לא תאמינו!

התאהבתי במרצה היקר שלי. לא יודעת מה אסור, מה מותר, איך ולאן. רק יודעת שהוא מתרגש בכל פעם שאני פותחת את הפה בשיעור, פעם הוא שפך על עצמו מיץ תוך כדי חוסר ריכוז. הו..אנא..איני מכירה את עצמי חסרת אונים כל כך. איך.. איך יודעים..ומה בעצם צריך לדעת..מה לעשות..הו..כמה שאלות

הכל בסדר אחותי-הלא-מפוצלת

לא. אני לא עד כדי כך נואשת. ממי אני מבקשת עצה? ומה כבר ניתן לייעץ? הרי תמיד, כמו בכל התחלה, יש להימודד עם הלא ידוע- פנוי? מעוניין? מותר? מה שאפשר לברר נברר ומה שלא נתייצב במלוא קומה והדר ונגלה בשיחה! עם מי? איתו! זהו! טוב שאני פה בשבילי..

נוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולי

תראי מה מצאתי, פה , למעלה , ממש מעלי. עוד בלונדינית , שואלת ועונה לעצמה !!

יכול להיות ש

בלונד מדבק?

וואי וואי וואי

לא יודעת .

אם זה בלונד ירח.....סימן שהיא .....

סהרורית........ או להבדיל...... לא מאיתנו?....... אמרו לי שמים קדושים וחיצי כסף , עוזרים למצב.... יש סימנים להתפרצות מסויימת? יש סורגים בחלונים? אולי נקרא ל- ? בוח הוא יציל אותנו ממנה...... אבל הוא מת,,,,,ז"ל. מה יהיה ? אני חושב שאני על הבוקר תופס את ה- הראשונה לניו ג'רסי, ואולי אתמקם שם... נהיה מפחיד פה באתר לאחרונה , לא?< אולי זה מהכדורים?

פרנויה???

כדאי שאני אלך לישון.... עם חצי קילו שום מתחת לכר......

יכול להיות ש

בלונד מדבק?

חחחחחחחחחחח

אמאל'ה

לא תאמינו!

התאהבתי במרצה היקר שלי. לא יודעת מה אסור, מה מותר, איך ולאן. רק יודעת שהוא מתרגש בכל פעם שאני פותחת את הפה בשיעור, פעם הוא שפך על עצמו מיץ תוך כדי חוסר ריכוז. הו..אנא..איני מכירה את עצמי חסרת אונים כל כך. איך.. איך יודעים..ומה בעצם צריך לדעת..מה לעשות..הו..כמה שאלות

סלמאת, תעשי חיים, הכי כיף זה להיות מאוהב ב"לא יודע" ב"לא מושג" - מרגש שבעתיים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר