תפסתי את אשתי

אנחנו בני 34 ולאחרונה התגלה לי על בגידה שלה. היא הודתה וביקשה שנמשיך ושאסלח לה. נה לעשות? אנחנו נשואים כ-10 שנים+2

תגובה לנבגד

קשה לייעץ מה לעשות במקרה כזה, רק אתה יודע את מה שקורה בנכם ואולי אפילו את הסיבה, צריך לקחת בחשבון את כל הדברים , בעד ונגד ולהגיע להחלטה לכאן או לכאן, אם אתה מסוגל לסלוח או לא רק אתה יודע.

לא סיפרת יותר מדי פרטים - ונראה שאם אתה מתלבט זה סימן שאתה רוצה לסלוח אבל לא רוצה להרגיש פראייר

אז כדי לא להרגיש פראייר - תיתן לה איזה תקופה מסויימת להבין שאתה מאוד כועס עליה ושלא מקובל עליך יחסים אינטימיים עם גברים אחרים - אם תראה שהיא באמת עושה הכל כדי לרצות אותך ומסבירה למה בגדה בפעם הראשונה ואם תאמין לה שזה לא יקרה שוב - אז תסלח לה - למה לא? זו אשתך - אהבת אותה - עדיין אוהב אותה - התחתנתם - יש לכם ילד משותף - צריך לתת צ'אנס אבל בתנאי שגם היא מעוניינת בשיקום הקשר - אחרת חבל על הזמן.

פרטים

מצאתי תמונות שלה בעדשה היא טוענת שלא עשתה איתו כלום רק הצטלמה

אמרת קודם שהיא הודתה בבגידה

נכון

היא ניהלה איתו קשר ופגישות סתר במהלך שניתיים

לא סיפרת יותר מדי פרטים - ונראה שאם אתה מתלבט זה סימן שאתה רוצה לסלוח אבל לא רוצה להרגיש פראייר

אז כדי לא להרגיש פראייר - תיתן לה איזה תקופה מסויימת להבין שאתה מאוד כועס עליה ושלא מקובל עליך יחסים אינטימיים עם גברים אחרים - אם תראה שהיא באמת עושה הכל כדי לרצות אותך ומסבירה למה בגדה בפעם הראשונה ואם תאמין לה שזה לא יקרה שוב - אז תסלח לה - למה לא? זו אשתך - אהבת אותה - עדיין אוהב אותה - התחתנתם - יש לכם ילד משותף - צריך לתת צ'אנס אבל בתנאי שגם היא מעוניינת בשיקום הקשר - אחרת חבל על הזמן.

- פי'תלה שלי, את נשמעת כמו " החטא ועונשו",,,,

ניתן לגשר על בגידה. במיוחד כשאוהבים. איני יודע מה טיב היחסים , אך , "עונשים"מסוג זה שהגדרת, רק יכולים להעיב את הקשר. כי תמיד הוא יוכל לתפוס "טרמפ" על זה. עד סוף ימיהם. סלחנות וויתור,,,זו מעלה. להעניש, זו כבר התעללות בבן הזוג, שהודה וגילה חרטה . אז , למה להעמיד במבחן מישהו שאוהבים?

תפסתי את אשתי

אנחנו בני 34 ולאחרונה התגלה לי על בגידה שלה. היא הודתה וביקשה שנמשיך ושאסלח לה. נה לעשות? אנחנו נשואים כ-10 שנים+2

ל"נבגד" - סיפורך נראה מבולבל ותמוה .....

אתה מאוד משתדל לקמץ במילים , אינך מוסר פרטים ...וכאן החברים מתייחסים אליך בשיא הרצינות ומנסים להשיא עצות -כל אחד כמיטב הבנתו . וכל זה נראה לי מצוץ מהאצבע .....אני מסתכל בתחתית השרשור הזה ומגלה דבר מעניין , דקות ספורות לאחר שכתבת - נכנסת פרסומת בדבר "דרושים זוגות עם בעיות ....לסרט דוקומטרי " . אוקיי הבנו , זהו אמצעי למשוך את המשתתפים לקרא את הפירסום הזה .

- פי'תלה שלי, את נשמעת כמו " החטא ועונשו",,,,

ניתן לגשר על בגידה. במיוחד כשאוהבים. איני יודע מה טיב היחסים , אך , "עונשים"מסוג זה שהגדרת, רק יכולים להעיב את הקשר. כי תמיד הוא יוכל לתפוס "טרמפ" על זה. עד סוף ימיהם. סלחנות וויתור,,,זו מעלה. להעניש, זו כבר התעללות בבן הזוג, שהודה וגילה חרטה . אז , למה להעמיד במבחן מישהו שאוהבים?

חחחחחחח שימי'לה - באמת אני נשמעת ככה - אז תן לי רגע לחשוב

בוא נחפש ספר אחר על המדף אמממממממממ אולי "תנרגול כפרות" ?!!! אני מקוה שהוא יקשיב לעצה שלך - כי נראה שאתה באמת יודע להעניק מהלב ולסלוח מהנשמה.

נכון

היא ניהלה איתו קשר ופגישות סתר במהלך שניתיים

זאת אומרת שאולי אם לא היית מגלה את התמונות - היא היתה ממשיכה להיפגש איתו בסתר?

האם לפחות היא אמרה שהיא מצטערת? האם היא הסבירה את פשר הפגישות? אתם חייבים תקשורת ביניכם - ללבן את העניינים. אם באמת יש חרטה מצידה ואם היא מעוניינת לשקם את הקשר ביניכם אז בטח שאתה צריך לתת לקשר שלכם סיכוי.

חחחחחחח שימי'לה - באמת אני נשמעת ככה - אז תן לי רגע לחשוב

בוא נחפש ספר אחר על המדף אמממממממממ אולי "תנרגול כפרות" ?!!! אני מקוה שהוא יקשיב לעצה שלך - כי נראה שאתה באמת יודע להעניק מהלב ולסלוח מהנשמה.

פיתה , אפשר גם את השיר "סליחות," - יהודית רביץ ....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר