אתי את ממש שמרנית אני לא נגד דברים שעושים טוב לאנשים - הכל מבחירה חופשית

ואם בחור או בחורה מעדיפים לשלם עבור מין - במקום לרוץ ולחפש רומן לוהט - אז שיהיה להם לבריאות. יש חברות בעולם שזה די מקובל במיוחד לבנות המעמד הגבוה לשכור שירותי מין מגברים. חוץ מזה לא לצריך להיתמם מדיי - הרי זה המקצוע העתיק ביותר בעולם - והוא לא היה כזה אם לא היה לו ביקוש. לפני כמה שנים ראיתי תוכנית טלויזיה על נשים באוסטרליה ששוכרות שירותי מין מגברים ומאד מאד נהנות מזה - הרבה יותר מאשר עם בני זוגם. אז למה לפסול??? מי שלא רוצה לא חייב להתנסות בזה - אבל למה להרים גבה לאלה שכן מעוניינים או מעוניינות. אני אישית הייתי מוכנה לשלם כסף בתמורה למסג' טוב - לשכב ככה בשקט בלי להתאמץ לעשות רושם על מישהו בלי להצטרך להחזיר מגע - לשכב הכי רגוע בעולם ופשוט להנות - אין שום פסול בזה בעיני. לגבי שירותי סקס - זה גם נחמד שהאישה לא צריכה להתאמץ מדי אלא לשכב בנחת ולתת למקצוען לעשות את כל העבודה ולפחות לפי העדות של הנשים באוסטרליה הן נהנו מאד מאד ואף הזמינו את אותו מקצוען לפעמים נוספות.

איפה הרגש? ראבק? איך אפשר? עם זר?

יותר מדי שאלות ותשובה אחת- "העיקר לקבל ז.ן....או "דרך אגב..או הגב.. אין לי שום דבר נגד מסאז'...

אתי , זה עניין של ביקוש והיצע ....

אם לא תהיינה נשים שיבקשו לחזות בצ'פנדיילס - סביר להניח שלא תהיה להם פרנס . גם ההיפך הוא נכון , לא תהיינה זונות - אם לא יהיה ביקוש ע"י גברים .

דרך אגב אבנר דווקא את הגברים אני מבינה..

אני בעד מיסוד הזנות עם ביקורת רופאים במקום נקי וחוקי וכו'... ההתעללות והסחר בנשים מרתיח אותי!

דורה...

אני חולקת על דברייך ... ובעיניי "הסבל" הוא ..לא ההתחבטות הזו אם לבגוד או לא לבגוד.. הסבל העיקרי לעניות דעתי ..הוא החסך .. הוא מה ,שחסר לה ..שנדמה לה שאחר יוכל למלא... ולרגע..חידלו להיות אגואיסטיות... לדעתכן הגבר לא סובל ..?? הרי באופן אוטומטי..אישה שחשה שחסר לה משהו..ולא טורחת לומר זאת בגלוי באוזני בעלה... תרמוז זאת בדרכים אחרות.. כמו אדישות , קרירות , ריחוק , חוסר עיניין ...,חוסר אכפתיות... ואומנם גברים לא תמיד מבינים רמזים... אבל התנהגות כזו... ברורה כשמש גם לגבר האינפנטיל ביותר... ויחס גורר יחס.. את אדישה ..הוא יראה זאת וישדר באותה מידה אדישות וקרירות גם מצידו... תחשבו על הסבל העתידי ,שעשוי להיווצר בשל בגידה .. סבל עבורו..עבור הילדים (במידה וקיימים) ההתרחקות הזו...מורגשת... "אפקט הראי" ..חוזרת כבומרנג... כדאי לדעתי לנסות לתקן כבר עכשיו.. לא לחכות גם לא רגע נוסף... כי זה פשוט ..כמו כדור שלג ..,שמתגלגל וגדל... ואז ..ברגע ,שתחליטי לתקן..יהיה מאוחר מידי... והמרחק שיווצר ..יהיה כ"כ עצום , כ"כ גדול ...ואת הפער לא יהיה ניתן כבר להשלים... מוטב להכות על הברזל כל עוד הוא חם... מוטב לטפל בעיניין לפני שהוא מחריף ומחמיר... אני מניחה וסבורה כי בכמה מילים פשוטות...ניתן לשנות עולם שלם.. וכאן מדובר בעולם חשוב...בחיי הנישואים שלכן... למה?? למה לגרום עוגמת נפש לגבר שלצידכן ..במידה והבגידה או המחשבה על הרצון לבגוד תיחשף?? למה ..לגרום לעצמכן "סבל" בהתלבטויות ..ובמחשבות ..,שניתן להעלים.. בשיחה מלב אל לב.. כנה ופתוחה עם בן זוגכן?? חישבי על זה... ואולי האושר ישוב אל חייך ... בהצלחה סמדר

סמדר

אני לא מדברת על סטוץ חולף שבאמת לא שווה את הכל, אני מדברת על זה שבעצם יכול להיות שהתאהבתי במישהו אחר, ויכול להיות שחיי אמורים להתנהל אחרת, זאת ההתלבטות...

איפה הרגש? ראבק? איך אפשר? עם זר?

יותר מדי שאלות ותשובה אחת- "העיקר לקבל ז.ן....או "דרך אגב..או הגב.. אין לי שום דבר נגד מסאז'...

אתי'לה את ממש מצחיקה - מה זה קשור לרגש? מדובר על הנאה גופנית בלבד - זה כל הכיף בעניין - משלמים ומתנערים

מכל יסורי המצפון, מכל העכבות, מכל זיוני המוח, מכל מה שצריכים לעשות גם אם אין חשק לעשות פשוט נהנים עד סוף ולא צריך אחר כך לשמוע אותו נוחר או לכבס לו את התחתונים או לבשל עבורו וכל שאר העניינים המתלווים לקשר רגשי - סקס בתשלום הוא גופני ובתמורה לכסף שלך את יכולה לדרוש כל מה שבא שלך - הכל!!!! ואחרי שזה נגמר - את חופשייה לישון על כל המיטה לבד בלי איזה פלוצר שנרדם על ידך. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סליחה אתי. גם כשאת אוכלת אין לך רגשות לאוכל - את אוכלת כי או שאת רעבה או שזה פשוט טעים - אותו דבר לגבי מין בתשלום. ודין גבר כדין אישה - לכל אחד ואחת הזכות להנות בדרכו.

אה כן, לפעמים הגבר שלך גם הופך להיות זר ומוזר ודוחה - אבל איתו את נאצלת להיתקע עוד הרבה שנים

זה לא קורה עם מקצוען בתשלום - ותחשבי על זה.

דרך אגב אבנר דווקא את הגברים אני מבינה..

אני בעד מיסוד הזנות עם ביקורת רופאים במקום נקי וחוקי וכו'... ההתעללות והסחר בנשים מרתיח אותי!

אני בהחלט מסכים - יש למסד את הזנות ולהגן על הזונות !

והסחר בנשים , כמוהו כסחר בעבדים ! אפילו יותר חמור מזה . זה אחד העוולות הגדולות אצלנו במדינה . אותי זה מקומם ! בתי המשפט אצלנו יכולים להתבייש בגזרי הדין שהם מטילים על סוחרי הנשים .

איך זה?

איך זה להיות בקשר וירטואלי? לא מפריע? האמת זה נשמע כיף, לא יזיק קצת ריגוש ולו רק דרך המחשב ולא לראות פנים מול פנים.

קשר וירטואלי של שיחות נפש לא מזיק,כל זמן שזה אכן בגדר וירטואלי.

אה כן, לפעמים הגבר שלך גם הופך להיות זר ומוזר ודוחה - אבל איתו את נאצלת להיתקע עוד הרבה שנים

זה לא קורה עם מקצוען בתשלום - ותחשבי על זה.

על מה את מדברת? ככה את מרגישה?

אתי'לה את ממש מצחיקה - מה זה קשור לרגש? מדובר על הנאה גופנית בלבד - זה כל הכיף בעניין - משלמים ומתנערים

מכל יסורי המצפון, מכל העכבות, מכל זיוני המוח, מכל מה שצריכים לעשות גם אם אין חשק לעשות פשוט נהנים עד סוף ולא צריך אחר כך לשמוע אותו נוחר או לכבס לו את התחתונים או לבשל עבורו וכל שאר העניינים המתלווים לקשר רגשי - סקס בתשלום הוא גופני ובתמורה לכסף שלך את יכולה לדרוש כל מה שבא שלך - הכל!!!! ואחרי שזה נגמר - את חופשייה לישון על כל המיטה לבד בלי איזה פלוצר שנרדם על ידך. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סליחה אתי. גם כשאת אוכלת אין לך רגשות לאוכל - את אוכלת כי או שאת רעבה או שזה פשוט טעים - אותו דבר לגבי מין בתשלום. ודין גבר כדין אישה - לכל אחד ואחת הזכות להנות בדרכו.

אני לא מנסה לשכנע..קשה לי עם סקס ללא רגשות.

קשר וירטואלי של שיחות נפש לא מזיק,כל זמן שזה אכן בגדר וירטואלי.

אשליות....

איך זה?

איך זה להיות בקשר וירטואלי? לא מפריע? האמת זה נשמע כיף, לא יזיק קצת ריגוש ולו רק דרך המחשב ולא לראות פנים מול פנים.

כתבתי משהו ממש ארוך ויפה בנושא, אבל....

בדיוק לפני שהכנסתי את זה לפורום זה נמחק לי אז אם את רוצה תצרי קשר ואני אספר לך קצת יותר erez_xx@walla.co.il

אישה נשואה.....

אני נשואה כשלוש שנים, הרצון לבגוד כל כך עז, מה עושים? אני פוחדת להכנע לזה. אין לי בעיה להיות בקשר וירטואלי, חברי, ידידותי עם אחרים אבל מעבר לזה, מפחיד!

אני מוכן אבל...

אני מעונין בקשר כזה אבל במטרה שבסופו של דבר לא ישאר וירטואלי. גם אני נשוי, והדחפים קיימים וכך גם ההיססים. אני מחפש משהי ש "תצא לדרך" איתי. להתכתב, ליצור קירבה ואינטימיות ליצור אימון ו...לראות לן זה יוביל כתובתי avivb51@walla.com

זאת למשל הזמנה שברור שתגרום לזעזוע בבוא היום - אולי רצוי, אבל זעזוע

כשאת מתחילה קשר וירטואלי את צריכה לחשוב מה המטרה (כמו בכל דבר). האם את רוצה להישאר במסגרת שלך, לחזק אותה, לשפר אותה אבל בינתיים להזין את עצמך באנרגיה - או שאת בוחרת מסלול שיוביל אותך בבוא הזמן החוצה. אני בטוח שהבחירה היא קשה (אצלי היא היתה קלה כי ידעתי בדיוק מה אני מחפש) בהצלחה. נ.ב אביב - אני לא מנסה להניא את מישל מלהענות לך, אני פשוט מדגיש נקודה

תשובה לארז

היה לי בעבר קשר וירטואלי. זה בסופו של דבר תיסכל אותי. אני רוצה הפעם להעמיד את עצמי במבחן וקצת לסטות מה"שביל הבטוח". נראה לי שמישל אולי לא מוכנה לזה, אבל יתכן שתימצא אישה בפורום שחושבת כמוני.

אני מוכן אבל...

אני מעונין בקשר כזה אבל במטרה שבסופו של דבר לא ישאר וירטואלי. גם אני נשוי, והדחפים קיימים וכך גם ההיססים. אני מחפש משהי ש "תצא לדרך" איתי. להתכתב, ליצור קירבה ואינטימיות ליצור אימון ו...לראות לן זה יוביל כתובתי avivb51@walla.com

רוצה עוד להוסיף,

החיים הם לא שחור-לבן, וגם אנחנו רב-צדדיים: הרגש והשכל יכולים לדבר בשני קולות וההתנגשויות האלה נותנים טעם לחיים. מי שמשתק אותן או מתעלם מהן מפסיד.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר