כשאני מבקש משהו, ולא מתבצע, זה סירוב פקודה,,,

כשאתה מבקש, ולא מתבצע,,, זה נקרא,,"לזרוק",,,ז,,,,,. ואני כבר "מדוגדג",,,אבל, כבודך במקומך מונח.

שימי ...

אני מתאפק ורוצה שדברים יילכו בצורה טובה ונעימה... אבל הסף איפוק שלי מאוד קרוב... יש לו עוד הזדמנות אחת!

היי גור קטן

חילופי זוגות יכול להיות מעניין ויכול לקלקל יחסים.

עופרה היי

את מדברת מניסיון?. אישתי ואני מפנטזים על חילופי זוגות ו..... עדין לא פגשנו את הזוג שמתאים לנו. אם בוידויים וסטיות עסקינן אז היה לנו קטע עם עוד בחורה והיה מדליק,רק שבפנטזיה של אישתי יש גם גבר. לילה טוב. גור קטן.

כרגע תארת את'''

הטייס [אבל אין לו שכל ]

היא תיארה את כל מה שהיא נמשכת אליו,,,כולל השכל,,,

ונראה ששידרגת את עצמך מאהבל,,,לסופר אהבל,, כי הצלחת בכ"ז להרכיב משפט שלם!.,,,ברכותיי.אלון. אבל כינוי , עדיין לא הרכבת לעצמך! תמשיך ל"סחוט" את קיטי,,,, אני כמה , כמוהו, לתשובה הולמת! בברכת "כינוי הולם",,, פלספן-no-1

סטיות רבותיי ...סטיות....

הרי לכל אחד בימינו יש סטיות....עכשיו סטיות לא חיבות להיות משהו רע...הם גם יכולות להיות נחמדות ומעניינות לפעמים... תלוי באיזה זוית של העין מסתכלים על זה..ועם כמה ראש פתוח מגיעים... אם היה לכם יום אחד שלם לממש "סטיה" שלכם ...איך הייתם בונים אותה?? נראה אותכם עד כמה מפותחים בדימיונות ...

כרגע ראיתי את הנושא שפתחת - וניסיתי להיזכר באיזה סטיה כלשהי - אך לא מצאתי כזאת - אז החלטתי לרשום פנטזיה

הפנטזיה שלי שהייתי רוצה שתתממש ליום אחד זה טיסה בחלל לטוס בחלל כשבכלי הטיס יש מלא חלונות שקופים כדי שאוכל לראות את כל הכוכבים מקרוב את הטבעות סביב שבתאי ואת הקרחונים של פלוטו את המכתשים בכוכב יופיטר ואת התפרצויות הגעש על הכוכב נוגה להספיק ביום אחד לטייל ביקום כולו לצאת ממערכת השמש שלנו אל פלנטות אחרות ומערכות שמש אחרות לראות את ההיסטוריה של היקום ב- "live" זה מרתק ומדהים כל כך אילו יכולתי זה מה שהייתי בוחרת לעשות.

נזכרתי בעוד משהו שמאוד הייתי רוצה - אבל לא ל- 24 שעות בלבד - אלא לכל החיים

הייתי רוצה שמישהו ימציא איזה מכשיר כדי שיהיה אפשר להקליט ולצלם את כל החלומות שלנו אלה שאנו חולמים תוך כדי שינה (בלילה או ביום) ואחר כך בשעת עירות לראות שוב את החלומות כולם - להציץ אל תוך נבכי תת-ההכרה שלנו דרך צילום החלומות שלנו. זה נראה לי אחד הדברים המרתקים ביותר שיש. אני קוראת בזאת לכל בעלי יכולת ההמצאה - אנא - המציאו מכשיר כזה שיוכל להקליט ולצלם את חלומותינו - כדי שנוכל לראותם בשעת שאנו ערים. אני בטוחה שמי שיצליח להמציא מכשיר כזה - יזכה גם בהכרה והוקרה כלל עולמית וגם במיליוני דולרים.

ועוד אחת אחרונה - הלוואי ויכולתי לקרוא מחשבות של כל יצור חושב - לתקשר בטלפתיה עם כל יצור בעל מוח

ובעלת יכולת להעביר מחשבות ממני אליהם ובעלת יכולת השפעה באותה מידה. והלוואי ויכולתי לדעת הכל ולקבל אינפורמציה מלאה ומדוייקת מהקוסמוס בלי לשבת ולקרוא הכל בספרים.

אני רק סוטה מיץ

ועוד אחת אחרונה - הלוואי ויכולתי לקרוא מחשבות של כל יצור חושב - לתקשר בטלפתיה עם כל יצור בעל מוח

ובעלת יכולת להעביר מחשבות ממני אליהם ובעלת יכולת השפעה באותה מידה. והלוואי ויכולתי לדעת הכל ולקבל אינפורמציה מלאה ומדוייקת מהקוסמוס בלי לשבת ולקרוא הכל בספרים.

תלמדי את טכניקת הקוונטים ותורת המיתרים ותגיעי לעולמות אחרים

היי- חייכנית סמוקה,,,גם את התחלת "לעופף" בליל?,,,"עוף מוזר"?

מה שלומך? הרגע דחסתי לקרבי 2 תפוזים עסיסיים, והמרתי אותם לויטמין-c . גם אני עף הלילה. קשה לי להירדם. הרוח החמימה עושה לי "כנפיים",,,,ואני כל העת יוצא לגינה. מאזין למשב הרוח,,,לצלצולם המתכתי של "הצלצנים" התלויים לי אי-שם, בכל פינה. שאנטי,,,האמיני לי,,,לתפוס את "הראש" הזה,,,בלווית הרוח החמימה,,,וכוס קפה,,,,חבל"ז,,,ו"בל" החליטה להתרפק עליי,,כעת. אחלה שבת שתהיה לך,,,חייכנית שלי. "קיפ איןטא'צ!" פלספן-no-1

תודה שימימי

אני תמיד מעופפת בלילה בעיקר בליל שישי, כמובן על כנפי הרד בול. אני לא עוף מוזר, בבסיס סגן המפקד קרא לי "עופ-רע", אבל אני עופיון טוב.

עופרה היי

את מדברת מניסיון?. אישתי ואני מפנטזים על חילופי זוגות ו..... עדין לא פגשנו את הזוג שמתאים לנו. אם בוידויים וסטיות עסקינן אז היה לנו קטע עם עוד בחורה והיה מדליק,רק שבפנטזיה של אישתי יש גם גבר. לילה טוב. גור קטן.

גור גור גורביץ....

לא מנסיון, אין מצב נכון לעכשיו, לא יכולה להתחייב לעתיד.

אני רק סוטה מיץ

עמי יצאת גדול !....

.מעניין כמה אתה סוטה כשאתה צמא ...

תלמדי את טכניקת הקוונטים ותורת המיתרים ותגיעי לעולמות אחרים

בינתיים אני רואה את סודות היקום בערוץ 8 (ערוץ המדע בהוט) - בדיוק כרגע היתה תוכנית מעניינת על החומר האפל

הנסתר רב על הגלוי - וזה מרתק.

אני רק סוטה מיץ

סוטה מיץ ומשחק ב"דד"

סטיות רבותיי ...סטיות....

הרי לכל אחד בימינו יש סטיות....עכשיו סטיות לא חיבות להיות משהו רע...הם גם יכולות להיות נחמדות ומעניינות לפעמים... תלוי באיזה זוית של העין מסתכלים על זה..ועם כמה ראש פתוח מגיעים... אם היה לכם יום אחד שלם לממש "סטיה" שלכם ...איך הייתם בונים אותה?? נראה אותכם עד כמה מפותחים בדימיונות ...

משום מה...

האווירה שיש כאן לא נותנת לאף אחד אפשרות לחשוף באמת את הסודות והוידויים שלו, גם לי אישית קצת קשה לשתף אחרים כשאני רואה את כל הבלאגן מסביב שי, לפני שאתה מתחיל דברים חדשים, תדאג שיהיה כאן נקי מסביב

מייסלף..

תאמין לי שאני עובד שעות נוספות בשביל לחקור ולמצוא את כל המתחזים.... מאחר והפורום הזה היה הרבה זמן ללא מנהל קבוע יש פה הרבה מתחזים עם שורשים מאוד חזקים שהטיפול בהם לא פשוט .. אני מאוד מקווה שלאט לאט נתחיל להרגיש בשינוי .. שבוע טוב לכולם ..
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר