התחלה לבניית כללים לפורום

מאחר ואני מתחיל לעשות כאן עבודה יסודית הייתי רוצה לבנות רשימת כללים חד משמעיים לפורום. בשביל להביא את הפורום למצב שהוא מכיל באמת רק את מה שהיעוד שלו להכיל...וזה כמובן סודות ווידויים . הייתי שמח אם כל אחד ממכם הייה רושם לי 5 כללים שלפי דעתו צריכים להיות מונהגים בפורום וככה לבסוף אני אבנה מכולם רשימת כללים שלפיהם נלמד להתנהג. מה דעתכם?

אני יכולה רק להביע את רוח הדברים לו אני מצפה

כמובן סודות ווידויים בכל תחומי החיים - ותגובות אליהן. התגובות מבחינתי יכולות להיות רציניות, ציניות, הומוריסטיות, חכמות, בחרוזים, או בכל דרך נחמדה ונעימה - העיקר בלי עלבונות ובלי גלישה לפסים אישיים או בלתי חוקיים. ושיחות חולין באמת אפשר לנהל בסלון השיחות שנועד למטרה זו. אסור להתחזות לגולשים אחרים בפורום - כל אחד והכינוי שלו ואין "להשאיל כינויים קיימים" שמטרת המתחזים היא רק לגרום בלבול ומהומה ולעג.

מצטרף בכל מילה פיתל'ה

מאחר ואני מתחיל לעשות כאן עבודה יסודית הייתי רוצה לבנות רשימת כללים חד משמעיים לפורום. בשביל להביא את הפורום למצב שהוא מכיל באמת רק את מה שהיעוד שלו להכיל...וזה כמובן סודות ווידויים . הייתי שמח אם כל אחד ממכם הייה רושם לי 5 כללים שלפי דעתו צריכים להיות מונהגים בפורום וככה לבסוף אני אבנה מכולם רשימת כללים שלפיהם נלמד להתנהג. מה דעתכם?

בוקר טוב .

1. לחסום מיתחזים. 2.חופש דיבור ,בלי מחיקות. 3.רק סודות ווידויים. 4.פעם בשבוע אפשר לדבר בצ"אט של וואלה ,זה היה פעם וגיבש מאוד את החבר"ה. 5. בהצלחה גור קטן.

קיטי

יש איזושהי "בעייה" קטנה,שחוזרת על עצמה,מידי שבת וחג,אבל גם בימי חול,לפעמים.דוגמית ... : כשיש כפילות בפתיחת שרשור של : שבת שלום - חג שמח - בוקר טוב - ערב טוב וכו'... לדעתי זה מיותר,מה גם,שהיום נכנסתי...ובינתיים כבר יש שתי פתיחות של שבת שלום...למי אשיב ? הרי זה חסר הגיון להשיב מספר פעמים לאותו נושא. לתשומת ליבך .. שתהיה לך שבת קסומה

פוזי...

אני חושב ומאמין שהחברים פה הם מספיק בוגרים וחכמים בשביל להבין את זה לבד....אני אתן להם את הצאנס.. אם אני אראה שזה לא מסתדר אז אני אכנס לזה .. בינתיים אני נותן להכל לזרום ולאט לאט משפצר את הדברים ... שיהיה שבת שלום לכולם....

שבת שלום שי

ואל אל ישראל

שבת שלום גם לך....

וכן ! אל אל ישראל!! (יפה לך לעקוב אחריי..חחחח)

קיטי

יש איזושהי "בעייה" קטנה,שחוזרת על עצמה,מידי שבת וחג,אבל גם בימי חול,לפעמים.דוגמית ... : כשיש כפילות בפתיחת שרשור של : שבת שלום - חג שמח - בוקר טוב - ערב טוב וכו'... לדעתי זה מיותר,מה גם,שהיום נכנסתי...ובינתיים כבר יש שתי פתיחות של שבת שלום...למי אשיב ? הרי זה חסר הגיון להשיב מספר פעמים לאותו נושא. לתשומת ליבך .. שתהיה לך שבת קסומה

פוזי, הלוואי וזו תהיה הבעיה הכי חמורה שלנו

ושבת שלום לך ולכל החברים .

ההצעות שלי...

1. לחסום מתחזים, זאת תופעה שסתם מעכירה את האווירה וגורמת לבלאגן מיותר 2. צריכים להיות בפורום הזה אך ורק סודות, וידויים ופנטזיות. כמובן שתגובות אליהם יתקבלו בשמחה (תגובות רציניות, ציניות, מצחיקות או סתם תגובות שקשורות לאותו נושא). כל משהו אחר - פשוט צריך להמחק (עם כל הצער שבדבר) 3. שיחות חולין ושאר ירקות - מקומם בסלון השיחות 4. בלי עלבונות, ויכוחים מיותרים וגלישה לפסים אישיים שבת שלום

כללים לפורום

1)איו מריבות בפורום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר