כמו שראיתם-אני

חדשה פה. האמת ציפיתי ליותר אקשן. אז אולי הסקר הבא יעיר (או יעורר) אותכם קצת. תשטפו פעולה? 1.איזה מאכל סקסי בעיניך? 2.אחרי סקס טוב אני נרדם מייד/מתעורר לחיים חדשים? 3. הסטיה שלי היא... 4.צעצועים-אביזרים מדהימים -או צעצועים זה רק לחדרי ילדים? 5.אורגיה-מגרה או דוחה? 6.פנטזיה לממש או לא? 7.בגידות-תבלין החיים או ישמרנו אלוהים? 8.מ 1עד 10(10 זה הכי הרבה) כמה זמן במשך היום אתם עסוקים במחשבות על סקס? 9.הגודל קובע או לא? 10.סקס שקט או קולני? 11. לעשות אהבה או להזדיין? 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח? 13.חוטיני או בוקסר? 14.מה סקסי בעיניך? 15.אוננות-מי צריך את זה? כמה שיותר -יותר טוב? אחרון ודי- אני מרוצה/לא מרוצה מחיי המין שלי. יאללה תתחילו לעבוד.

ראשית, ברוכה הבאה

שנית..למה שלא תתחילי את? ושלישית...זה רק בגלל שיש לי זמן... תכף קוראים לי ל- =========== 1.מאכל סקסי - אבוקדו..בננה..אגס..וגם 2.אחרי סקס טוב אני מתעוררת לחיים חדשים 3. יום אחדככה לכסח לו את הצורה טוב טובלא כי מגיע לו חס וחלילה..סתם כי אני מתה עליו:) 4.צעצועים-לא רע. 5.אורגיה-לא דוחה 6.פנטזיה - לממש. פעם אחת בחיים . 7.בגידות- ישמרנו האלוהים! חס וחלילה! טפו טפו טפו!!! 8.עסוקה...עסוקה.. 9.הגודל קובע - לא יודעת 10.סקס קולני 11. לעשות אהבה וגם להזדיין. מה זה לא הולך ביחד? 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 13.חוטיני 14.מה סקסי בעיניך? שאלה טובה 15.אוננות-גם וגם.. אחרון ודי- אני מרוצה!!! מאוווווווד מרוצה! ===== עד כאן...מי הבא בתור?

היי

1.שוקולד, גלידה ותותים (ברור!) 2.מתעורר לחיים לשבוע. 3.לראות זוג מזדיין לידי... 4.צעצועים זה אחלה. 5.אורגיה...למה לא? 6.פנטזיה...תלוי איזה..ובאיזה מצב.. 7.תלוי מאוד בהמון דברים. 8.שבע. 9.תשאלו את הנשים. 10.תלוי במצב. 11.תלוי עם מי. 12.כן! זה חשוב. 13.חוטיני...לבחורות. 14.החיבור של הרגליים לטוסיק. 15.למה לא. זה בריא.

לליאורה ולמגמגם גגגג

תודה על קבלת ה- ועל שיטוף הפעולה. הנה שלי- 1.איזה מאכל סקסי בעיניך? שוקולד,שוקולד ,שוקולד,תותים,דובובנים,קצפת ושוקולד. 2.אחרי סקס טוב אני נרדם מייד/מתעורר לחיים חדשים? סקס טוב?תזכירו לי מה זה? 3. הסטיה שלי היא... דייקנות.שונאת איחורים.עושה לי חררה. 4.צעצועים-אביזרים מדהימים -או צעצועים זה רק לחדרי ילדים? לצערי אלמנט הכרחי 5.אורגיה-מגרה או דוחה? במצבי הכל מגרה.. 6.פנטזיה לממש או לא? מממ... לא החלטתי. 7.בגידות-תבלין החיים או ישמרנו אלוהים? כל מקרה לגופו 8.מ 1עד 10(10 זה הכי הרבה) כמה זמן במשך היום אתם עסוקים במחשבות על סקס? אפשר 12? 9.הגודל קובע או לא? קובע. 10.סקס שקט או קולני? גם וגם 11. לעשות אהבה או להזדיין? גם וגם 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח? אין כללים 13.חוטיני או בוקסר? אפשר בלי? 14.מה סקסי בעיניך? גבר-גבר! טוב לפעמים גם אישה 15.אוננות-מי צריך את זה? כמה שיותר -יותר טוב? חופשי אחרון ודי- אני מרוצה/לא מרוצה מחיי המין שלי. תנחשו לבד. ======= מי ממשיך?

מה

הפרטים שלך??

כמו שראיתם-אני

חדשה פה. האמת ציפיתי ליותר אקשן. אז אולי הסקר הבא יעיר (או יעורר) אותכם קצת. תשטפו פעולה? 1.איזה מאכל סקסי בעיניך? 2.אחרי סקס טוב אני נרדם מייד/מתעורר לחיים חדשים? 3. הסטיה שלי היא... 4.צעצועים-אביזרים מדהימים -או צעצועים זה רק לחדרי ילדים? 5.אורגיה-מגרה או דוחה? 6.פנטזיה לממש או לא? 7.בגידות-תבלין החיים או ישמרנו אלוהים? 8.מ 1עד 10(10 זה הכי הרבה) כמה זמן במשך היום אתם עסוקים במחשבות על סקס? 9.הגודל קובע או לא? 10.סקס שקט או קולני? 11. לעשות אהבה או להזדיין? 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח? 13.חוטיני או בוקסר? 14.מה סקסי בעיניך? 15.אוננות-מי צריך את זה? כמה שיותר -יותר טוב? אחרון ודי- אני מרוצה/לא מרוצה מחיי המין שלי. יאללה תתחילו לעבוד.

ברוכה הבאה...

והנה התשובות שלי: 1.איזה מאכל סקסי בעיניך? שוקולד, יאמי 2.אחרי סקס טוב אני נרדם מייד/מתעורר לחיים חדשים? תלוי באיזו שעה של היום... בד"כ אני נרדם 3. הסטיה שלי היא... סדר וניקיון 4.צעצועים-אביזרים מדהימים -או צעצועים זה רק לחדרי ילדים? לחדרי הילדים 5.אורגיה-מגרה או דוחה? מגרה... 6.פנטזיה לממש או לא? ברור שצריך לממש 7.בגידות-תבלין החיים או ישמרנו אלוהים? ישמרנו אלוהים 8.מ 1עד 10(10 זה הכי הרבה) כמה זמן במשך היום אתם עסוקים במחשבות על סקס? 11 9.הגודל קובע או לא? לא ממש 10.סקס שקט או קולני? גם וגם 11. לעשות אהבה או להזדיין? זה מגיע ביחד... גם וגם 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח? לאט ובטוח 13.חוטיני או בוקסר? בשבילי בוקסר, בשבילה חוטיני 14.מה סקסי בעיניך? אנגלינה ג'ולי 15.אוננות-מי צריך את זה? כמה שיותר - יותר טוב? אם אין אני לי - מי לי ?! אחרון ודי- אני מרוצה/לא מרוצה מחיי המין שלי. מרוצה

ארוך מידי. תחלקי אותו לימות השבוע

מממממממממ........אז ככה...

1.איזה מאכל סקסי בעיניך? - אבטיח... 2.אחרי סקס טוב אני נרדם מייד/מתעורר לחיים חדשים? - תלוי בפרטנרית [אם היא יודעת לעורר או לא] 3. הסטיה שלי היא...- כפות רגליים 4.צעצועים-אביזרים מדהימים -או צעצועים זה רק לחדרי ילדים?- בעיקר לנשים 5.אורגיה-מגרה או דוחה?- לצפות כן, להשתתף רק עם בחורות 6.פנטזיה לממש או לא? - מומשה 7.בגידות-תבלין החיים או ישמרנו אלוהים? - כל מקרה לגופו [או לגופה] 8.מ 1עד 10(10 זה הכי הרבה) כמה זמן במשך היום אתם עסוקים במחשבות על סקס? - 24 שעות לא מספיקות 9.הגודל קובע או לא? - אם הכוונה ה"רוחב"..אז כן 10.סקס שקט או קולני? רעש.....יאללה בלאגן 11. לעשות אהבה או להזדיין? להתחיל באהבה ואח"כ להזדיין 12.סקס בפגישה ראשונה? או לאט ובטוח? - מה עדיין לא התפשטת...כבר סיימנו את הקפה לפני חצי שעה!!! 13.חוטיני או בוקסר? כאילו דה.... 14.מה סקסי בעיניך? גוף האישה 15.אוננות-מי צריך את זה? כמה שיותר -יותר טוב? שכעלך לא לידך..תני לידך להיות בעלך...או, אם אין אני לי ...ידי לי. אחרון ודי- אני מרוצה/לא מרוצה מחיי המין שלי.- בעונה כן...

שלום

קבלי את שלי 1.מאכל סקסי-שקלד בננה וענבים. 2.אחרי סקס נרדם?עם אשתי כן,עם אחרת לא. 3.הסטיה שלי-אוהב ללקק גם מאחור. 4.צעצועים-למה לא 5.אורגיה-מגרה,אבל לא אשתתף. 6.פנטיה-ממשתי. 7.בגידות-תבלין. 8.מחשבות על סקס-רוב שעות היממה. 9.הגודל חשוב אך לא קובע. 10.סקס קולני? עד שהשגנים מתלוננים. 11.אהבה או להזדיין? עדיף ביחד,אפשר גם ללא אהבה. 12.סקס בפעם הראשונה? מבחינתי-אם יש קליק אז גם בדקה הראשונה. 13.חוטיני או בוקסר? לא זה ולא זה. 14. מה סקסי בעיני? חיוך ומבט ממיסים אותי. 15.אוננות-מי צריך. וכשצריך,למה לא. 16.מרוצה מחיי המין- תמיד שואף ליותר. יום טוב לכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר