שימו לב שוב נעלם כאן שרשור!!!!!!!!!!!!!!!! איפה המנהלת שתעשה סדר!!!!

הבן אדם הזה, זה שמתחזה לג'סטי, ל- זה ש.. ולעוד כל מיני אנשים שולח הודעה בשמם וברגע שעונים לו הוא מוחק את כל השרשור!!!!!! אני חושבת שוואללה צריכים לחסום לו את האפשרות להכנס בכלל לוואללה!!!! הבן אדם הזה כנראה לוקה בבעיות נפשיות!!!!!!!

פי תה שלחתי לך משהו,תוכיחי שזו את !!

ממש בלגן כאן

עדיין לא בדקתי מיילים ב"קבוע" שלי. שלחתי לך תגובה לפני שנייה, אבל האידיוט הזה שמתחזה ל"גסטי" וכל השאר מחק את השרשור כולו. לא זוכרת מיילים ששלחתי. המייל האחרון שקיבלתי ממך היה של "ככה מכינים קפה" ואת הבטחת ל"אבן ספיר" ל"באסה" ול"שירלי" להזמין אותן לכוס קפה כזה. דרך אגב, תחפשי את שירלי, אחלה שיחה היתה לה היום . עוד שנייה אכנס למייל השני ואבדוק.

אפרוחית - בדקתי, לא קיבלתי שום מייל לשם - ריק לגמרי

גם זה נראה לי קצת מוזר. תמיד יש לי די הרבה מיילים. היום ריק. חוץ מספאם כלום.

ממש בלגן כאן

עדיין לא בדקתי מיילים ב"קבוע" שלי. שלחתי לך תגובה לפני שנייה, אבל האידיוט הזה שמתחזה ל"גסטי" וכל השאר מחק את השרשור כולו. לא זוכרת מיילים ששלחתי. המייל האחרון שקיבלתי ממך היה של "ככה מכינים קפה" ואת הבטחת ל"אבן ספיר" ל"באסה" ול"שירלי" להזמין אותן לכוס קפה כזה. דרך אגב, תחפשי את שירלי, אחלה שיחה היתה לה היום . עוד שנייה אכנס למייל השני ואבדוק.

חחחחח אין עלייך....וקראתי גם את שירלי.....אכן,יש זיהוי חחחחח

נראה לי שהכל התחיל מערב יום כיפור,נכון ??? אז נכנסו כל המופרעים,ו"הלכנו" מכות חחחחח

אפרוחית - בדקתי, לא קיבלתי שום מייל לשם - ריק לגמרי

גם זה נראה לי קצת מוזר. תמיד יש לי די הרבה מיילים. היום ריק. חוץ מספאם כלום.

תבדקי בשם הראשוני שלך...ספר ילדים......

פוזי

שלחתי לך מייל. תעני לי כשתקבלי אותו. אני מחכה.

נראה לי שהכל התחיל מערב יום כיפור,נכון ??? אז נכנסו כל המופרעים,ו"הלכנו" מכות חחחחח

פוזי

לדעתי הנהלת וואללה חייבת לעשות משהו. חסמו את המייל הקודם של פיתה במקום לחסום את ה"מופרע" שאחראי לכל הבלגן הזה.

פיתה קיבלתי ועניתי לך

תראי את תשובתי,ותביני.....

תבדקי בשם הראשוני שלך...ספר ילדים......

קיבלתי ושלחתי תשובה

כן, כנראה, אנשים משעמם להם אז מתעלקים על אחרים

אפשר לומר

שמבחינתי שמתי עליהם קצוץ. מה שעניתי להם אז,היה מגיע להם,אז עכשיו אני יותר לא אתנצל אם אשתמש בשפה בוטה. לפעמים זה מתבקש..!!

פוזיטה

פספסתי אותך ומגיע לך מזל טוב, נכון? אז המון ברכות והרבה אושר, ושיהיה לך רק טוב!!!!!!!!!!!!!

שיו את מי אני רואה ?

תודה תודה יקירתי..... אפשר לומר...בקרוב אצלך....??? העיקר רק בשמחות.....

מפיך אל אזני

ואברי כל מי שאמורים לעשות את המלאכה... אין לחץ, רק שיהיה בשמחות. ואת רואה אותי בכל מיני מקומות משונים, ושלא תטעי לרגע, אני מטעה, מאד...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר