שלום לכולם

רציתי לשתף אתכם בפנטזיה שלי. אני עובד בשטח רוב היום ורואה המון חיפושיות מקסימות כמעט כל יום. אבל אני נורא ביישן ואין לי אומץ לפנות לאף אחת. יום אחד ממש התאהבתי באחת ממש יפהפיה, לבשה שמלה אדומה עם נקודות לבנות ונשביתי בקיסמה עד כלות הנשימה. כל כך רציתי להזמין אותה לארוחה. לא סתם ארוחה, ארוחה כזאת לאור גחליליות. אבל אני כזה ירוק, חסר ניסיון והמילים נעתקו מפי. עמדתי בצד בבושת פנים וחזרתי מדשדש למחילה שלי. האם למישהו יש עצה - איך לפתות את היפהפיה????? הלוווווווווווווווו אני זקוק בדחיפות לעזרה.

ושכחתי עוד פרט קטן להוסיף

פעם אחת בלבד אזרתי אומץ ושאלתי לשמה אמרה לי: אני סתם חיפושית אני פרה. נדהמתי מכךל שחיפושית כה קטנה וענוגה בחרה לעצמה של כל כבד. איך זה שאלתי אותה ולמה? אמרה לי: פרת משה רבנו אני. ומאז ועד היום אני ממש לא יכול לישון. הצילווווווווווווווווווווווווווווו - עצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלויימלה..זה לא קשה בכלל , זה דווקא קל

מכיר את השיר? אז תקרא אותו עד הסוף ובסוף מחכה לך הפתרון.. פרת משה רבנו בקול התאוננה, שיש לה שם מאוד ארוך והיא הרי קטנה. לכן היא מבקשת, אם זה לא קשה, פשוט מאוד לקרוא לה מרת פרת משה. פרת משה רבנו הצטערה נורא, השם נראה לא מתאים, חושבים שהיא פרה. לכן היא מבקשת, אם זה לא קשה, פשוט מאוד לקרוא לה החברה משה. פרת משה רבנו חשבה שזה טיפשי, משה זה שם של בחורים, ולא של חיפושית. לכן היא מבקשת, עכשיו מכל אחד, שים לב, שלויימל'ה.. פשוט לקרוא לה: "בואי", והיא תבוא מיד. ====== ואל תשכח לספר איך היה..

הי ליאורה - איזה יופי של שיר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר