מצויין , לפי הסגנון ...

יש בך משהו "מרוקאי" , אהבתי את זה ........

גם אתה קצת מזכיר.... ומוכר לי!

אינני יודע למה.......

אבל יש בי משהו מרוקאי אני לא מהקירייה וגם די חדש פה...

סליחה .. סליחה .. אדוני היקר

מפספסים אותו בגדול ? לא נראה לי. בכל אופן הדרך שהוא מציג את עצמו בפורום הזה לא מקובלת. ייתכן שהוא אחלה בן אדם ולפעמים יש לו יציאות לעניין אבל כנראה שהוא לא מיישם את זה כאן. אנחנו לא מחרימים אדם בגלל הבעת דעתו גם היא שונה משלנו. מטבע הדברים כמספר האנשים שיענו על בעיה כך מספר התגובות והתשובות אבל .... לא מקובל עלינו שהוא משתמש בשפת רחוב נמוכה. לא מקובל עלינו שהוא משתמש בשפה בוטה. לא מקובל עלינו שהוא אומר לאנשים אחרים איך להגיב ומה לומר. לא מקובל עלינו שההוא שחצן החי בבועה וקורא לעצמו "יועץ נישואים", "אבן דרך בפורום" ועוד ביטויים כאלה ואחרים. שמעון נמצא מספר חודשים בפורום ולא חרצנו את דעתנו מהר כל כך כפי שאתה אומר. קרא את שירשור ההודעות שלו וראה כיצד הוא מתבטא וזאת לא הפעם הראשונה ואיך הוא נוהג לריב עם אנשים בפורום. סיבותיו שמורות עימו אבל אם כל אחד יבוא לפורום ויוציא את הקיטור שיש לו מחייו אז הפורום הזה לא יוכל להתקיים. מקווה שהובנתי

איני צריך ש-serchr -2 יסנגר עליי למרות שהוא....

חברי. אם אתם קוראים וטורחים עבור השרשורים שלי בלבד, אז כדאי גם שתקראו את השרשורים האחרים שכותבים עבורי , והם ממש בכלל לא"בשפה בוטה ". אז תפסיקו להיות מתחסדים כולכם, אני לא התיימרתי להיות יועץ נישואים, מעניין שכולם זוכרים היטב מה אני כותב אך אף אחד לא זוכר מה הוא כתב בעצמו לאחרים. ואם רשמתי דבר בגדר הלצה כמו למעלה , תמיד יש מי שלוקחת את זה מאוד קשה, ומתחילה לעורר תסיסה כאן בפורום. זהו פורום שנועד להביע דיעות , וכמובן שאת זאת לא תוכלו להגביל ממני גם אם תתייחסו או תתעלמו. את תגובותיי תמשיכו לראות, קוק ובייאקוק- עברתי כברת דרך ארוכה מכדי להפגע מארסכם, פיתחתי עור פיל כנגד הערותיכם. כל אחד מכם הוא מבחינתי האישית אבן דרך בפורום זה, ותמיכתו בזולת בחוות דעת ובעידוד לא נופלת באשר הוא לגבי מה שכתבתי עד היום בפורום {למעט התקלויות מצערות עם אנשים שכיום לא נמצאים בפורום בשמם הקודם}. ישנה נטייה מצידי, אכן, להתבטא לפעמים בשפה לא נאותה, ותמיד הבעתי התנצלות עבור כך עבור אותו אדם. כרגע לא אעשה זאת מכיוון שאני רואה את תגובותיכם "הנפלאות" וזה ממש לא עושה עליי רושם נכבד, מאשר גם להתעלם כפי שהינכם עושים. לכן , לסיום, מבקש שלא תראו בזאת מעין הבעת חרטה מסויימת. כי אין לי על להביע נוכח התגובות. וברצוני להבהיר למר - g.b הנכבד איני רואה צורך כלל להתחבא מאחורי מסיכה נוספת כאן בפורום. ואם אתה סבור שבכשרונך אתה מזהה שההוא הוא אני- אז באמת יש לך בעיה , חביבי. תבין רק דבר אחד - אני יש רק אחד - כאן!!! ערב זך לכולם!!!

וכבר נאמר"הטובים לטייס" -- "כי על מה ילינו -

הכסילים,למשנתם של חכמים" ולכל אנשי-ונשות הפורום פה-בקשה מונחת-לא? הנה מגיעה דוגמה,"קצת"ארוכה,אך מועילה,,, שועל רצה לצאת לחופשה, ניגש לאריה וביקש,אמר האריה-זו תקופה קצת לחוצה,בקשות ועבודה,איך אוכל לך לאשר?לחץ השועל,לחץ ולא ויתר,ולבסוף אמר האריה,בסדר אבל אני לא מבטיח לך את "התפקיד"בחזרה,יצא בשמחה השועל לחופשה,,,וכשחזר?הכל פה "מהומה"ניגש בבהלה אל האריה ושאל?מה קורה?אתה עכשיו יכול רק להיות ארנבת,עד שיתפנה מקום,הסכים השועל ואמר בסדר,החל לקפץ כארנבת,ולפתע ראה ארנבת מנסה להיות "שועל",אמר לה השועל ומדוע את מחליפה אותי?אמרה :קיבלתי מהאריה את התפקיד, התעצבן ממש השועל ואמר:מה זה אני השועל בתפקיד הארנבת,ואת?ואת ?הארנבת ?בתפקיד השועל??? אמרה לו הארנבת:ככה זה "שהחמור"בתפקיד של האריה,,,,, ולכם אנשים חכמים-נשים-גברים-ושאר "אורחים" על מה ולמה מהומה,רעש,מכות,ומה כבר קרה???לכולנו פה זכות לאהוב-להיות-לכתוב-לקשקש-לעקוץ נורא-ללגלג גם-על מה ולמה?"זו הכל נפיחה"הרי כולנו כבר הפסדנו -ומועמדות לא הגשנו-"והבחירות? במהרה" אז כוח ושררה,עריצות גם "ארס" יביאו את כולנו ממש"להרס" ויקומו פה "הגיבורים" -ויאמרו- זה מה שאנו רוצים!!! ואני "ליצן החצר" סתם,,,,עברתי בשכונה,,,למשמע המהומה,,, אותי עדין לא נישקה לה אף נסיכה: והרני עוד "צפרדע" ,,,,,,,,,

ככה יותר טוב , לא ???

מישהו אמר לי פעם שמי שכותב צפוף........ הכסילים,למשנתם של חכמים" ולכל אנשי-ונשות הפורום פה-בקשה מונחת-לא? הנה מגיעה דוגמה,"קצת"ארוכה,אך מועילה,,, שועל רצה לצאת לחופשה, ניגש לאריה וביקש,אמר האריה-זו תקופה קצת לחוצה, בקשות ועבודה,איך אוכל לך לאשר? לחץ השועל,לחץ ולא ויתר, ולבסוף אמר האריה,בסדר אבל אני לא מבטיח לך את "התפקיד"בחזרה, יצא בשמחה השועל לחופשה,,, וכשחזר?הכל פה "מהומה" ניגש בבהלה אל האריה ושאל?מה קורה? אתה עכשיו יכול רק להיות ארנבת, עד שיתפנה מקום,הסכים השועל ואמר בסדר, החל לקפץ כארנבת,ולפתע ראה ארנבת מנסה להיות "שועל", אמר לה השועל ומדוע את מחליפה אותי?אמרה : קיבלתי מהאריה את התפקיד, התעצבן ממש השועל ואמר:מה זה אני השועל בתפקיד הארנבת, ואת?ואת ?הארנבת ?בתפקיד השועל??? אמרה לו הארנבת:ככה זה "שהחמור"בתפקיד של האריה ,,,,, ולכם אנשים חכמים- נשים-גברים-ושאר "אורחים" על מה ולמה מהומה, רעש,מכות,ומה כבר קרה??? לכולנו פה זכות לאהוב- להיות-לכתוב-לקשקש-לעקוץ נורא-ללגלג גם-על מה ולמה?"זו הכל נפיחה" הרי כולנו כבר הפסדנו -ומועמדות לא הגשנו -"והבחירות? במהרה" אז כוח ושררה,עריצות גם "ארס" יביאו את כולנו ממש"להרס" ויקומו פה "הגיבורים" -ויאמרו- זה מה שאנו רוצים!!! ואני "ליצן החצר" סתם,,,,עברתי בשכונה,,,למשמע המהומה,,, אותי עדין לא נישקה לה אף נסיכה: והרני עוד "צפרדע" ,,,,,,,,, קצת יותר מובן נכון ?? למרות שאין לי מושג על מה אתה מדבר .

הרי רק ליצן אני-ולהפעיל מחשבים?אני? -

תודה על הסדר,"בבלאגן" -הם כולם נכנסו למין מצב,שעוד טיפטיפה אויר-הבלון "יתפוצץ" פה ,,, וכן לא יהיה יותר" משיב" ,תודה -את? בעצם,,,,מושלמת,גם,,,,,,

וכבר נאמר"הטובים לטייס" -- "כי על מה ילינו -

הכסילים,למשנתם של חכמים" ולכל אנשי-ונשות הפורום פה-בקשה מונחת-לא? הנה מגיעה דוגמה,"קצת"ארוכה,אך מועילה,,, שועל רצה לצאת לחופשה, ניגש לאריה וביקש,אמר האריה-זו תקופה קצת לחוצה,בקשות ועבודה,איך אוכל לך לאשר?לחץ השועל,לחץ ולא ויתר,ולבסוף אמר האריה,בסדר אבל אני לא מבטיח לך את "התפקיד"בחזרה,יצא בשמחה השועל לחופשה,,,וכשחזר?הכל פה "מהומה"ניגש בבהלה אל האריה ושאל?מה קורה?אתה עכשיו יכול רק להיות ארנבת,עד שיתפנה מקום,הסכים השועל ואמר בסדר,החל לקפץ כארנבת,ולפתע ראה ארנבת מנסה להיות "שועל",אמר לה השועל ומדוע את מחליפה אותי?אמרה :קיבלתי מהאריה את התפקיד, התעצבן ממש השועל ואמר:מה זה אני השועל בתפקיד הארנבת,ואת?ואת ?הארנבת ?בתפקיד השועל??? אמרה לו הארנבת:ככה זה "שהחמור"בתפקיד של האריה,,,,, ולכם אנשים חכמים-נשים-גברים-ושאר "אורחים" על מה ולמה מהומה,רעש,מכות,ומה כבר קרה???לכולנו פה זכות לאהוב-להיות-לכתוב-לקשקש-לעקוץ נורא-ללגלג גם-על מה ולמה?"זו הכל נפיחה"הרי כולנו כבר הפסדנו -ומועמדות לא הגשנו-"והבחירות? במהרה" אז כוח ושררה,עריצות גם "ארס" יביאו את כולנו ממש"להרס" ויקומו פה "הגיבורים" -ויאמרו- זה מה שאנו רוצים!!! ואני "ליצן החצר" סתם,,,,עברתי בשכונה,,,למשמע המהומה,,, אותי עדין לא נישקה לה אף נסיכה: והרני עוד "צפרדע" ,,,,,,,,,

אהבתי , והפנמתי,למרות שדוגמתך......

יפה , אך על מה ילינו הכסילים.... באמת, "הטובים בקרקע"? ואם במשלים הגית, אז תענה בחוכמתך הרבה מדוע טומנת בת היען את ראשה בקרקע? ובבקשה , תרשום\מי עם רווחים בשורות שיהיה יותר קריא!

יפה כתבת מר hamo..........

אכן יש שיפור בסגנון לעומת כל הכתוב בעבר כנראה שתחילת "החרם" עזרה , בכל מקרה יפה לקרוא תכנים כאלו ולא מילות "הערווה" ששלחת

זה היה הטובים לטייס-והשאר נמחק,

נמחקת פה ההודעה-

מה שכתבתי בתחילה היה"הטובים לטייס" ,וכן המשפט עם הכסילים היה כתוב כולו,אתה צודק לגבי הרווחים-אבל אני רק "הליצן" ,לפעמים אני מדבר,יותר מהר מהכתיבה, "מא עתה לה תומח בחינוכ מיוכד" ?

אהבתי , והפנמתי,למרות שדוגמתך......

יפה , אך על מה ילינו הכסילים.... באמת, "הטובים בקרקע"? ואם במשלים הגית, אז תענה בחוכמתך הרבה מדוע טומנת בת היען את ראשה בקרקע? ובבקשה , תרשום\מי עם רווחים בשורות שיהיה יותר קריא!

אולי היא -

חושבת שהסכנה תחלוף?אולי מחפשת תולעים? אולי נשאל אותה???
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר