החצופה הקטנה

"איזה כיף", פרצתי בצהלות שמחה למראה בקבוק בירה קר ביום קיץ חם ולח."שכחתי ממנו לגמרי". "אמא"? היא שואלת, "זה כיף לשכוח?" "במקרה כזה-כן" אני עונה. "אמא" היא אומרת בקול צלול כפעמונים- "אני כבר מתה להגיע לגיל שלך" נו,שוין. מה אתם אומרים?

מוכר מאד !

החצוף הגדול.....

זה ממש לפני שהתחיל הסרט. אמרתי לה:" תזכירי לי ששמתי את בקבוק הבירה במקפיא, שיתקרר מהר יותר". "בסדר", הפטירה כדקה לאחר מכן, ללא שמץ של מושג מה בקשתי ממנה רגע לפני..... עסוקה בהקלדה, בפנים חייכניות מול המסך הרבוע. קול נפץ במהלך הלילה.......... קום תראה , היש מישהו בבית?? לחשה בפחד מה... "אשתי, האם זה כיף לשכוח, בקבוק בירה במקפיא"?שאלתי בפנים קפואות. "כן, זה כיף לשכוח, בפרט שהגעת לגיל שאפשר כבר לשכוח"... "האם זה כיף לנקות את המקפיא"? שאלה....ספק בעוקצנות, ספק בתמימות..... עברו יומיים, איזה כיף " לשכוח"..... בטוח , שזה בגלל הגיל........

shimiam0-

לא הבנתי כלום מהסיפור שלך.

תרגישי בנוח......

גם אני לא הבנתי מהסיפור שלך כלום.. אז מה , לא נספר? נו שוין,,מה את אומרת על זה?

מה אני אומרת?

סייג לחוכמה-שתיקה.

החצופה הקטנה

"איזה כיף", פרצתי בצהלות שמחה למראה בקבוק בירה קר ביום קיץ חם ולח."שכחתי ממנו לגמרי". "אמא"? היא שואלת, "זה כיף לשכוח?" "במקרה כזה-כן" אני עונה. "אמא" היא אומרת בקול צלול כפעמונים- "אני כבר מתה להגיע לגיל שלך" נו,שוין. מה אתם אומרים?

חחחחח

באמת חצופה. תזכירי לי על מי אנחנו מדברות?

מה אני אומרת?

סייג לחוכמה-שתיקה.

- סקובידו.........

ונניח, למרות הכל, שהסיפור שלי לא מצא חן בעיניה, אז, להפסיק לשכוח, או לא? זה הגיל, או לא? אתם יודעים מה, שישאר לא מובן! עברו שלושה ימים, בטוח זה בגלל הגיל!!! יש את העוזרת....... נפעיל אותה?...........

תרגישי בנוח......

גם אני לא הבנתי מהסיפור שלך כלום.. אז מה , לא נספר? נו שוין,,מה את אומרת על זה?

אז אם ככה

עכשיו אנחנו תיקו. זה מה שאני אומרת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר