אני?????????????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לפני שמטיחים האשמות רצוי לבדוק!!!!

לא היתה לי יד ולא רגל בחסימת סתמית לכל אורך הזמן שהנני נמצאת כאן לא חסמתי (עדיין אף אחד לפני שמטיחים האשמות באדם רצוי לבדוק שהוא אכן אשם בדבר כמו כן איני מכירה את אותה סתמית עליה מדובר רק שכרגע נכנסתי לפורום ואני רואה לראשונה את כל ההטחות והאישומים של חסימה שכפי שציינתי איו לי בה יד וסיבה

אני כאןןןןןןןןןןןןן

טוב אם זו לא את אז כנראה כוח עליון מנע את כניסתי לפורום.. אתם חושבים שזה בגלל שלא צמתי ביום כיפור???

חחחחחחחחחחחח

ברוכה הנכנסת

רק שאין הרבה לאן,,,,, אולי את תיהי זאת שתכבה את האור ותנעל את הדלת

מה זה חשוב..

העיקר שאת פה איתנו..

חחחחחחחחחחחח

תודה על קבלת הפנים שלכם

איזה כייף.. רק בגלל זה היה שווה כל הסיפור XR - לא הבנתי למה התכוונת

אני כאןןןןןןןןןןןןן

טוב אם זו לא את אז כנראה כוח עליון מנע את כניסתי לפורום.. אתם חושבים שזה בגלל שלא צמתי ביום כיפור???

יה כופרת !!! לא צמת ?

תמחקי אותה !!!!!!!!!!!!!!! ============ אז לאן נעלמת ? לא.. לא דאגנו ולא בטיח.. סתם סקרנות..

לא צמת? יצאת בזול!

הייייי ברוכה הבאה!! התגעגעתי

תודה על קבלת הפנים שלכם

איזה כייף.. רק בגלל זה היה שווה כל הסיפור XR - לא הבנתי למה התכוונת

בשמחה אסביר לך

נוצר כאן מצב מגעיל, מצד אחד, קבוצה קטנה ונחמדה ששמרה על שפיות המקום גם כשלא היה מי שניהל אותו וכאן אני רוצה להודות לג'ון על ההשקעה שלו. תודה. וואלה הצניחה מנהלת. איך שלא נסתכל על זה, לא הצלחה גדולה. יש בפנינו כמה אפשרויות, להתארגן כאיש אחד ולעבור לפורום דומה אחר ולתת לו אופי נחמד יותר [ הסתכלתי באתרים נוספים]. להתעלם מהכל ולהמשיך כאילו לא קרה דבר. להפציץ את הנהלת הקהילות בדרישה לתת למקום הזה את הכבוד הראוי לו, [אני בטוח שהם עוקבים אחרי כל הודעה כאן. היי וואלה] להתאים את עצמנו למקום החדש. מאיזו זוית שלא נסתכל, כבר כמה שנים טובות שאנחנו היחידים שנותנים למקום הזה את החיים, זה לא מפריע לאף אחד ואחת להשתפך כאן. עכשו אין לי ספק שישרנו קו ואת מבינה את כוונתי, טוב לראות את זיו אחורייך

איקסי אני חושבת

שמה שקרה בימים האחרונים זה בגלל שאחת מ"הקבועות" של הפורום הזה החליטה שכתבתי כמה דברים שלא מצאו חן בעיניה והיא זאת שביקשה להתחיל למחוק את כל השרשורים הנושאים את השם "פיתה". וזו ממש חוצפה בעיני. זו לא מנהלת הפורום החדשה שהחליטה לפתע להתחיל למחוק שרשורים, אלא אך ורק שלפתע לא נשאתי חן יותר בעיני אותה "משתתפת קבועה" בפורום. נכון שבפורום משתתפים גולשים קבועים, אך יש מקום בהחלט גם למשתתפים חדשים וגם לכאלה שהיו פעם וחזרו עם שמות חדשים. זכותי לכתוב כאן מה שעולה בדימיוני ואם יש דימיון כלשהו בין מה שכתבתי לבין פרט מסויים מחייו של מישהו, הרי כולם בוודאי יודעים שלא יכול להיות קשר בין הדברים. ואם אותה בחורה חושבת שהיא במרכז העולם ואיזה סוד מעברה התגלה היא טועה!!!!! חצי מיליארד אנשים על כדור הארץ עברו חוויות דומות וסיפור חייהם כמו שתי טיפות מים זהות. ככה בנויים אנשים, השמות משתנים אבל הסיפורים והתוכן דומים. מצטערת, אותה גברת, אם את קוראת את מה שכתבתי כאן. זה לא קשור אלייך בכלל. ואם זה יצא דומה, זה בגלל שאולי חייך וחיי וסיפור חייהן של עוד אלפי בחורות פשוט זהה!!!!!!

אני כאןןןןןןןןןןןןן

העיקר שאת כאן...

כפי שאמרתי לך, ייתכן שזאת היתה בעיה טכנית אצלך, אבל אין שום קשר בין זה לבין מיסטיק

אם כך- מגיעה לך התנצלות

סליחה.

נראה לי שהגיע הזמן...

לפתוח דף חדש ונקי

אני כאןןןןןןןןןןןןן

יייייש איזה כיף שחזרת welcome

בשמחה אסביר לך

נוצר כאן מצב מגעיל, מצד אחד, קבוצה קטנה ונחמדה ששמרה על שפיות המקום גם כשלא היה מי שניהל אותו וכאן אני רוצה להודות לג'ון על ההשקעה שלו. תודה. וואלה הצניחה מנהלת. איך שלא נסתכל על זה, לא הצלחה גדולה. יש בפנינו כמה אפשרויות, להתארגן כאיש אחד ולעבור לפורום דומה אחר ולתת לו אופי נחמד יותר [ הסתכלתי באתרים נוספים]. להתעלם מהכל ולהמשיך כאילו לא קרה דבר. להפציץ את הנהלת הקהילות בדרישה לתת למקום הזה את הכבוד הראוי לו, [אני בטוח שהם עוקבים אחרי כל הודעה כאן. היי וואלה] להתאים את עצמנו למקום החדש. מאיזו זוית שלא נסתכל, כבר כמה שנים טובות שאנחנו היחידים שנותנים למקום הזה את החיים, זה לא מפריע לאף אחד ואחת להשתפך כאן. עכשו אין לי ספק שישרנו קו ואת מבינה את כוונתי, טוב לראות את זיו אחורייך

תרשה לי לחלוק על דעתך.....

למרות שאני נחשב כאן ה טראבל מייקר נראה לי בסך הכל אני מנסה לומר לכם את האמת כמו שזה נראה מהצד. לא ברור לי מדוע אתה מאשים את הנהלת הפורום במקום להסתכל בעיניים למציאות. אולי תודה שיש כאן אחלה אנשים אבל יש כאן גם חבורה של אנשים במקום לקשקש במסנג'ר שופכים כאן את כל השטויות שלהם, וזה בלשון עדינה. לפעמים ממש גועל נפש כל הפשש....חחחחחח ושאר מילמולים דביליים ששופכים כאן.

אולי תחליף את הניק של ל....

אימבציל אם אתה מסוגל להבין את המילה...
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר