תסלחי לי אבל

ארוך ומשעמם ומאד לא מובן. אולי פשוט תגידי לו, עצוב לי בלעדיך ואני מתגעגעת. גברים לא מבינים ברבורים ארוכים שהולכים סחור סחור.

סלחי לי את, אך את לא נראית לי מבינה גדולה בכתיבה....

או שיש לך בעיית הבנת הנקרא. ארוך, זה בגלל ששפכה את ליבה על הדף. משעמם, לא הייתי מגדיר זאת כך, ולא אחרת.ולא יותר מנהדר. לא מובן- מי אמר שהכל צריך להיות מובן? מספיק שלה , הכותבת , זה מובן, ומרגש, וזורם עם עם הרגשות כלפי חוץ, ואם זה ארוך עבורך, אז מלכתחילה , תחשבי אם כדאי לך לקרוא, אולי , קריאה של כמה שורות מייגעת את מוחך הצנום. ואם ייזדמן לך, בעתיד, אז קראי את מה שאני כותב. סתם , לא קוראים לי פלספן......... ותחשבי על זה....ההיייי

טוב לפחות שאת מחייכת בפה סגור, גם זה לטובה, עכשיו תעברי לחיוך רחב יותר

אין לי שיניים

- אוהב את החיוך שלך --גם עם פה סגור......

בלה גושן לא מחייכת. יודעת למה? כנראה שחסרות לה השיניים הקדמיות, וזה טוב , מבחינה אחרת, יודעת למה? בשביל שזה לא יפריע לווריד. של המה שמו, בזמן...... מעלה , מטה. בטוח, שהיא גם מאוד נמוכה. יודעת למה? בכדי שתגיע בדיוק.... אל ..."המה -שמו"!!! {את רואה- בכ"ז חייכת} עכשיו אני מבסוט. ממני לך -

שמעון,אתה דוחה!

לא יתכן שבגלל שמישהו מביע עמדה שונה משלך ,אתה מרשה לעצמך לפתוח פה מלוכלך כל כך עם בדיחות לעוסות מסוג ז'. בלה גושן צודקת בכל מילה.אבל זו לא הנקודה. זהו פורום סודות ווידויים ולא פורום כתיבה יוצרת. הכתיבה שלך אגב,גרועה ברמות. כך שאתה בטח לא בעמדה לתת לבלה ציונים עד כמה היא מבינה בשירה. .

הוא אולי לא מדבר לעיניין

ואת סתם אישה טרחנית ומאוד מאוד קנאית ופשוט חבל שפה בתוך שרשור נחמד מצאת לך את ההזדמנות שלך לחשוף ברבים את קינאתך מישהיא טרחה וכתבה את מה שעל ליבה נקודה טוב לא טוב מי ביכלל שופט

מה דעתך?

רפאלה18 לא מחייכת. יודעת למה? כנראה שחסרות לה השיניים הקדמיות, וזה טוב , מבחינה אחרת, יודעת למה? בשביל שזה לא יפריע לווריד. של המה שמו, בזמן...... מעלה , מטה. בטוח, שהיא גם מאוד נמוכה. יודעת למה? בכדי שתגיע בדיוק.... אל ..."המה -שמו"!!! =================== איך זה נשמע לך? גם עכשיו את חושבת שהתגובה שלי נבעה מקינאה וטרחנות? מותר לך לא לסבול אותי. את יכולה להעביר עלי ביקורת חופשי. כדאי לפחות שתפעילי שיקול דעת לפני שאת פותחת את הפה. להבדיל ממך,מעולם לא השמצתי מישהו בשביל הכיף. יש נושאים שמקפיצים אותי . גם אם הביקורת שלי לא נעימה לך,היא תמיד ענינית. סתם חומר למחשבה.

נו...

זה שאמרתי טרחנית!!!!!

חחחחח ואת?

איך היית מגדירה את עצמך?

שמעון,אתה דוחה!

לא יתכן שבגלל שמישהו מביע עמדה שונה משלך ,אתה מרשה לעצמך לפתוח פה מלוכלך כל כך עם בדיחות לעוסות מסוג ז'. בלה גושן צודקת בכל מילה.אבל זו לא הנקודה. זהו פורום סודות ווידויים ולא פורום כתיבה יוצרת. הכתיבה שלך אגב,גרועה ברמות. כך שאתה בטח לא בעמדה לתת לבלה ציונים עד כמה היא מבינה בשירה. .

למה את מרגישה צורך להעיר לו

את מעצימה את הערות שלו ונותנת לו במה והרי הוא זה מה שהוא רצה מההתחלה אז תפסיקי להיות כזו "דודה" ותדאגי לבחור נכונה את איש המתאים לביקורת שלך !!!

חחחחח ואת?

איך היית מגדירה את עצמך?

טרחנית גדולה יותר

אני לא לוקחת את עצמי ברצינות כזו תהומית כל מה שתקראי לי , יהיה בסדר מצידי / או לא בסדר למי זה חשוב אני זה אני ואת זה את וכנראה לא נשתנה סוף שבוע מהנה לך גב' נולי

מה דעתך?

רפאלה18 לא מחייכת. יודעת למה? כנראה שחסרות לה השיניים הקדמיות, וזה טוב , מבחינה אחרת, יודעת למה? בשביל שזה לא יפריע לווריד. של המה שמו, בזמן...... מעלה , מטה. בטוח, שהיא גם מאוד נמוכה. יודעת למה? בכדי שתגיע בדיוק.... אל ..."המה -שמו"!!! =================== איך זה נשמע לך? גם עכשיו את חושבת שהתגובה שלי נבעה מקינאה וטרחנות? מותר לך לא לסבול אותי. את יכולה להעביר עלי ביקורת חופשי. כדאי לפחות שתפעילי שיקול דעת לפני שאת פותחת את הפה. להבדיל ממך,מעולם לא השמצתי מישהו בשביל הכיף. יש נושאים שמקפיצים אותי . גם אם הביקורת שלי לא נעימה לך,היא תמיד ענינית. סתם חומר למחשבה.

אני אסביר

לא צריך לריב כתבתי את שכתבתי רק לו להוא ... אז לעצמי הרשתי להאריך ולפרט ! כי רציתי שיראה רציתי שיקרא רציתי שידע שלא היתה לי כוונה רעה ופרטים שהם רק שלי ושלו הוספתי רציתי להיות בטוחה שיבין והוא ראה , קרא, והבין! והוא אציל שכמותו ענה!! זה כל הסיפור מה הלאה ?? לא יודעת !!! ימים יגידו !!

ואני אגיב-

איכשהוא יש לי הרגשה שאת לוקחת על מצפונך קצת יותר מידי,לא? בדרך כלל אין רק צד אחד אשם בסיפור. בכל אופן,אני נורא שמחה לשמוע שהשגת את המטרה. כולנו טועים מידי פעם ולא פשוט להודות בזה. הויכוח כאן לא קשור אליך ובטח לא לדרך שבחרת להביע את עצמך. כמו שאמרתי, זה לא פורום שירה ואם צצה למישהו ביקורת או דעה אחרת,היא צריכה להתייחס לתוכן ולא לדרך. יחד עם זה,ניראה לי שחלק מן הקוראים פיספסו את בלה גושן בגדול. הבחורה פשוט ישירה ומצחיקה. מה היא אמרה בסך הכל? דבר נורא נכון- "אולי פשוט תגידי לו, עצוב לי בלעדיך ואני מתגעגעת. גברים לא מבינים ברבורים ארוכים שהולכים סחור סחור". שמחה שהצליח לך. שבת שלום.

חחחחח

לא לוקחת על מצפוני שום דבר שכזה רציתי קיבלתי וזהו נגמר והגברים שאני מכירה מבינים ועוד איך מבינים !!!

שמעון,אתה דוחה!

גב' נולי היקרה- אני מאוד מעריך אותך, אך יש לך את הנטייה להבין הכל הפוך...

למה את חושבת שאני בראש שלך? אם את חושבת "כחול" אז אני חייב לחשוב אותו דבר כמוך? ממש לא מעניין אותי מה בלה כותבת, והערתי לה כל זאת בהלצה, אך, כנראה את ממש לא בקטע של הלצות למיניהן, מהטיפוס של "הדוגרי" והישר. ואם הייתי אומר" הצידה ומעלה"? זה היה מקבל אצלך את אותה המשמעות של"מעלה מטה?" בכל אופן, אני לא דוחה, אני לא מתחסד, אני לא כותב ברמות של אחרים, אומנם, אך, אני רוצה לדעת, מדוע את לוקחת באופן אישי את כל הדברים האילו אלייך? הבאמת את קנאית? זהו פורום שנועד לכולם! זהו פורום ללא מנהל , אומנם, אך, יש את הרושם, שכולם רוצים ליפול על כולם- תרתי משמע, ואם את חושבת שבלה גושן שווה את כל מה שכתבת , שירווח לך! אני, עצמי, והשקפותיי, מהווים מזה זמן ארוך לפנייך, אבן דרך לפורום זה. כפי שאמרה היא "נדפקה לו הקופסא"? כנראה שאולי, לא מבטל אף אפשרות,לביטוי עוצמותי, נראה אותך, נוסקת בגובה 35,000 רגל, מעלה, הדם , מפסיק לעלות למוח, ההכרה לפעמים מתלדלת, אך חוזרת במהירה, אז, בבקשה ממך, אל תקחי דברים אישית מדיי. רשמתי בעבר הרחוק דברים יותר קשים לגבי נשים שהשמיצו את בעליהן, וכו' וכו'. אז צאי מזה , אין בכוחי לתת עבורך את האנרגיות הרצויות עבור- בלה - גושן. שתהיה לך שבת קסומה! ממני לך - נולי- ותפסיקי להיות כזאת קנאית -

אבן דרך???

אבן נגף!!!!
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר