מחפשת סיוע דחוף

יש לי בית עם גינה - בניתי לבד ושתלתי צמחיה לפני כ- 7 וחצי שנים. על יד ביתי היה מגרש שעמד ריק ועד שבנו ונכנסו לשם עברו כ- 4 שנים בערך. כדי להפריד בין המגרשים והגינות - בניתי מעקה בטון נמוך ועליה שמתי גדר פלסטיק (מיד בסיום בניית ביתי). עד שמישהו נכנס לגור בבית השכן הצמחייה אצלי בגינה גבהה וגדלה. השכנה, זאת שנכנסה לגור שנים כ- 4 שנים אחריי כבר ראתה שיש לי גינה עם עצים וכו' - וגם היא שתלה דשא ושתלה עץ לימון צמוד לגדר שבניתי המפרידה בין הגינות. כל פעם שהיו ענפים מהגינה שלי עוברים מעל הגדר שבניתי היתה גוזמת את הענפים - ואני שתקתי כי זו זכותה. כעבור שנתיים היא העבירה כבל חשמל על גדר הפלסטיק שלי - בלי לשאול ובלי לבקש רשות - ואף הבריגה ברגים לתוכה - שחודרים עד לצד שלי - וגם אז שתקתי. בשלב מסויים - באה אלי בטענות - שהעלים מהגינה שלי עפים לגינה שלה - וביקשה שאקשור את העלים של העצים - או שהגנן שלי ינקה את העלים מהגינה שלה - אז כבר לא שתקתי - ורתחתי עליה. כעבור שנה שוב גזמה ועקרה מטפס שפלש אליה לגינה ואף עקרה אותי באופן חלקי מהגינה שלי - שתקתי - אך הצעתי לה לבנות איזה עמוד בטון כדי לחסום את המעבר בין הגינות ועל ידי כך למנוע מהמטפס לחדור לגינה שלה. היא כמובן רוצה להפיל הכל עלי - ולא עשתה כלום עד עתה. מול חלון המטבח שלי צומח עץ גדול ויפה המשיר עלים מדי פעם ובעונה זו משיר פרי עקר - אבל יוצר מאין וילון הסתרה בין חלון המטבח שלי לבין ביתה של השכנה. אתמול אחרי הצהריים אני מגלה לפתע שענפי 2 עצים מול חלון המטבח שלי נגזמו עד עומק חצי מטר בתוך הגינה שלי ונוצר חלל ריק - העצים נראים מודבללים לגמרי - ובמקום לראות ירוק מול העיניים אני רואה את ביתה של השכנה עם מתלה הכביסה שלה מול הפרצוף. יצאתי לגינה וראיתי שבנה של השכנה עומד על סולם ובלי חשבון גוזם לעומק הגינה שלי כל מה שהוא מצליח להגיע אליו. צעקתי עליהם - מי ניתן להם זכות לגעת בגינה שלי? הם טענו שהעצים שלי מלכלכים את הגינה שלהם. צרחתי עליהם שאם הם רוצים בית בלי גינה שיעברו דירה - או שיקחו גנן שינקה להם את הגינה - יש גבול לכל דבר - והם כבר מזמן עברו את הגבול - אין להם זכות להרחיב את הגינה שלי שהיתה קיימת לפחות 4 שנים לפני שהם בכלל חלמו לגור כאן. מה אתם מציעים לי לעשות - (אני צרחתי עליה שאגזום לה את עץ הלימון הצמוד לגדר ההפרדה - אבל בינתיים לא עשיתי כלום). איך אתם הייתם מגיבים? אין לה גבולות - ולא איכפת לה להחריב את הגינה שלי רק כדי שהיא לא תצטרך לעבוד בגינה שלה - כאילו רק הגינה שלה קיימת. הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רותחת מעצבים.

להנות היום מה שתפסידו למחר

מוטי אני אוהבת אותך ומעריכה אותך ואתה לא עוזר לי, נפגעתי, ממש נפגעתי

מחפשת סיוע דחוף

יש לי בית עם גינה - בניתי לבד ושתלתי צמחיה לפני כ- 7 וחצי שנים. על יד ביתי היה מגרש שעמד ריק ועד שבנו ונכנסו לשם עברו כ- 4 שנים בערך. כדי להפריד בין המגרשים והגינות - בניתי מעקה בטון נמוך ועליה שמתי גדר פלסטיק (מיד בסיום בניית ביתי). עד שמישהו נכנס לגור בבית השכן הצמחייה אצלי בגינה גבהה וגדלה. השכנה, זאת שנכנסה לגור שנים כ- 4 שנים אחריי כבר ראתה שיש לי גינה עם עצים וכו' - וגם היא שתלה דשא ושתלה עץ לימון צמוד לגדר שבניתי המפרידה בין הגינות. כל פעם שהיו ענפים מהגינה שלי עוברים מעל הגדר שבניתי היתה גוזמת את הענפים - ואני שתקתי כי זו זכותה. כעבור שנתיים היא העבירה כבל חשמל על גדר הפלסטיק שלי - בלי לשאול ובלי לבקש רשות - ואף הבריגה ברגים לתוכה - שחודרים עד לצד שלי - וגם אז שתקתי. בשלב מסויים - באה אלי בטענות - שהעלים מהגינה שלי עפים לגינה שלה - וביקשה שאקשור את העלים של העצים - או שהגנן שלי ינקה את העלים מהגינה שלה - אז כבר לא שתקתי - ורתחתי עליה. כעבור שנה שוב גזמה ועקרה מטפס שפלש אליה לגינה ואף עקרה אותי באופן חלקי מהגינה שלי - שתקתי - אך הצעתי לה לבנות איזה עמוד בטון כדי לחסום את המעבר בין הגינות ועל ידי כך למנוע מהמטפס לחדור לגינה שלה. היא כמובן רוצה להפיל הכל עלי - ולא עשתה כלום עד עתה. מול חלון המטבח שלי צומח עץ גדול ויפה המשיר עלים מדי פעם ובעונה זו משיר פרי עקר - אבל יוצר מאין וילון הסתרה בין חלון המטבח שלי לבין ביתה של השכנה. אתמול אחרי הצהריים אני מגלה לפתע שענפי 2 עצים מול חלון המטבח שלי נגזמו עד עומק חצי מטר בתוך הגינה שלי ונוצר חלל ריק - העצים נראים מודבללים לגמרי - ובמקום לראות ירוק מול העיניים אני רואה את ביתה של השכנה עם מתלה הכביסה שלה מול הפרצוף. יצאתי לגינה וראיתי שבנה של השכנה עומד על סולם ובלי חשבון גוזם לעומק הגינה שלי כל מה שהוא מצליח להגיע אליו. צעקתי עליהם - מי ניתן להם זכות לגעת בגינה שלי? הם טענו שהעצים שלי מלכלכים את הגינה שלהם. צרחתי עליהם שאם הם רוצים בית בלי גינה שיעברו דירה - או שיקחו גנן שינקה להם את הגינה - יש גבול לכל דבר - והם כבר מזמן עברו את הגבול - אין להם זכות להרחיב את הגינה שלי שהיתה קיימת לפחות 4 שנים לפני שהם בכלל חלמו לגור כאן. מה אתם מציעים לי לעשות - (אני צרחתי עליה שאגזום לה את עץ הלימון הצמוד לגדר ההפרדה - אבל בינתיים לא עשיתי כלום). איך אתם הייתם מגיבים? אין לה גבולות - ולא איכפת לה להחריב את הגינה שלי רק כדי שהיא לא תצטרך לעבוד בגינה שלה - כאילו רק הגינה שלה קיימת. הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רותחת מעצבים.

עד כאן

לא הגבתי עד עכשיו להכפשות שלך, כי לא חשבתי שזה לרמתי. אבל גם לסבלנות ולסובלנות שלי יש גבול , אין לי מושג מה את רוצה מחיי, או מאיפה באים לך כל התסכולים המרירות והשנאה. אולי כי את אדם כזה , זורעת הרס וחורבן, לאן שאת מגיעה, למה ? ככה! כי ההשתלחות באנשים . נותנת קצת צבע לחייך, מזרימה את הדם לעורקייך וכמה לא מפליא ,זה לא רק פה , בארץ וירטואל, מסתבר שגם בחיים, שמה, איפה שאת גרה, גם שם את רבה עם השכנים שלך. ואני לא מתכוונת להזין את המפלצת השוכנת בתוכך, לא אכנס איתך לעימות וירטואלי, רק אומר לך, להבא כשאת מקללת, מנבלת את פיך,ויוצאת בהאשמות חסרות שחר, תבדקי, תאמתי עובדות. אני לא הכתובת הנכונה, עד כאן!!! ראי הוזהרת.

איך הסתדרו קודם?

הרגעים הכי הכי שנואים עלי הם הרגעים שבהם אני נאלצת להכיר בחוסר הישע שלי. מול כל אותם מכשירים קטנים ומעצבנים שמרפדים את חיי, . . אצלי, כל מכשיר חשמלי , הוא בבחינת נאשם מראש, . לעיתים, על לא עוול בכפו, לא, אני לא פראנואידית וגם אין לי תסביך רדיפה, ואני יודעת שאין שום דבר נגדי במלחמה שמנהלים המכשירים האלה, אבל כל חריגה מהפעילות השוטפת , כל ציפצוף אזהרה, כל רחש בלתי מזוהה, כל נורית אדומה, סוחפים אותי להיסטריה ולחשבון נפש אישי ונוקב, בשביל מה , בשביל מה , קניתי את תנור האפיה המתוחכם הזה, ולא שמרתי אמונים לישן והטוב? ומי בכלל דחף אותי לקנות את קולט האדים עתיר הכפתורים? (עם יד על הלב , מתי בכלל הפעלתי אותו מאז שנרכש?) ומי אחראי לעזאזל לרכישת אותן מנורות צמודות לקירות? הרי הן בעלות תופסנים לא ידידותיים למשתמש, שהופכת את החלפת הנורות ההלוגניות בהן לבילתי אפשרית, מבחינתי לפחות!! . . ועוד לא אמרתי דבר על המחשב, מחשב משוכלל, יופי של דבר, צעקות ההיסטריה שלי מרעידות את כתלי המשרד, כל פעם ש...... "אני לא מבינה מה קרה., לא עשיתי כלום, והוא הפסיק לעבוד," שוב ושוב אני מוצאת את עצמי מבקשת עזרה, מאמיל, הטכנאי שלנו, זה שמחייך חיוך מאוווווד מסויים כשהוא מוזמן אלי, למשרד, . . . . . . . . נוווווווווו, . . . . . אז מה ?, . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . אז מה, אם זה רק בשביל לתקוע את התקע לשקע?

לכל הטוחסס לייקרים - מלקקי התחת עם הלשון הארוכה

תודה ,תודה, תודה. מאוד מרגש, == מצטערת שלא הייתי פה להגיב, פשוט לא נכנסתי לפורום. זהו עכשיו ירד הלחץ, השתחרר כל האוויר בבלון. עכשיו גם קצת יותר רגוע בעבודה בעבודה, אז...ע כ ש י ו , חחחחחחחח ת ס ב ל ו --- מ מ נ י!!! תסבלו אותי, אין לכם ברירה, אני פה כדי להתקרצץ. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גירסא להדפסה שלח לחברים

הייי

אני בלונדה , שכחת? תגידי mamop את שערות הערווה שלך את גם מחמצנת? כדי לדעת אם רק המוח נשרף לך או שעוד כמה חלקים בגוף הלכו פארששששששששששש נשמה

גב' mamop צריך לחפש המון בין הגיחוכים והשיהוקים והגרוטאות וההברות שהוצאת כאן בשביל למצוא משהו עם תוכן

כן. === אם הייתי עוצרת את הנשימה , כל פעם שהסקרנות סחפה אותי אליה מזמן, מזמן , לא הייתי בין החיים . אני זוכרת אותי, ילדה בת 8 עוצרת להקשיב לריב של השכנה עם בעלה , ואת אמא שלי , מעירה לי בשקט , שזה לא מנומס חחחח. היום הילדים שלי "סובלים" מהסקרנות שלי , רק שהם קוראים לזה "חטטנות" נראה שנשארת חטטנית כמו פעם גב' mamop לא השנית הרבה מגיל 8

הייייייייייייייי ההההההההההההיייייייייייייייייאה

פווווו גם אני מנסה . סחבתי את חיים עד כאן, בכוח . המלעון רק ראה את השלט "סודות+ וידויים". עשה אחורה פנה , ופתח בריצת אמוק . צ'טערת . ניסיתי, לא הולך לי איתו בזמן האחרון . תגידי. אולי? יש לך, דרך כלשהי להחזיר אותו לכאן.

אתמול בלילה - פניני mamop

כולה כתבתי לה , שתוריד את המסכה , מעל הפנים . כדי שתוכל לראות יותר טוב, וגם ש.................................... ............. החמצן יוכל סוף סוף להגיע ליעדו. ואז ירד לה האסימון,היא תבין שבסך הכל אנחנו רוצים , שיהיה נחמד פה . לא ככה??

ג'ון עוד משהו.... מפניני mamop

נכון, מאוד משעמם לי בחיים . יש לך רעיונות יצירתיים ??, כמו למשל ,איך להפיג את השיעמום עצה: ..... דחפי אצבע לתחת עמוק עמוק אולי תמצאי שם משהו שיעניין אותך

צלמי אותם גוזמים בשטח שלך ואז

את יכולה להתלונן במשטרה וגם לתבוע בבימ"ש. אבל היות ואתן שכנות עצתי שתפנו לשוטר הקהילתי והוא יפשר בינכן.

מוטי אני אוהבת אותך ומעריכה אותך ואתה לא עוזר לי, נפגעתי, ממש נפגעתי

מוטי לא בבית

מחפשת סיוע דחוף

יש לי אחלה רעיון, אגב מה זה שייך לפורום הזה ? זה ווידוי או משהו כזה

האפשרויות 1. לעבור לבית בלי גינה ואז לא יהיו בעיות, ככה זה מרבה נכסים מרבה בצרות 2. להתחיל עם בעלה .... ואז תזיזי את צומת-הלב מהגינה

הנה כמה פתרונות שמצאתי עבור אותה בעיה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר