ענבררררררררררר ....!

למה התכוון המשורר ?

אני מתכוון ...

למשל ...בקומה השניה של הבית לעשות סקס עם מישהי ושהאישה נמצאת בקומה למטה עסוקה בכל מיני דברים .. דברים בסגנון הזה..... מה לפי דעתכם הדבר הכי מסוכן?

הכי מסוכן זה ליפול מהקומה השניה לראשונה

להיות מאושרת... זו הפנטזיה הכי גדולה לקום בבוקר .. בכיף.. להיות מול אדם אוהב ללכת לעבודה שנחמד להיות שם ולחזור לבית חיים שיגרתיים טובים בלי שום שינויים או מצבים קשים.. שעוברים זו הפנטזיה שלי.. בעצם השאיפה שלי... נכון לעכשיו... צריך המון שינויים להגיע לפנטזיה הזו!!!

שכחת את התפילות בסדר היום

שלישיה זה מצב לא יציב מוטב רביעיה או כל מספר זוגי אחר

הסכנה שבפנטזיה

הכי מסוכן בפנטזיה -

לשתות שלושה בקבוקי "פנטזיה " על קיבה ריקה ולנהוג במהירות 200 קמ"ש ... אחרי זה מפסיקים לפנטז לעולם ...
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר