סטיות רבותיי ...סטיות....

הרי לכל אחד בימינו יש סטיות....עכשיו סטיות לא חיבות להיות משהו רע...הם גם יכולות להיות נחמדות ומעניינות לפעמים... תלוי באיזה זוית של העין מסתכלים על זה..ועם כמה ראש פתוח מגיעים... אם היה לכם יום אחד שלם לממש "סטיה" שלכם ...איך הייתם בונים אותה?? נראה אותכם עד כמה מפותחים בדימיונות ...

תגיד חילופי זוגות זה סטיות£9 אם כן יש לי וידוי נחמד. גור קטן.

ברכות חמות

על הצטרפותך למשפחתנו, נרים כוסיתלכבודך ונחפש סודות חבויים בארון, הרי עושים סדר לפסח, בטח נמצא משהו מעניין.

תגיד חילופי זוגות זה סטיות£9 אם כן יש לי וידוי נחמד. גור קטן.

היי גור קטן

חילופי זוגות יכול להיות מעניין ויכול לקלקל יחסים.

הרי לכל אחד בימינו יש סטיות....עכשיו סטיות לא חיבות להיות משהו רע...הם גם יכולות להיות נחמדות ומעניינות לפעמים... תלוי באיזה זוית של העין מסתכלים על זה..ועם כמה ראש פתוח מגיעים... אם היה לכם יום אחד שלם לממש "סטיה" שלכם ...איך הייתם בונים אותה?? נראה אותכם עד כמה מפותחים בדימיונות ...

אני מביט אליה, "פותחת" את החופה,,,לפנות בוקר,,,

מציץ לקרביה,,,מתחת לדוושות,,,מעל הפאנלים. נוחת מתחת לביטנה, בודק את ה"ציוד",,, מנחית את עצמי לתוכה. נבלע. והיא אוהבת אותי. ואני אוהב אותה. הבחור למטה, מסמן, ב- , שההתנעה הסתיימה. מכאן, משחרר את המתח, ממני הלאה. רגע לפני, מוודאים,"צא'ק ליסט". מדבר איתו בקשר, והוא כבר בעננים,ועדיין לא המראנו. מעלים סל"ד, לבדיקות אחרונות, ורצים , על המסלול. מכאן, מתחילה "סטייתי". אני אוהב אותה, כשהיא מגיבה ברוך, למגע הסטיק. אני אוהב אותה, כשאני מבצע, "פיצ'-דאון",,,והיא נעתרת לי בקלות,, אני רואה אותה בלכתי. אני רואה אותה בקומי. אני אוהב אותה, מוקסם מצורתה, מיופיה, מהדף מנועיה. רגע, לפני משכבי בליל, נותן מבט אליה, ומייחל אליה שוב, לבוקר המחרת. רגע, לפני לכתי מהבסיס,נותן מבט אליה, מחייך, ומייחל אליה שוב, שתחזירני הבייתה, גם מחר בשלום. פשוט, עם מלכה בבית, ומלכה שם,,,בבסיס. קשה להסתדר. כי אני כבר לא יודע על מי להסתכל. שתי יפות עומדות מול עיניי. האחת מונהגת עי" סטיק. השנייה מונהגת עפ"י אהבתי,ואהבתה,כתמיד. לבסוף,הבנתי. זו, שדואגת להחזיר אותי הבייתה בשלום, היא , זו שאוהבת אותי באמת. כי היא יודעת, בתוך תוכה, שישנה עוד אחת האוהבת אותי, גם באמת, שם בבית, האחת שתמיד דואגת, אך , לא מראה, האחת, שתמיד מצמידה נשיקה לשפתיי, בהכנסי לבית. האחת, שלא תשווה את גחמותיי לשנייה. האחת, שאני אוהב באמת. אשתי. בנוגע להיא, תמיד יש כיסא מפלט! אבל, אני "חולה" עליה! בכ"ז,סטייה,,,אליה! פלספן-no-1

היי רומנטיקן, ציפור לילה

סחטיין עליך

רגליים, חולה על רגליי נשים

יריכיים עסיסיות, שוקיים, עקבים, אצבעות קטנות וחמודות... גרררר מודה

גברים...

אוהבת ונימשכת לגברים בעלי חזות "ערסית", שיער קצוץ גלח, שרירים,אם יש גם שכל, מוסיף המון.....

היי רומנטיקן, ציפור לילה

סחטיין עליך

היי- חייכנית סמוקה,,,גם את התחלת "לעופף" בליל?,,,"עוף מוזר"?

מה שלומך? הרגע דחסתי לקרבי 2 תפוזים עסיסיים, והמרתי אותם לויטמין-c . גם אני עף הלילה. קשה לי להירדם. הרוח החמימה עושה לי "כנפיים",,,,ואני כל העת יוצא לגינה. מאזין למשב הרוח,,,לצלצולם המתכתי של "הצלצנים" התלויים לי אי-שם, בכל פינה. שאנטי,,,האמיני לי,,,לתפוס את "הראש" הזה,,,בלווית הרוח החמימה,,,וכוס קפה,,,,חבל"ז,,,ו"בל" החליטה להתרפק עליי,,כעת. אחלה שבת שתהיה לך,,,חייכנית שלי. "קיפ איןטא'צ!" פלספן-no-1

גברים...

אוהבת ונימשכת לגברים בעלי חזות "ערסית", שיער קצוץ גלח, שרירים,אם יש גם שכל, מוסיף המון.....

כרגע תארת את'''

הטייס [אבל אין לו שכל ]

זה ש...

אני ביקשתי משהו! ואני רואה שאתה לא ממש מתיחס לבקשות שלי ... בקשה אחרונה! תחליף כינוי !!

- יש הזמנות לחג?,,,,אני עושה על "האש",,,

רצוי, גם לבבות,,,{אין לי אייקון}. כבד,,,{גם, אין לי אייקון}. כנפיים?,,,,{טעים,,,,ונחמד,,אך בלי העלה,, }. אלון,,, כמה אתה עושה לי את האצבעות, לק"ג.? גרררר מודה פלספן-no-1

זה ש...

אני ביקשתי משהו! ואני רואה שאתה לא ממש מתיחס לבקשות שלי ... בקשה אחרונה! תחליף כינוי !!

כשאני מבקש משהו, ולא מתבצע, זה סירוב פקודה,,,

כשאתה מבקש, ולא מתבצע,,, זה נקרא,,"לזרוק",,,ז,,,,,. ואני כבר "מדוגדג",,,אבל, כבודך במקומך מונח.

אוהב לאכול עוף עם ......

עם הידיים , ללקק את האצבעות עם הרוטב ... כל אצבע בנפרד ...

אתה אוהב אותם עם רוטב חמוץ או מתוק ?

.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר