גם כן מנהלת...

באה, מוחקת והולכת. אפילו שלום..ש. משהו. כלום לא אומרת. מכל מה שהיה לנו איתה עד עכשיו, הבנתי שהיא קנתה פעם נעליים...

וואלה מבין הרבה

קנתה או לא ?

קנתה. זהו עכשיו הכל ברור.

גם שוט

קנתה גם שוט

ממממ...

ספרי לנו קצת, על השוט הזה...

הי ג'ון - אני רואה שלמרות הכל לא עזבת אותנו

אני לא יודעת הרבה על שוטים (רבים של שוט) אבל מכירה כמה "שוטים" (רבים של שוטה) ופה ושם פגשתי גם כמה שטותיניקים אחד מהם כתב לי פעם הקדשה ליום הולדת: "בבואך אל האישה אל תשכח את השוט" הוא גם צייר לי את השוט - ואני מתארת לעצמי שאתה יכול לדמיין לך איך נראה השוט בציור שלו.

גם כן מנהלת...

באה, מוחקת והולכת. אפילו שלום..ש. משהו. כלום לא אומרת. מכל מה שהיה לנו איתה עד עכשיו, הבנתי שהיא קנתה פעם נעליים...

אתה ממש לא בעיניינים

לא קניתי נעליים קיבלתי הצעה ממישהו לרכוש בעבורי כל זוג נעליים שיעלה בדעתי בכל סכום העולה בדעתי העיקר שיהיו אלה נעלי סטילו (ולכל השואלים מהו סטילו???? נעלי עקבי סיכות דקות!!!) ושאלך עימם עליו!!!! פעם אחת !!!!

גם שוט

קנתה גם שוט

ולגבי השוט

נחשו בעצמכם אם קיימת או לא אבל.... בגדים שחורים ש... לצורך רעיון החוויה קיימים

הי ג'ון - אני רואה שלמרות הכל לא עזבת אותנו

אני לא יודעת הרבה על שוטים (רבים של שוט) אבל מכירה כמה "שוטים" (רבים של שוטה) ופה ושם פגשתי גם כמה שטותיניקים אחד מהם כתב לי פעם הקדשה ליום הולדת: "בבואך אל האישה אל תשכח את השוט" הוא גם צייר לי את השוט - ואני מתארת לעצמי שאתה יכול לדמיין לך איך נראה השוט בציור שלו.

תזקירי לי איפה ראיתי לך

אתה ממש לא בעיניינים

לא קניתי נעליים קיבלתי הצעה ממישהו לרכוש בעבורי כל זוג נעליים שיעלה בדעתי בכל סכום העולה בדעתי העיקר שיהיו אלה נעלי סטילו (ולכל השואלים מהו סטילו???? נעלי עקבי סיכות דקות!!!) ושאלך עימם עליו!!!! פעם אחת !!!!

אההה הוא כנראה רעב

רוצה שתכיני לו חביתה, אבל שתהיה טריה, ישר מהלול

תזקירי לי איפה ראיתי לך

לי... ככה?! פעם היית מוחק מודעות מהסוג הזה

סתתתתתתתתתתתתתם, פעם הייתי כאן אבל בלבוש אחר.... אז מה, סיימת את הבנייה????

אההה הוא כנראה רעב

רוצה שתכיני לו חביתה, אבל שתהיה טריה, ישר מהלול

ג ד ו ל ה

את יודעת כזאת אני

מה שנכון , נכון .

לא מתוכחת

הרי את הזמנת אותי לכאן - ואני לא יכולה לסרב להזמנה ממקסימה כמוך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: