מנהלת יקרה (או לא)

עכשיו זה כבר אישי. ניהול לא מתאים לאנשים חסרי ביטחון שמוחקים ללא הכרה. מצטערת שהושטתי לך יד. אני עדיין לא מבינה מה גרם לך בכלל לרצות לקחת על עצמך ניהול של פורום שאין לך בו שום מושג ,דעה או סמפטיה. זה אגב אם לא שמת לב שייך לקטגוריית וידוי. תמחקי גם את זה? רוצה לחסום אותי כדי לסתום פיות?

מיקה

חבל על האנרגיות. למלכה יש שוט ביד והיא החליטה להשתמש בו. אולי כדאי שבמקום להתקומם נעבור כולנו לסלון. וכשיהיה מאד משעמם לה למלכה הנכבדה היא תרד על 4 שנחזור ללובי ונוסיף קצת תפאורה. כי אם כולנו נעבור לסלון הפורום יהפוך לשיממון. ומלכות כידוע לך, זקוקות לנתינים, כי בלי נתינים, למעשה אין להן כתר וגם השוט לא יעזור כי מה שישאר לה זה להלום בעצמה. אז עדיף שבמקום לריב נשאיר אותה כאן בשקט ונחגוג בכיף בסלון.

sorry

אני לא נתינה של אף אחד.

מנהלת יקרה (או לא)

עכשיו זה כבר אישי. ניהול לא מתאים לאנשים חסרי ביטחון שמוחקים ללא הכרה. מצטערת שהושטתי לך יד. אני עדיין לא מבינה מה גרם לך בכלל לרצות לקחת על עצמך ניהול של פורום שאין לך בו שום מושג ,דעה או סמפטיה. זה אגב אם לא שמת לב שייך לקטגוריית וידוי. תמחקי גם את זה? רוצה לחסום אותי כדי לסתום פיות?

נראה לך שיש עם מי לדבר?

צודקת ב 100%

אבל כשאני ביקרתי אותה כולכם התנפלתם עלי כמו שאמרתי:"המלכה היא ערומה" המלכה הביתה

מה נהיה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר