תראה...

וויכוחים והקנטות זה אחלה השאלה באיזה רמות. רמת הביבים הזאת מורידה את רמת הפורום והרבה פשוט מעדיפים לא להגיב.

נכון....

אז או שמשאירים אותו פה בשביל הבדיחה שיהיה קצת צחוק , או שפשוט מתעלמים וממשיכים ללא התגובות שלו . בכל אחד מהמקרים הוא פשוט יעלם לבד!

זהו ..

שלא ! הוא לא נעלם. ועם כל הכבוד .. התגובות שלו לא מצחיקות אותי בכלל נהפוך הוא.

OK אז מתעלמים יחדיו

אכן ראיתי........

את כל השירשורים שלו והבנתי את הנוסך וצורת הכתיבה , ממש מתחת ל..... , אני חושב שהוא צריך להבין שלמרות שזהו פורום חופשי יש צורה ודרך לכתוב אפשר גם להקניט ולהרגיז , לזה זה גם מיועד אבל לרדת לרמה כזו לדעתי הדרך הנכונה לאנשים כאלו היא לעבור "ליידם" ופשוט להתעלם אבל אז אנחנו מעבדים את רוח הלחימה וזה כיף לראות את התגובות למה שהוא שולח וכיצד העסק "מתחמם" לא? פשוט נחמד לקרוא את הדברים והווכוחים ביניהם לא כך??

חחחחח

שמחה ששיעשעתי אותך קצת.

OK אז מתעלמים יחדיו

פלומה וג'יבי-

אפשר להתעלם איתכם ביחד? או שאני אתעלם לי לבד?

בטח בטח

הצטרפתי..

אם אעמוד בפיתוי לענות..

פלומה וג'יבי-

אפשר להתעלם איתכם ביחד? או שאני אתעלם לי לבד?

נראה לי שאתם מפספסים את שמעון בגדול.....

אני מכיר אותו לא מהיום.בחור סבבה, עם חוכמת חיים, ופלספן לא נורמלי, יש לו יציאות שלא מובנות לפעמים, אבל בסך הכל הוא אדם מקסים ואוהב לעזור לכולם. אם אתם מחרימים כל אחד שרושם פה משהו לא לרוח שלכם, אז איזה פורום זה? לפי דעתי הדברים,איך שאני רואה אותם, בשירשורים, יצאו מכלל הבנתם, יש לו הומור שחור לפעמים, ויכול להיות שפגע בהיא, אז, שוברים את הכלים? ומחרימים.? הרבה מכם לא יודעים את הסיפור שלו לעומק, וחושבים שהוא סתם בן אדם, אבל נהפוך הוא, הוא אחלה. אז אם הוא כותב דברים לא לעניין לפעמים זה בגלל הרבה דברים שאני לא רוצה להעלות בכתב, ממילא הוא יראה אותם מתי שהוא ויריב איתי על זה, איני רוצה להפסיד חבר אמיתי בגלל הפורום הזה שממהר להסיק מסקנות. זכרו אותו אז, וזכרו אותו היום. נשתנה משהו בשמעון שמוכר לכם? אז תסיקו את המסקנות הנכונות ואל תהיו שופטים בפורום הזה, כי אני איתו רוב הזמן . שיהיה לכם חומר למחשבה - ערב טוב.

סליחה .. סליחה .. אדוני היקר

מפספסים אותו בגדול ? לא נראה לי. בכל אופן הדרך שהוא מציג את עצמו בפורום הזה לא מקובלת. ייתכן שהוא אחלה בן אדם ולפעמים יש לו יציאות לעניין אבל כנראה שהוא לא מיישם את זה כאן. אנחנו לא מחרימים אדם בגלל הבעת דעתו גם היא שונה משלנו. מטבע הדברים כמספר האנשים שיענו על בעיה כך מספר התגובות והתשובות אבל .... לא מקובל עלינו שהוא משתמש בשפת רחוב נמוכה. לא מקובל עלינו שהוא משתמש בשפה בוטה. לא מקובל עלינו שהוא אומר לאנשים אחרים איך להגיב ומה לומר. לא מקובל עלינו שההוא שחצן החי בבועה וקורא לעצמו "יועץ נישואים", "אבן דרך בפורום" ועוד ביטויים כאלה ואחרים. שמעון נמצא מספר חודשים בפורום ולא חרצנו את דעתנו מהר כל כך כפי שאתה אומר. קרא את שירשור ההודעות שלו וראה כיצד הוא מתבטא וזאת לא הפעם הראשונה ואיך הוא נוהג לריב עם אנשים בפורום. סיבותיו שמורות עימו אבל אם כל אחד יבוא לפורום ויוציא את הקיטור שיש לו מחייו אז הפורום הזה לא יוכל להתקיים. מקווה שהובנתי

הצטרפתי..

אם אעמוד בפיתוי לענות..

אני מבינה ללבך ...ממש קשה לעמוד בפיתוי

חחחחחחחחח

"איזה הוא גיבור הכובש את ייצרו"

חן .. חן לכל המצטרפים/ ות.........

אני חושב שניתן להתעלם מבלי לחשוב פעמיים לאור צורת הביטוי. אגב CERCHR2 - הוא כנראה אותו אדם , ראו את צורת ההתבטאות שלו בשירשור - אין ספק שזה הוא!! ,( אגב לא הבנתי את המשפטים כמו: "הפסקתי לקנות גם חמאת בוטנים....", "גם אני מפליץ, ואת יודעת מה , אני מהנאדים שלי גם יודע להלחין , מנגינות. מפליא , הא?", "צער בעלי "מתרוממים", " ועוד ביטויים נחמדים , אין ספק שאתה זהו ידידי , כפי שאמרתי בעבר לא משנה השם תמיד הביטויים השגורים יגיעו!. ולך - NOILLI1 , להצטרף , אין צורך לשאול " סתם , עולם חופשי

הנאה

מחמת הספק !! שמעת על זה ?? דווקא "נשמע" לי מוכר , אבל אולי רוצה לחזור למוטב?? סתאאאאם חבל על האנרגיה , חבל על המלחמות , שיכתוב את מה שיכתוב, ומי שרוצה יגיב, ומי שלא, אז מה יש לי להגיד, כל אחד כראות עיניו יעשה !
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר