למה גברים הולכים לזונות?

נושא מעניין, הא? יש מישהו שאשכרה עשה על זה מחקר. אתם יכולים לקרוא על זה פה: גברים זונות?

"כי הם יכולים.." מישהי שם אמרה

ואני חושבת שיש משהו בדבריה.. עם כל הליברליות של היום (בעע.. נולדתי בתקופה לא נכונה.. :) עדיין קיימים (מבחינת החברה) הבדלים בין הגבר והאישה. ואני די מאמינה שעובדה שאישה הולכת לקבל שירותי מין בתשלום תצרום לנו קצת יותר מאשר גבר שהולך.. בין אם זה מוצדק או לא.. די הרתיע אותי הנתון שאחד מתוך עשרה מסתובב בקרב נערות ליווי. אני חושבת שזה המון. ועוד שיותר ממחציתם נשואים..

היה סרט דקומנטרי בטלוויזיה לפני שנה שנתיים

בסידני באוסטרליה יש שירותי מין לנשים. הראו נשים שמזמינות אליהם גבר ומשלמות בתמורה לשירותי מין. הגבר נשוי והוא ואשתו פתחו את העסק הזה, כי הוא פשט ידע איך לענג אישה, ולכן נשים הזמינו אותו וחזרו והזמינו אותו כל פעם שהתעורר בהן הצורך לפורקן. לדעתי, הסיבה שאין שירותי מין לנשים, זה אולי בגלל שרוב הגברים לא מספיק שווים בשביל לשלם להם על כך.

חחח... זו צורה להסתכל על הדברים...

שומעים, גברים? תתחילו ללמוד דבר או שניים כדי שנרצה לשכור את שירותכם.. ובכלל כל הנושא הזה על סקס כרגע מזכיר לי מייל שפתחתי היום שהפנה אותי לאתר של כללית שמשדרים בו הרצאה שעשה דר' צחי בן ציום באונ' בן גוריון על סקס. פשוט קרע אותי מצחוק.. אם הוא לא היה רופא - בהחלט הייתי צופה לו קריירה כסטנדפיסט

"כי הם יכולים.." מישהי שם אמרה

ואני חושבת שיש משהו בדבריה.. עם כל הליברליות של היום (בעע.. נולדתי בתקופה לא נכונה.. :) עדיין קיימים (מבחינת החברה) הבדלים בין הגבר והאישה. ואני די מאמינה שעובדה שאישה הולכת לקבל שירותי מין בתשלום תצרום לנו קצת יותר מאשר גבר שהולך.. בין אם זה מוצדק או לא.. די הרתיע אותי הנתון שאחד מתוך עשרה מסתובב בקרב נערות ליווי. אני חושבת שזה המון. ועוד שיותר ממחציתם נשואים..

מדהים ? מרתיע ?

אני לא מבין מה כאן לא ברור ולמה זה מרתיע, אם אחד מעשרה גברים הולכים לנערות ליווי זה בטח לא המספר האמיתי, או שזה לא כולל נשואים. הרי הצורך בסקס מוגדר כצורך בסיסי בדיוק כמו הצורך באוכל, קורת גג ובטחון (אישי וכלכלי), החוקר מאסלו (נדמה לי שבסוף המאה ה-18) הגדיר פרמידה של צרכים ואת הצרכים האלה שם בבסיס הפרמידה, כלומר הצרכים הבסיסיים ביותר של האדם. אצל זוגות רבים, לאחר הנישואין, חל מהפך והאישה מתחילה לראות במין צרה או מטלה נוספת שהיא צריכה לבצע בבית ואז היא מספרת על כאבי ראש... הילדים שיגעו אותה היום...היה לה יום קשה בעבודה... ועוד ועוד ועוד. הצרכים של הבעל לא השתנו ואז ברך כלל הוא מוצא נחמה בזרועות מאהבת או זונה/נערת ליווי כאמור, כדי לענות על צורך בסיסי ביותר.

חחח... זו צורה להסתכל על הדברים...

שומעים, גברים? תתחילו ללמוד דבר או שניים כדי שנרצה לשכור את שירותכם.. ובכלל כל הנושא הזה על סקס כרגע מזכיר לי מייל שפתחתי היום שהפנה אותי לאתר של כללית שמשדרים בו הרצאה שעשה דר' צחי בן ציום באונ' בן גוריון על סקס. פשוט קרע אותי מצחוק.. אם הוא לא היה רופא - בהחלט הייתי צופה לו קריירה כסטנדפיסט

ללמוד??? חחחחח

אולי התכוונת ללמד..... בכל מקרה גם אני ראיתי את הקליפים והוא ממש משעשע

מתחזה

כבר עלו עליך,פרוש ילד

להיפך....הפעם זה אני האמיתי....באמת

הרבה זמן לא הייתי כאן, ונכון פתחתי חשבון חדש כי לא זכרתי את הישן.

יאללה יאללה

ספורי סבתא, מיסטיק תפסה אותך עם המכנסיים למטה, תכף היא תחסום אותך

מדהים ? מרתיע ?

אני לא מבין מה כאן לא ברור ולמה זה מרתיע, אם אחד מעשרה גברים הולכים לנערות ליווי זה בטח לא המספר האמיתי, או שזה לא כולל נשואים. הרי הצורך בסקס מוגדר כצורך בסיסי בדיוק כמו הצורך באוכל, קורת גג ובטחון (אישי וכלכלי), החוקר מאסלו (נדמה לי שבסוף המאה ה-18) הגדיר פרמידה של צרכים ואת הצרכים האלה שם בבסיס הפרמידה, כלומר הצרכים הבסיסיים ביותר של האדם. אצל זוגות רבים, לאחר הנישואין, חל מהפך והאישה מתחילה לראות במין צרה או מטלה נוספת שהיא צריכה לבצע בבית ואז היא מספרת על כאבי ראש... הילדים שיגעו אותה היום...היה לה יום קשה בעבודה... ועוד ועוד ועוד. הצרכים של הבעל לא השתנו ואז ברך כלל הוא מוצא נחמה בזרועות מאהבת או זונה/נערת ליווי כאמור, כדי לענות על צורך בסיסי ביותר.

כן, מרתיע

אם תקרא את הכתבה קצת יותר לעומק תבין שהנתונים האמיתים יכולים להיות גבוהים מהמפורט בכתבה, וכן השתתפו במחקר גם אנשים נשואים. ואותי זה בהחלט מרתיע לראות באיזו חברה אני חיה. ברור שסקס זה איזשהו חלק בלתי נפרד מחיינו אבל... לא הבנתי מה ניסית להגיד במחקר שסיפרת עליו? שאם אני אגיד לחבר שלי שכואב לי הראש - יש לו אישור לקפוץ על איזושהי זונה בבורסה?

ללמוד??? חחחחח

אולי התכוונת ללמד..... בכל מקרה גם אני ראיתי את הקליפים והוא ממש משעשע

ללמד?

אתם צריכים ללמד אותנו ?? בגלל זה אחוז הנשים שגומרות מסקס קטן (בהרבה) מאחוז הגברים שגומרים?

יאללה יאללה

ספורי סבתא, מיסטיק תפסה אותך עם המכנסיים למטה, תכף היא תחסום אותך

אוקיי, אז אדבר עם מיסטיק.

אני בטוח שאני יכול להוכיח לה שאני הוא ג'סטי האמיתי, זה היה מאד פשוט.

כן, מרתיע

אם תקרא את הכתבה קצת יותר לעומק תבין שהנתונים האמיתים יכולים להיות גבוהים מהמפורט בכתבה, וכן השתתפו במחקר גם אנשים נשואים. ואותי זה בהחלט מרתיע לראות באיזו חברה אני חיה. ברור שסקס זה איזשהו חלק בלתי נפרד מחיינו אבל... לא הבנתי מה ניסית להגיד במחקר שסיפרת עליו? שאם אני אגיד לחבר שלי שכואב לי הראש - יש לו אישור לקפוץ על איזושהי זונה בבורסה?

ותארי לך לאן הוא יקפוץ כשתהיו נשואים

ללמד?

אתם צריכים ללמד אותנו ?? בגלל זה אחוז הנשים שגומרות מסקס קטן (בהרבה) מאחוז הגברים שגומרים?

אז בעצם

זה לא כל כך נורא שילכו לזונות במילא אנחנו לא מגיעות לסיפוק מיני כשהם על ידינו, אז שילכו ל"בורסה" בינתיים נוכל לספק את עצמנו בלי הפרעות (נחירות וקולות דומים הנפלטים מכל מיני חורים וחרירים בגוף)

אני לא מסכים איתך ...

גבר שהולך לזונה זה פשוט גבר שמרחם על עצמו ... ולא מסוגל לנהל מערכת יחסים נורמלית ... גבר נורמלי א. יודע לספק את עצמו ... ב. יודע לספק את בת זוגתו ולהביא אותה לאורגזמה ...ולמצב שהיא תעשה הכל על מנת לספק אותו .. ג. אני אישית לא נגד זונות...אני נגד אלא שהולכים לזונות .. ד. אני פשוט מרחם אליהם ועל בת גוזתם של כאלו ..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר