יש דברים שאפשר

להבליג עליהם ויש כאלה שלא. למי שלא יודע- הבזוקה חסמה את סתמית. אתם מוזמנים להצטרף למחאה להחזרת סתמית לפורום.

האדם האחרון שהיה אמור להחסם

תוחזר סתמית לאלתר..

בהחלט אין שום סיבה לחסום אותה..

יש דברים שאפשר

להבליג עליהם ויש כאלה שלא. למי שלא יודע- הבזוקה חסמה את סתמית. אתם מוזמנים להצטרף למחאה להחזרת סתמית לפורום.

ואני בכלל לא הבנתי

למה היא נחסמה, בקושי הוציאה את הראש החוצה , להציץ , ו....... בום טראח , מה קרה? נחסמה.

תוחזר סתמית לאלתר..

בהחלט אין שום סיבה לחסום אותה..

אני לא מכירה את סתמית....

אבל אם כולם אוהבים אותה.... אז אני מצטרפת!!!! לא חוסמים את סתמית.... יאללה הפגנה מול הבית של ראש הממשלה.....

יש דברים שאפשר

גם אני

רוצה שהיא תחזור! היא נחמדה ומפרגנת, יש לה חוש הומור בצד נשמה. נו, זה לא מספיק כדי לתת לה לכתוב פה?

תוחזר סתמית,תועף שמיסטיק לאלתר

נמאס מסתימת הפיות

אני בהחלט מצטרפת

אהבתי את "הבזוקה" תפור עליה בול הכינוי יושבת באמבטיה ועושה בלונים. מה יהיה??? ועוד בהנהלת וואללה נתנו לה אישור לזה.

מיקה...

כפי שכתבתי לכם, אני אטפל בנושא, אני גם לא מבין מדוע סתמית נחסמה, אולי מדובר רק באיזושהי אי הבנה מה שכן, לקרוא למישהו בכינוי גנאי שכאלו (בזוקה...) זה ממש לא יפה ויאללה, עכשיו תתחילו להתנהג יפה

וואללה יופי עוד אחת שמאיימת

יש דברים שאפשר

לפני שמטיחים האשמות רצוי לבדוק!!!!

לא היתה לי יד ולא רגל בחסימת סתמית לכל אורך הזמן שהנני נמצאת כאן לא חסמתי (עדיין אף אחד לפני שמטיחים האשמות באדם רצוי לבדוק שהוא אכן אשם בדבר כמו כן איני מכירה את אותה סתמית עליה מדובר רק שכרגע נכנסתי לפורום ואני רואה לראשונה את כל ההטחות והאישומים של חסימה שכפי שציינתי איו לי בה יד וסיבה

אם כך- מגיעה לך התנצלות

סליחה.

מיקה...

כפי שכתבתי לכם, אני אטפל בנושא, אני גם לא מבין מדוע סתמית נחסמה, אולי מדובר רק באיזושהי אי הבנה מה שכן, לקרוא למישהו בכינוי גנאי שכאלו (בזוקה...) זה ממש לא יפה ויאללה, עכשיו תתחילו להתנהג יפה

חחחחחחח ממתי

בזוקה הוא שם גנאי? בזוקה הוא שם אסוציטיבי. מיסטיק-מסטיק-בזוקה. צ'טערת.כבר אמרתי קבל עם ועדה שלא מסתדרת עם השם.מצאתי שם אחר. אגב- זו לא פעם ראשונה בפורום שמישהו מרגיש לא נוח עם כינוי וממציא לאחר כינוי משלו. שמת לב למשל כמה אנשים קוראים לממופ מופה או פומפה?

אם כך- מגיעה לך התנצלות

סליחה.

מאולפת !!!

מנהל לא יכול לחסום.

נקודה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר