פעילות גופנית

תכנית מצוינת לפעילות גופנית לבני 40 ומעלה ניסיתי זאת,זה עובד, אני עושה זאת יותר מ-3 פעמים ביום. מתאים במיוחד למשתתפי הפורומים יתכן ותעדיפו להתחיל בפעילות קלה ואחר-כך ככל שתהיו מתורגלים ומיומנים,תוכלו להגביר את הקצב. לחלק מכם זה יכול להיות מאמץ לא קטן,לכן מומלץ להתייעץ עם הרופא המשפחתי לפני תחילת התכנית. גלגלו למטה... ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן עכשיו גלגלו כלפי מעלה... . . . . זהו , מספיק לפעם הראשונה. אפשר לאכול משהו ולעבור לטלויזיה בהצלחה

וזה לא מסוכן???

ככה על ההתחלה??

ממש מסוכן

כבר נתפסה לי האצבע

וזה אומר ש..

אצבעותייך לא בכושר... אגב, באיזה אצבע מדובר??

זאת שלא הייתה בשימוש לאחרונה

פעילות גופנית

תכנית מצוינת לפעילות גופנית לבני 40 ומעלה ניסיתי זאת,זה עובד, אני עושה זאת יותר מ-3 פעמים ביום. מתאים במיוחד למשתתפי הפורומים יתכן ותעדיפו להתחיל בפעילות קלה ואחר-כך ככל שתהיו מתורגלים ומיומנים,תוכלו להגביר את הקצב. לחלק מכם זה יכול להיות מאמץ לא קטן,לכן מומלץ להתייעץ עם הרופא המשפחתי לפני תחילת התכנית. גלגלו למטה... ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן עכשיו גלגלו כלפי מעלה... . . . . זהו , מספיק לפעם הראשונה. אפשר לאכול משהו ולעבור לטלויזיה בהצלחה

כל הכבוד מלי זיסר - פעילות מאד מעייפת

יש לך משהו יותר פשוט להתחלה

ולמה לא הייתה בשימוש??

אה...

כי היא נתפסה

זאת שלא הייתה בשימוש לאחרונה

ולמה לא הייתה בשימוש??

אה...

כי היא נתפסה

סיימתי את התרגול .. מה אם התרגיל הבא

פעילות גופנית

אני חשבתי

שרבים מהגולשים עושים התעמלות אחרת לגמרי מול המחשב. כזאת שמקנחים בסיגריה ולא באוכל וטלוויזיה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר