גם לך יש מה לומר?

כולכם נהייתם זאבים כאן בפורום, ממש קשה להכירכם. ההיא נהייתה רגשנית, ההוא נהיה כך, ומיתדרדר מיום ליום. מה יהיה , איתכם חבר'ה<? אינכם זורמים כבר? תזרמו, יא כבדים.

תתפלא, גם לי יש מה לומר..

גב' נולי היקרה- אני מאוד מעריך אותך, אך יש לך את הנטייה להבין הכל הפוך...

למה את חושבת שאני בראש שלך? אם את חושבת "כחול" אז אני חייב לחשוב אותו דבר כמוך? ממש לא מעניין אותי מה בלה כותבת, והערתי לה כל זאת בהלצה, אך, כנראה את ממש לא בקטע של הלצות למיניהן, מהטיפוס של "הדוגרי" והישר. ואם הייתי אומר" הצידה ומעלה"? זה היה מקבל אצלך את אותה המשמעות של"מעלה מטה?" בכל אופן, אני לא דוחה, אני לא מתחסד, אני לא כותב ברמות של אחרים, אומנם, אך, אני רוצה לדעת, מדוע את לוקחת באופן אישי את כל הדברים האילו אלייך? הבאמת את קנאית? זהו פורום שנועד לכולם! זהו פורום ללא מנהל , אומנם, אך, יש את הרושם, שכולם רוצים ליפול על כולם- תרתי משמע, ואם את חושבת שבלה גושן שווה את כל מה שכתבת , שירווח לך! אני, עצמי, והשקפותיי, מהווים מזה זמן ארוך לפנייך, אבן דרך לפורום זה. כפי שאמרה היא "נדפקה לו הקופסא"? כנראה שאולי, לא מבטל אף אפשרות,לביטוי עוצמותי, נראה אותך, נוסקת בגובה 35,000 רגל, מעלה, הדם , מפסיק לעלות למוח, ההכרה לפעמים מתלדלת, אך חוזרת במהירה, אז, בבקשה ממך, אל תקחי דברים אישית מדיי. רשמתי בעבר הרחוק דברים יותר קשים לגבי נשים שהשמיצו את בעליהן, וכו' וכו'. אז צאי מזה , אין בכוחי לתת עבורך את האנרגיות הרצויות עבור- בלה - גושן. שתהיה לך שבת קסומה! ממני לך - נולי- ותפסיקי להיות כזאת קנאית -

נורא רציתי.בחיי.

נורא רציתי לשתוק. אבל זה מפתה מידי. גיבוב כזה של שטויות לא קראתי מזמן. ראשית אתה יכול להרגע. שום דבר אצלך לא מעורר בי מחשבות כחולות.ההפך הוא הנכון. כשאמרת "בשביל שזה לא יגיע לווריד של המה שמו" בטח התכוונת למוח החסר שלך. תשמע אבן ריחיים, אתה בחור נורא פשוט. נדמה לך שמצאת את הנוסחה - קומץ טרגדיה,עם ספל נאמנות,2 כפות שירים ברמה של כיתה ג ו2 ספלים של תהילה מפוקפקת (טייס עלאק. בחיל אוויר למי שמנקה שירותים יש אינטליגנציה גבוהה משלך). עלי השטויות שלך לא עובדות.

מה דעתך?

רפאלה18 לא מחייכת. יודעת למה? כנראה שחסרות לה השיניים הקדמיות, וזה טוב , מבחינה אחרת, יודעת למה? בשביל שזה לא יפריע לווריד. של המה שמו, בזמן...... מעלה , מטה. בטוח, שהיא גם מאוד נמוכה. יודעת למה? בכדי שתגיע בדיוק.... אל ..."המה -שמו"!!! =================== איך זה נשמע לך? גם עכשיו את חושבת שהתגובה שלי נבעה מקינאה וטרחנות? מותר לך לא לסבול אותי. את יכולה להעביר עלי ביקורת חופשי. כדאי לפחות שתפעילי שיקול דעת לפני שאת פותחת את הפה. להבדיל ממך,מעולם לא השמצתי מישהו בשביל הכיף. יש נושאים שמקפיצים אותי . גם אם הביקורת שלי לא נעימה לך,היא תמיד ענינית. סתם חומר למחשבה.

מה , גם לה אין שיניים קדמיות?

נורא רציתי.בחיי.

נורא רציתי לשתוק. אבל זה מפתה מידי. גיבוב כזה של שטויות לא קראתי מזמן. ראשית אתה יכול להרגע. שום דבר אצלך לא מעורר בי מחשבות כחולות.ההפך הוא הנכון. כשאמרת "בשביל שזה לא יגיע לווריד של המה שמו" בטח התכוונת למוח החסר שלך. תשמע אבן ריחיים, אתה בחור נורא פשוט. נדמה לך שמצאת את הנוסחה - קומץ טרגדיה,עם ספל נאמנות,2 כפות שירים ברמה של כיתה ג ו2 ספלים של תהילה מפוקפקת (טייס עלאק. בחיל אוויר למי שמנקה שירותים יש אינטליגנציה גבוהה משלך). עלי השטויות שלך לא עובדות.

נורא רציתי לשתוק, אבל זה מפתה מדי.......

אבן ריחיים תקראי לבעלך השאנן שיושב מולך ותוקע נודים בפרצוף שלך , ולא דופק לך חשבון במיל. וגם,לטייסים, יש מה לומר למי שמצאה את הנוסחה הנכונה עבורה: 2 ספלי אהבלות, 4 קורט שאננות{פרגיד'ית} 2.5- מביאה ביד , פעמיים או שלוש ביום 4.8- בוגדת בבעל כשהולך לעבודה... 1.6 - נמצאת כל היום בפורום סודות+ווידיים {יש לך סודות - גב' נולי?}..... ובאמת, צר לי לומר לך , שמרגע זה ,הפסקתי להעריך אותך כפי שהיית, חביבה כפי שנשמעת, ו....... אני שם z גם עלייך, וגם על כולם.... וגם על מה שאתם חושבים.......!!!! אני, חמודה אינפנטילית, את שלי עשיתי, טסתי , המון, אני עדיין טס המון, באמת לא דופק חשבון למה את חושבת לגבי האינטילגנציה שלי, וגם , ניקיתי שירותים כשהייתי צוער - צעיר. אני, את שלי אגיד לכולם, בין, אם מוצא חן בעיניכם , או לאו. זהו פורום, להתבטאות מסויימת, ואם את נוטה לקחת דברים בכבדות כ"כ קשה ומסורבלת,אז, מצידי תמשיכי. אמרתי את מה שיש לי לומר. השאר? יבוא עם הזמן........

תתפלא, גם לי יש מה לומר..

יש לך מה לומר.....אבל משום מה......

הפה מלא? רק תיזהר, שלא לבלוע...... אז... אם בכ"ז יש לך מה לומר.... שיבולע לך, "בונה - פטיט" "מון-שרי"!!!

כמובן שאני בולע..

את האוכל הטעים, לא יורק נוצות כמוך, בטח שנעדרת מפה נסעת לטורקיה לתיקון האגזוז שלך, טייס עאלק, סתם מתרומם..

סלחי לי את, אך את לא נראית לי מבינה גדולה בכתיבה....

או שיש לך בעיית הבנת הנקרא. ארוך, זה בגלל ששפכה את ליבה על הדף. משעמם, לא הייתי מגדיר זאת כך, ולא אחרת.ולא יותר מנהדר. לא מובן- מי אמר שהכל צריך להיות מובן? מספיק שלה , הכותבת , זה מובן, ומרגש, וזורם עם עם הרגשות כלפי חוץ, ואם זה ארוך עבורך, אז מלכתחילה , תחשבי אם כדאי לך לקרוא, אולי , קריאה של כמה שורות מייגעת את מוחך הצנום. ואם ייזדמן לך, בעתיד, אז קראי את מה שאני כותב. סתם , לא קוראים לי פלספן......... ותחשבי על זה....ההיייי

סולחת לך, אתה באמת פלספן מייגע

אין לי שיניים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גם לי אין

כמובן שאני בולע..

את האוכל הטעים, לא יורק נוצות כמוך, בטח שנעדרת מפה נסעת לטורקיה לתיקון האגזוז שלך, טייס עאלק, סתם מתרומם..

חחחחחחחחחחח

ניתן להביע דעה וזה אחלה אולם.............

ידידי לפורם , למה כך אתם מדברים , כל אחד יכול להביא לומר את רצונו אבל ,, למה עם זיבולי פה , אפשר גם קצת כחול שטוב לאווירה אבל מפה ועד לזיבולי פה... למה ?

מציעה לך

לקרוא את כל השירשורים של שמעון ולראות באיזו שפה נמוכה הוא משתמש וכיצד הוא מהלל ומשבח את עצמו ואז תוכל להחליט.

גב' נולי היקרה- אני מאוד מעריך אותך, אך יש לך את הנטייה להבין הכל הפוך...

למה את חושבת שאני בראש שלך? אם את חושבת "כחול" אז אני חייב לחשוב אותו דבר כמוך? ממש לא מעניין אותי מה בלה כותבת, והערתי לה כל זאת בהלצה, אך, כנראה את ממש לא בקטע של הלצות למיניהן, מהטיפוס של "הדוגרי" והישר. ואם הייתי אומר" הצידה ומעלה"? זה היה מקבל אצלך את אותה המשמעות של"מעלה מטה?" בכל אופן, אני לא דוחה, אני לא מתחסד, אני לא כותב ברמות של אחרים, אומנם, אך, אני רוצה לדעת, מדוע את לוקחת באופן אישי את כל הדברים האילו אלייך? הבאמת את קנאית? זהו פורום שנועד לכולם! זהו פורום ללא מנהל , אומנם, אך, יש את הרושם, שכולם רוצים ליפול על כולם- תרתי משמע, ואם את חושבת שבלה גושן שווה את כל מה שכתבת , שירווח לך! אני, עצמי, והשקפותיי, מהווים מזה זמן ארוך לפנייך, אבן דרך לפורום זה. כפי שאמרה היא "נדפקה לו הקופסא"? כנראה שאולי, לא מבטל אף אפשרות,לביטוי עוצמותי, נראה אותך, נוסקת בגובה 35,000 רגל, מעלה, הדם , מפסיק לעלות למוח, ההכרה לפעמים מתלדלת, אך חוזרת במהירה, אז, בבקשה ממך, אל תקחי דברים אישית מדיי. רשמתי בעבר הרחוק דברים יותר קשים לגבי נשים שהשמיצו את בעליהן, וכו' וכו'. אז צאי מזה , אין בכוחי לתת עבורך את האנרגיות הרצויות עבור- בלה - גושן. שתהיה לך שבת קסומה! ממני לך - נולי- ותפסיקי להיות כזאת קנאית -

איףףף איזה קשקשן אתה

מציעה לך

לקרוא את כל השירשורים של שמעון ולראות באיזו שפה נמוכה הוא משתמש וכיצד הוא מהלל ומשבח את עצמו ואז תוכל להחליט.

אכן ראיתי........

את כל השירשורים שלו והבנתי את הנוסך וצורת הכתיבה , ממש מתחת ל..... , אני חושב שהוא צריך להבין שלמרות שזהו פורום חופשי יש צורה ודרך לכתוב אפשר גם להקניט ולהרגיז , לזה זה גם מיועד אבל לרדת לרמה כזו לדעתי הדרך הנכונה לאנשים כאלו היא לעבור "ליידם" ופשוט להתעלם אבל אז אנחנו מעבדים את רוח הלחימה וזה כיף לראות את התגובות למה שהוא שולח וכיצד העסק "מתחמם" לא? פשוט נחמד לקרוא את הדברים והווכוחים ביניהם לא כך??

תראה...

וויכוחים והקנטות זה אחלה השאלה באיזה רמות. רמת הביבים הזאת מורידה את רמת הפורום והרבה פשוט מעדיפים לא להגיב.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר