מותר לפרסם כאן משהו שבהחלט קשור לנושא הפורום?

אנחנו קבוצה קטנהשל אנשים, שחיים בסגנון הבדסמ, הקמנו לנו פורום פרטי וסגור נשמח אם אנשים איכותיים (עבדים שפחות וכמובן מלכות) יצטרפו אלינו. ההודעה לא מיועדת למחפשי סטוצים, עם כל הכבוד להם. אני מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום.

עברת ועוד איך עברת!

שקט כשאני מדברת אלייך! ארצה! קודם תתנצלי 50 פעמים ותגידי "אני אידיוטית גמורה.מגיע לי עונש" אחר כך נחליט מה לעשות איתך.

נכנסת לקטע ברצינות אה?

האמת היא שאני אף פעם לא אבין את הנושא הזה. אולי תוכלו להסביר לי את ההנאה המוזרה הזאת?

עשית את זה כל כך טוב שאני מתחילה לחשוב ש.... ????

נכנסת לקטע ברצינות אה?

האמת היא שאני אף פעם לא אבין את הנושא הזה. אולי תוכלו להסביר לי את ההנאה המוזרה הזאת?

מה גם את בקטעים האלה ?

עשית את זה כל כך טוב שאני מתחילה לחשוב ש.... ????

חחחחחחחחחחחחח

ניראה לך? מי יודע? אולי. למען הסר ספק- זה מ-מש לא הקטע שלי.

האמת אני גם לא מצליחה להבין מה הם מוצאים בזה ? מה ההנאה כאן ?

שיטטטטט

ואני בניתי על זה..

עברת ועוד איך עברת!

שקט כשאני מדברת אלייך! ארצה! קודם תתנצלי 50 פעמים ותגידי "אני אידיוטית גמורה.מגיע לי עונש" אחר כך נחליט מה לעשות איתך.

יה וולי , מה זה ?!

אני דווקא רואה אותך בבגדי עור בוהקים, שוט שחור ואלת ברזל יצוק . מסיכת "אשת החתול" ומגפיים שפיץ אחול מניוקי.. [סתם ככה דופקת מכות לאנשים, בלי קשר לכלום..חחחחחח] אפשר להמליץ לך על לקוחות פוטנצאילים ?

אני לא אמרתי את זה

זה היה מישהו אחר, מתחזה נאלח. טיפש חסר דעת, אויל משריש, כסיל בן טבחת, יבחוש בן דומא. לא, לא אני.. זה היה מישהו שהשתלט לי על האצבעות לרגע...ורץ [כרגיל] לפני שהוא חושב... לא כפרה, לא יתאים לך בגדי עור [אולי השוט דווקא כן [חחחחח] היי !! יאללה לך מפה [הנה הוא חוזרררררר]

אני צריכה שוט?

בידיים חשופות אני חונקת כשצריך...

יה וולי , מה זה ?!

אני דווקא רואה אותך בבגדי עור בוהקים, שוט שחור ואלת ברזל יצוק . מסיכת "אשת החתול" ומגפיים שפיץ אחול מניוקי.. [סתם ככה דופקת מכות לאנשים, בלי קשר לכלום..חחחחחח] אפשר להמליץ לך על לקוחות פוטנצאילים ?

אני לא אמרתי את זה

זה היה מישהו אחר, מתחזה נאלח. טיפש חסר דעת, אויל משריש, כסיל בן טבחת, יבחוש בן דומא. לא, לא אני.. זה היה מישהו שהשתלט לי על האצבעות לרגע...ורץ [כרגיל] לפני שהוא חושב... לא כפרה, לא יתאים לך בגדי עור [אולי השוט דווקא כן [חחחחח] היי !! יאללה לך מפה [הנה הוא חוזרררררר]

"זה הילד הרע שנכנס לי בפנים"

"הילד הרע" של לאה גולדברג מכיר? שווה לך לקרוא. גם מתאים לך לאללה ============== הייתי אתמול בבית הדודה, אמרתי "שלום" ואמרתי "תודה", אמרתי "סליחה" ו"בבקשה", שאלתי תמיד: "זה מותר? את מרשה?" ואינני יודע, כיצד זה קרה - לפתע נכנס בי הילד הרע ואמרתי: "את טיפשה!" ואמא הסמיקה מאד ואמרה: "גד, תתבייש! זה איום ונורא!" ואבא אמר: "באמת זה לא צחוק! תלמיד כיתה אל"ף נוהג כתינוק!" איך אסביר להם שזה לא אני? זה הילד הרע, שנכנס לי בפנים - תמיד הוא ניכנס בי בלי שום אזהרה, הילד הרע. שיחקתי אתמול בחצר עם יוכבד נתתי לה אוטו שלי ורכבת, נתתי לה לזכות בגולה הכי אדומה והכי גדולה! ואינני יודע, איך זה קרה - לפתע ניכנס בי הילד הרע, דחפתי אותה והיא נפלה. ואמא שלה כעסה ואמרה: "פרא-אדם! איום ונורא!" וסבתא שלה יצאה ואמרה: "אל תבכי, את יודעת, שגד ילד רע!" אז אמרתי לה: "חמורה!" באמת, זה איום: הם אינם מבינים - זה הילד הרע שנכנס לי בפנים, תמיד הוא נכנס בי בלי כל אזהרה, הילד הרע! "לך מפה!" אני מבקש אותו, כי אני רוצה לגרש אותו. אבל הוא נטפל ונטפל! כבר ניסיתי הכל, אבל אין לי ברירה. מה לעשות בו, בילד הרע? או אולי - כשקצת אגדל - יעזוב אותי וחסל? ======= אז מה אתה אומר זה ש..? כשתגדל?

אבל....

אני ילד טוב

אני צריכה שוט?

בידיים חשופות אני חונקת כשצריך...

ולמה בדיוק ?

את חושבת ששטחתי התנצלות, שלא היתה מביישת את אהוד ברק [אפילו ביום טוב במיוחד ?] זהו, בדיוק...חחחחח
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר