אני נגד בגידות.אם לא טוב,אז נפרדים,ואז חוגגים.

בדרך הצד הנבגד נגד והצד הבוגד בעד - לי אין דעה נחרצת כי למדתי שבחיים לא הכל שחור ולבן

איך זה?

איך זה להיות בקשר וירטואלי? לא מפריע? האמת זה נשמע כיף, לא יזיק קצת ריגוש ולו רק דרך המחשב ולא לראות פנים מול פנים.

אישה נשואה.....

אני נשואה כשלוש שנים, הרצון לבגוד כל כך עז, מה עושים? אני פוחדת להכנע לזה. אין לי בעיה להיות בקשר וירטואלי, חברי, ידידותי עם אחרים אבל מעבר לזה, מפחיד!

מה את חושבת שהסיבה לכך ?

היי מישל

כלי יפה לא שוברים השאלה היא מה דחף אותך להרגשות אלה אשמח לתגובתך is2007@walla.co.il

הבעיה לא הרצון לבגוד, הבעיה היא הסיבה לזה..

מנסיון, על הרצון לבגוד בסופו של דבר לא תתגברי, ומתי שהוא זה גם יקרה. השאלה היא האם החוסר שיש לך עם בעלך הוא משהו שאפשר לפתור? יש כבר ילדים? מחוייבויות? כי אם לא, הדרך החוצה היא מאוד קלה

איך זה?

איך זה להיות בקשר וירטואלי? לא מפריע? האמת זה נשמע כיף, לא יזיק קצת ריגוש ולו רק דרך המחשב ולא לראות פנים מול פנים.

חסרים לך ריגושים?

תיצרי אותם עם בעלך. את יכולה לפנטז, לשחק או כל דבר שעולה בראשך כדי להתרגש, רק אל תבגדי, זה יבלבל אותך לגמרי ולא רק ירגש.

למה הרצון לבגוד עז? האם משעמום? האם מחוסר סיפוק? האם ברצון להתנסות

במשהו אחר משהו חדש? אולי תצאי לאיזה חופשה בגפך - לאיטליה נניח - וקחי לך שם מאהב לטיני מקסים ושרמנטי - אם יש צורך שיהיה גם בתשלום - ותוסיפי לך עוד חוויה נעימה לחיים - וזה גם לא ייחשב ממש בגידה כי לא תראי אותו אחרי החופשה. מה יש? למה לא? יש הרבה גברים שנוסעים נניח לתיאלנד ונהנים - אז למה לנשים אסור?!!!!!

פיתה...ללכת לגבר שנותן שרותיי מין?!

מפה כבר אין לאן לרדת.... ממש מבזה ,מגעיל ומה לא... במסיבת רווקות של אחותי יצאנו למועדון צי'פינדיילס ,הסתכלתי על הגברים המפזזים ברחמים... למה הם צריכים לעשות את זה? למכור מיניות וגם את גופם בעבור כסף? שתדעי שבמקביל הם עובדים ביום במשרות רגילות.. אז למה לא למלצר? לנהל משהו? ואיך אפשר לגעת בגבר שאורח החיים שלו זה לז..ן נשים ?

מישל...היקרה

ערב טוב לך (יותר נכון לומר לילה טוב) אני מתקשה להבין אתכן.. למה ??? בעיניי בגידה היא בעצם בריחה.. במקום לנסות לייעל , לתקן , לשפר את טיב היחסים עם בעלך.. את מעדיפה לברוח??? אף אחד לא טען שנישואים הם דבר פשוט.. וכלום לא מובן מאליו.. על מנת לשמר זוגיות ..צריך לעבוד , לעבוד קשה... כלום לא קורה כך סתם ללא השקעה.. כמו כל דבר בחיים.. השאלה שלי אלייך היא : מה גרם לרצון העז שהזכרת..מאיין הוא נובע? חוסר עיניין ? חוסר ריגוש? חוסר יחס ?? ואת לא ילדה..חישבי לרגע ..מהן ההשלכות של החלטה כזו.. חישבי מה יהיה הלאה.. חישבי על הנזק העצום שייגרם בשל כך... נזק ..עצום עבורך , עבור בן זוגך , עבור משפחתך .. טענת בהודעתיך ..שאת פוחדת להכנע ..לצורך הזה.. ולכן את מעדיפה לנהל קשר ידידותי , וירטואלי כהגדרתך.. ואת חושבת לרגע ,שקשר וירטואלי ..במתכונת יומיומית.. לא עשוי לגרור אותך ..לבגידה מוחשית? שיחה עם גבר זר בעינייך אינה נחשבת כבגידה? נניח לרגע ,שבעלך יחליט מאותה סיבה או מסיבה אחרת..לשוחח יום יום עם אישה זרה.. מה זה יגרום לך? זה יפגע? זה ייחשב כבגידה?? תראי אני לא חלילה שופטת אותך..ולא מעבירה ביקורת.. אני בסה"כ מנסה לגרום לך לראות את התמונה בצורה קצת שונה ..מנקודת מבטי בלבד.. והרי איני יודעת מהו טיב היחסים בינך לבין בעלך.. איני יודעת מה גרם לך להגיע למצב בו התעורר בך צורך ורצון עז..למצוא ריגושים מחוץ למסגרת הנישואים שלכם... אני לא מתיימרת חלילה להיות זו שתכריע..או תשפיע על החלטתך... אבל לפני כל קבלת החלטה חישבי פעם נוספת.. הייכן ניתן לשנות? איך ניתן לשפר? איפה ניתן להוסיף/לגוון? איך במילים אחרות ניתן להחזיר את ההתרגשות והתשוקה לחיי הנישואים שלך..? זיכרי דבר פשוט ..כל הזוגות בשלב כזה או אחר..מתרגלים זה לזה..הכל הופך לשיגרתי ..ונדוש.. עבודה , בית , ילדים , נקיונות... ובמהלך השנים הקסם לכאורה מתפוגג... אם הייתה קיימת אהבה...וללא ספק הייתה קיימת ,אחרת לא היית נשואה לגבר שלצידך... האהבה הזו לא נגמרה... היא עודנה קיימת... רק שבמהלך הזמן היא ..פשוט נדחקה הצידה.. נסיבות החיים ככל הנראה גרמו לה להתגמד... הגחל עדיין קיים מספיק לנפנף עליו לנשוף מעט...ולהחיות את אש האהבה שהייתה... חישבי ..מה אתה עשוייה למצוא באחר? מה אחר זר יוכל להקנות לך? מה אחר יוכל לעשות ,שבן זוגך אינו יכול? .. ופשוט שוחחי עם בן זוגך... הסבירי לו במילים פשוטות ..מה בדיוק חסר לך... לא ברמזים...ולא בצורה עקיפה.. בצורה ישירה.. אני רוצה כך או כך...אני חושבת שמוטב לשנות את זה או את זה...אני לא מרגישה ..טוב עם זה או זה... ויחד תנסו להשיב את הלהבה שללא ספק ...קיימת ..ולא כבתה... גבר זר..יוכל להעניק לך ריגוש זמני..וייסורי מצפון לאורך שארית חייך ..במיוחד אם בעלך נאמן לך ... חישבי גם עליו.. על הגבר שלצידך..זה שבחרת להינשא לו...זה שאהבת ...זה שחשקת בו... לתת לך רעיונות לגיוון אני חושבת שאין צורך... מכיוון שמספיק בדימיון ובפתיחות... וגם גינה יבשה תהפוך לגן עדן... הכל עיניין של גישה... וכמו שתמיד אני אומרת "תיקשורת" כמו שהצגת פה את רצונך...בצורה גלוייה וישירה...תציגי בפניו.. תני לו להוציא ממך את הרעיון הזה..תני לו לרגש אותך... להלהיב אותך...והיי מוכנה לאפשר לו..להיות הגבר "הזר" ..להיות בתפקיד "המאהב" ..ותיווכחי לדעת ..ולהכיר בערכו האמיתי... ומה יכולת להפסיד אילולא נגררת אחר ...דחף הרסני... בהצלחה סמדר

סמדר...הדהמת אותי עם הבקיאות שלך בחיי נישואים!

כל מילה חקוקה על ברזל!

דורה

מה את עושה עם כל זה? איך מתמודדת?

תשמעו! לכל הנשים הנשואות השלב הזה הולך ובא..

פשוט אתן צריכות להיות מודעות לבעיה ולפתור - בגידה לא לא תפתור אל תחריף את המצב אפילו עד פגיעה בכן בעיקר! הילדים חכמים וזוכרים הכל!

פיתה...ללכת לגבר שנותן שרותיי מין?!

מפה כבר אין לאן לרדת.... ממש מבזה ,מגעיל ומה לא... במסיבת רווקות של אחותי יצאנו למועדון צי'פינדיילס ,הסתכלתי על הגברים המפזזים ברחמים... למה הם צריכים לעשות את זה? למכור מיניות וגם את גופם בעבור כסף? שתדעי שבמקביל הם עובדים ביום במשרות רגילות.. אז למה לא למלצר? לנהל משהו? ואיך אפשר לגעת בגבר שאורח החיים שלו זה לז..ן נשים ?

אתי את ממש שמרנית אני לא נגד דברים שעושים טוב לאנשים - הכל מבחירה חופשית

ואם בחור או בחורה מעדיפים לשלם עבור מין - במקום לרוץ ולחפש רומן לוהט - אז שיהיה להם לבריאות. יש חברות בעולם שזה די מקובל במיוחד לבנות המעמד הגבוה לשכור שירותי מין מגברים. חוץ מזה לא לצריך להיתמם מדיי - הרי זה המקצוע העתיק ביותר בעולם - והוא לא היה כזה אם לא היה לו ביקוש. לפני כמה שנים ראיתי תוכנית טלויזיה על נשים באוסטרליה ששוכרות שירותי מין מגברים ומאד מאד נהנות מזה - הרבה יותר מאשר עם בני זוגם. אז למה לפסול??? מי שלא רוצה לא חייב להתנסות בזה - אבל למה להרים גבה לאלה שכן מעוניינים או מעוניינות. אני אישית הייתי מוכנה לשלם כסף בתמורה למסג' טוב - לשכב ככה בשקט בלי להתאמץ לעשות רושם על מישהו בלי להצטרך להחזיר מגע - לשכב הכי רגוע בעולם ופשוט להנות - אין שום פסול בזה בעיני. לגבי שירותי סקס - זה גם נחמד שהאישה לא צריכה להתאמץ מדי אלא לשכב בנחת ולתת למקצוען לעשות את כל העבודה ולפחות לפי העדות של הנשים באוסטרליה הן נהנו מאד מאד ואף הזמינו את אותו מקצוען לפעמים נוספות.

אתי , זה עניין של ביקוש והיצע ....

אם לא תהיינה נשים שיבקשו לחזות בצ'פנדיילס - סביר להניח שלא תהיה להם פרנס . גם ההיפך הוא נכון , לא תהיינה זונות - אם לא יהיה ביקוש ע"י גברים .

ואם בחור או בחורה מעדיפים לשלם עבור מין - במקום לרוץ ולחפש רומן לוהט - אז שיהיה להם לבריאות. יש חברות בעולם שזה די מקובל במיוחד לבנות המעמד הגבוה לשכור שירותי מין מגברים. חוץ מזה לא לצריך להיתמם מדיי - הרי זה המקצוע העתיק ביותר בעולם - והוא לא היה כזה אם לא היה לו ביקוש. לפני כמה שנים ראיתי תוכנית טלויזיה על נשים באוסטרליה ששוכרות שירותי מין מגברים ומאד מאד נהנות מזה - הרבה יותר מאשר עם בני זוגם. אז למה לפסול??? מי שלא רוצה לא חייב להתנסות בזה - אבל למה להרים גבה לאלה שכן מעוניינים או מעוניינות. אני אישית הייתי מוכנה לשלם כסף בתמורה למסג' טוב - לשכב ככה בשקט בלי להתאמץ לעשות רושם על מישהו בלי להצטרך להחזיר מגע - לשכב הכי רגוע בעולם ופשוט להנות - אין שום פסול בזה בעיני. לגבי שירותי סקס - זה גם נחמד שהאישה לא צריכה להתאמץ מדי אלא לשכב בנחת ולתת למקצוען לעשות את כל העבודה ולפחות לפי העדות של הנשים באוסטרליה הן נהנו מאד מאד ואף הזמינו את אותו מקצוען לפעמים נוספות.

דורה

מה את עושה עם כל זה? איך מתמודדת?

היי מישל

קשה - במיוחד שיש מישהו שמאוד מושך אותי - אבל מאוד... ואני יודעת שזה אסור, ומספיק מילה אחת מצד אחד מאיתנו כדי שמשהו יקרה (הלב רוצה והראש אומר אסור...) יש לי חברות טובות שמנסות להבין, ושומרות עליי. במידה ותרצי לדבר - תשאירי לי אי מייל, ונוכל להתמודד יחד.

איפה הרגש? ראבק? איך אפשר? עם זר?

יותר מדי שאלות ותשובה אחת- "העיקר לקבל ז.ן....או "דרך אגב..או הגב.. אין לי שום דבר נגד מסאז'...
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר