על הבוקר

כבר הרבה זמן שאני סוחבת אותה , את התחושה , שמשהו פה קרה . משהו פה השתנה. חשבתי לעצמי, זה רק אצלי ? רק במוחי הקודח ? ובכלל מהי אהבה ניצחית ? האם מושא האהבה הולך ומשתבח עם השנים ? ולספק את בן/בת הזוג עד הסוף יש דבר כזה ? האם האמת טופחת לי בפנים ?. הפרי האסור , המיים הגנובים .. זה מה שליבה את האש ? ויכול להיות שאהבה ניצחית היא זו שאינה ממומשת ?. איך קורה ? אנחנו הזוג הכי מתואם ביקום , הכימיה ביננו עובדת עד לב שמים אז מה נהיה פה ? ואיך חשבתי שכל לילה תהיה חגיגה ?, למה הייתי בטוחה שכל לילה ארעד תחת ידיו מתשוקה ואצרח בהנאה , זה יתכך? ש.. ככה חולפת לה " תהילת עולם "?. עוברת מפעימות שמאיימות לתלוש את ליבי ממקומו , מריגוש , מאקסטזה למשהו מינורי , לשיגרה ל... ז בשביל פורקן ולא להאמין מוצאת בו גם פגמים ,( "ואיך לא ראיתי את קודם "?) האם האושר היה כבר בהישג יד ? נתנתי לו להשמט? אתמול בלילה , לרגע הוא הבליח בחשכה , ראיתי אותו שוב , ...את האושר, הסתכלתי לו בפנים . והיום ? היום בבוקר זה כבר סיפור אחר . הקסם כאילו נמוג עם החשיכה . ואני שוב מ - ב - ו - ל - ב - ל - ת !

כבר מזמן

לא היה לנו פה משהו כל כך אמיתי,כל כך מהלב. אל תתני לספקות לחלחל. אם לא יהיה לנו גרף של עליות וירידות-לא נזהה את רגעי הקסם כשיצוצו.לא? תתענגי על אותם רגעים ואל תחכי שיפלו מאליהם.תמיד אפשר לעזור להם להגיע. כיף לשמוע שעבר עלייך ערב מוצלח כל כך.כן ירבו.

אגב,

מושא האהבה הולך ומשתבח ככל שהתקשורת והזוגיות מעמיקים. בכל אופן זה מה שעולה לי במחשבה ראשונה.

על הבוקר

כבר הרבה זמן שאני סוחבת אותה , את התחושה , שמשהו פה קרה . משהו פה השתנה. חשבתי לעצמי, זה רק אצלי ? רק במוחי הקודח ? ובכלל מהי אהבה ניצחית ? האם מושא האהבה הולך ומשתבח עם השנים ? ולספק את בן/בת הזוג עד הסוף יש דבר כזה ? האם האמת טופחת לי בפנים ?. הפרי האסור , המיים הגנובים .. זה מה שליבה את האש ? ויכול להיות שאהבה ניצחית היא זו שאינה ממומשת ?. איך קורה ? אנחנו הזוג הכי מתואם ביקום , הכימיה ביננו עובדת עד לב שמים אז מה נהיה פה ? ואיך חשבתי שכל לילה תהיה חגיגה ?, למה הייתי בטוחה שכל לילה ארעד תחת ידיו מתשוקה ואצרח בהנאה , זה יתכך? ש.. ככה חולפת לה " תהילת עולם "?. עוברת מפעימות שמאיימות לתלוש את ליבי ממקומו , מריגוש , מאקסטזה למשהו מינורי , לשיגרה ל... ז בשביל פורקן ולא להאמין מוצאת בו גם פגמים ,( "ואיך לא ראיתי את קודם "?) האם האושר היה כבר בהישג יד ? נתנתי לו להשמט? אתמול בלילה , לרגע הוא הבליח בחשכה , ראיתי אותו שוב , ...את האושר, הסתכלתי לו בפנים . והיום ? היום בבוקר זה כבר סיפור אחר . הקסם כאילו נמוג עם החשיכה . ואני שוב מ - ב - ו - ל - ב - ל - ת !

כבר מזמן

לא היה לנו פה משהו כל כך אמיתי,כל כך מהלב. אל תתני לספקות לחלחל. אם לא יהיה לנו גרף של עליות וירידות-לא נזהה את רגעי הקסם כשיצוצו.לא? תתענגי על אותם רגעים ואל תחכי שיפלו מאליהם.תמיד אפשר לעזור להם להגיע. כיף לשמוע שעבר עלייך ערב מוצלח כל כך.כן ירבו.

תודה !

על הבוקר

את גדולה, אמיתית, והכי חשוב, את לא לבד.

דברים משתנים..

עם השנים. אולם אהבה אמיתית נשארת לעולם. ואם היא חשובה צריך לשמור עליה, לטפח אותה , לא לתת לה לדעוך. תשובה נאיבית? אולי. אולם כך אני באמת חושבת. ===== אגב, אני אוהבת לקרוא אותך שבת שלום

שוב??????????????

כושלאמאמאמאשלך !

מה יש לך את , הא ? מה.. חשבת באמת שהכל תמיד יהיה דבש ?! אין יה מופה, אין מצב שהכל הכי טוב. בכלל זה רע כשהכל הכי טוב, כי זה אומר שהכי טוב,הזה..היה סתם בינוני חייבים עליות ומורדות, צריכים התמודדות, כד לדעת להעריך, לקבל פרספקטיבה . אז מה קרה יה מופה? לילה אחד היה פחות ממצויייייין ואת כבר מתבכיינת? אתם טובים ביחד, תהיו טובים גם ברגעים פחות טובים. אל תתני לספקות לאכול לך את ההנאה. אתם טובים יחד, את יודעת את זה. תני לו צ'אנס, לעזאזל איתך [הוא שר מהלב... :)]

תשמעי כל הכבוד

נהנתי לקרוא , חיים בזוגיות זה עבודה במשרה מלאה . כשמתאמצים , מקבלים בונוסים . אל תוותרי , נשמע לי ששוה להתאמץ פה . שיהיה לך בהצלחה.

כמובן שמשהו השתנה. חיים בזוגיות אינם דומים למפגשים חטופים נדירים אבל... אין זה אומר שזה חייב להגמר או לדעוך לאיטו. יש יתרונות בזוגיות ארוכה וקבועה וכפי שפתאום גילית בו חסרונות כך את גם יכולה לגלות יתרונות. אין זוגיות מושלמת ולכל אחד יש עליות וירידות. אתם צריכים להתאים את עצמכם למצב החדש ולגלות את האושר מחדש. חיבוק גדול

איזה כיף לך חווית אקסטזה של ריגושים, לא כל אחד זוכה לזה

בחיים יש יום ויש לילה יש חורף ויש קיץ יש סתיו ויש אביב ככה זה בחיים, הכל נע במחזוריות. שום דבר לא קופא ולא עומד במקום. הגלגל מסתובב כל הזמן. אז היית פעם למעלה עכשיו את למטה, ומן הסתם הגלגל ימשיך להסתובב מקצב החיים ימשיך לתקתק ותהיי שוב למעלה ואחר כך שוב למטה. וזה נפלא זה נהדר זה סימן שאת חיה את חייך במלואם.

מממהופ היקרה בוקטוב!!!

שאלת כ"כ הרבה שאלות מהותיות לגבי התנהלות חיינו, וואו,מרשים. קראתי את שכתבת, וניסיתי לעמוד במקום בו את עומדת ולהסתכל על הדברים מנקודת מבטך. מושא אהבה קיים, רק אם משמרים אותו לאורך זמן, דואגים שהדברים הקטנים, הנראים שוליים לנו בחיי היומיום לא יברחו. רובנו , מגיעים לשלב בחיים שבו לפתע ישנו הצורך לעשות דו"ח - רווח והפסד - מה הספקנו, מה עשינו , איפה טעינו, ולאן חיינו ממשיכים לזרום. רובנו, משקיעים את האנרגיות בלהתעסק בטפל ולא בעיקר, לחפש את השאלות במקום את הפתרונות. עצרי רגע בצד, וחישבי מה את מפספסת בשאלותייך החשובות: מושא אהבה ? - רואים שהוא קיים אצלך, יש לך ילדים חמודים, יש לך בעל דואג , בריא , מפרנס, ובטוחני, גם אוהב. פורקן, כמוהו, כסיפוק לא בא בתמורה לאהבה, ומה לעשות אנו לא נהיים צעירים מיום ליום. ישנה הנטייה לראות את הדברים באופן שטחי, מקורקע, ולפספס את הדברים שבאמת צריך לשים עליהם את הדגש. האם הינך חושבת שמים גנובים ימתקו לך יותר מהמים שנמצאים בבאר מתחת לרגלייך? את רק צריכה למצוא את האמצעים בהם תוכלי לשאוב את האושר ממנה.ותראי עד כמה תרווי ממים אילו. אהבה משולה לאתרוג העטוף בצמר גפן ע"מ שהפיטם לא ייפגע וייפסל. עלייך להאט את הקצב הקדחתני שבו את חיה, ע"מ שתוכלי לראות את הפרחים בצידי הדרך, ואף , אולי גם להריחם. התמקדי בדברים הראשונים בסדרי עדיפיותייך,בפעיליות שהן בעלות משמעות אמיתית עבורך, ואז יהיו חייך מאורגנים ויפים. ישנם עוד הרבה חלקים חסרים בפאזל חייך, שרק את יכולה לענות עליהם.כי אילו הם חייך. יוזמה , מצידך, יכולה להביא אותך למימדים שלא חלמת עליהם, לעוצמות מחודשות של ראייה והסתכלות אחרת על דברים שהשגרה חתמה את קבעונה בראשך. אף אחד לא מושלם, ואני מאמין שאפילו את, לא טרחת לעצור ולהעביר בקורת על עצמך, כי מי מעביר בקורת על עצמו בד"כ? אל תחפשי אשמים כעת. אל תחפשי מגרעות אצל אדם אחר. אל תשאלי שאלות, שהתשובה שלהן מקננת בליבך, אך אינך יודעת את הנוסח לבטאה. אם תתרגלי את ראשך לחשוב שנתינה לזולת , אהבה אין קץ לסובבים אותך, {לא שאני חושב אחרת חו"ח}, תביא אותך זו לייעודך בחיים. בסה"כ חיינו הם כגרגרי חול, נשפכים ללא שוב. ועצם העיסוק היומיומי בטפל ולא בעיקר, מביא אותנו לחשוב, שאנו חיים ללא תכלית , ללא מטרה, והל בראש, הכל מוטעה. אהבה , בין היתר יכולה להיות נצחית, השאלה כמה כל אחד משקיע במאמץ הזה לשמרה. והכל חייב להיות ללא תמורה. הנתינה אמורה להיות בראש ובראשונה, ולהוות אבן תומכת , נוספת בבניין הגדול, הנקרא חיי נישואים. הסתכלי מהיום על חייך, כעל מתנה יפה להפליא, הסתכלי והתמקדי בדברים, באנשים הסובבים אותך, אפילו בעצמים שונים הפזורים מסביבך, תגלי המון תחושות שלא חשת עד היום, כי פשוט אנחנו, לא טורחים לראות, אנו מקבלים לפעמים דברים שהינם בעינינו מובנים מעצמם. וכאן באה לביטוי ההתעלות שלנו לקבל גם את הלא מובן. מקווה שיהיה לך יום מקסים וחייכני. ובלי שאלות! רק פתרונות!!!

איזה כיף לך חווית אקסטזה של ריגושים, לא כל אחד זוכה לזה

בחיים יש יום ויש לילה יש חורף ויש קיץ יש סתיו ויש אביב ככה זה בחיים, הכל נע במחזוריות. שום דבר לא קופא ולא עומד במקום. הגלגל מסתובב כל הזמן. אז היית פעם למעלה עכשיו את למטה, ומן הסתם הגלגל ימשיך להסתובב מקצב החיים ימשיך לתקתק ותהיי שוב למעלה ואחר כך שוב למטה. וזה נפלא זה נהדר זה סימן שאת חיה את חייך במלואם.

ציפורה? אקסטזה של ריגושים?

"פעם למעלה ופעם למטה"? זה כל מה שאת מכירה? כי יש לא מעט אפשרויות הרבה יותר מגוונות להגיע לאקסטזה.

על הבוקר

כיף לך.

אני כבר מזמן שכחתי איך זה יכול להיות.

פעם ב.. יש לך גרסה מצומצמת בבבקשה

זה ארוך מידי ... הרבה תשובות וחוץ מזה מה זה שכחת כבר כנראה שהבן זוג שלך עובד כמו סוס ומגיע הביתה כמו - וההשקעה בך היא -
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר