רשמתי לך

אצבעוני. כל מה שאמרת על מזל דלי הוא נכון. אבל אם יש לי אהבה אני כן רוצה להיות במסגרת. ונכון, אני "סופר" נמשכת לחריגים ומתוסבכים נפשית, בגלל זה אני לבד. נולדתי ב10.2.073, אני בת 33 שזה כבר מתקרב ל35 ולא ל30, למרות שלשמחתי לא נותנים לי יותר מ28. אז לפחות בזה התברכתי. את קשורה לתחום האסטרולוגיה או שאת סתם קוראת מזלות ויודעת על כל מזל מהו? הרי צריך גם לדעת אופק לפני שמנתחים מזל של בנאדם. במה את מתעסקת?

ומפה תמשיכו במייל הפרטי

ואצבעוני, את רצינית במה שרשמת? היא תמצא קשר רציני רק ב- 2012? ממש מעודד...

אני רואה באופק.......את שמך האמיתי

ואת אזור מגורייך.......ובעוד יום אני גם אדע את כתובתך המדוייקת ואת מספר הטלפון שלך.....

את

אפילו לא יודעת מה שמי. לכולם השם שכתבתי מפוברק ברכותיי על האינטליגנציה השופעת שלכם שחשבתם שאני אפרסם את שמי האמיתי..............

רשמתי לך

אצבעוני. כל מה שאמרת על מזל דלי הוא נכון. אבל אם יש לי אהבה אני כן רוצה להיות במסגרת. ונכון, אני "סופר" נמשכת לחריגים ומתוסבכים נפשית, בגלל זה אני לבד. נולדתי ב10.2.073, אני בת 33 שזה כבר מתקרב ל35 ולא ל30, למרות שלשמחתי לא נותנים לי יותר מ28. אז לפחות בזה התברכתי. את קשורה לתחום האסטרולוגיה או שאת סתם קוראת מזלות ויודעת על כל מזל מהו? הרי צריך גם לדעת אופק לפני שמנתחים מזל של בנאדם. במה את מתעסקת?

אוקיי, בדקתי משהו ואין לי הרבה להוסיף על מה שאמרתי קודם

אם תרצי בכך ותהיי מוכנה לוותר על החופש והעצמאות שלך ואם תתני להיגיון להוביל אותך מה שלא תמיד קורה בפועל (יש לך נטייה לשגות בחלומות ואת חושבת הרבה פעמים עם הלב ולא עם הראש) יש סיכוי סביר למצוא אהבה אמיתית (עד כמה שניתן כיום למצוא אהבה כזאת) בעוד 3 שנים. 33 זה לא מבוגרת, היום הרבה בחורות מתחתנות לקראת גיל 40 ואפילו אחריו. לא צריך למהר בגלל איזשהו לחץ חברתי. אבל אני עדיין בדעה שמה שלמעשה יוביל אותך בחיים זו המשיכה ל"לא שגרתי" ל"לא סטנדרטי" ל"רצון לחופש" ל"רצון לשבור מסגרות", הרבה נסיעות, הרבה לימודים, לדעתי את צריכה גם לעבוד בעבודה שתתרום לך לצורך הזה. עבודה עם אנשים לא שגרתיים וכדומה. אני לא אסטרולוגית ונכון שצריך לדעת גם שעה מדוייקת, אבל אני התעניינתי בכל מיני תחומים מיסטיים למיניהם ואני אוהבת להפעיל לפעמים את האינטואיציה שלי. אם כי לא תמיד אני צודקת. וכבר עכשיו אני אומרת לך לקחת הכל בערבון מוגבל. אני מאחלת לך שתמצאי את אשר נפשך פנימה מחפשת ולא מה שלימדו אותך לחפש. אמנם למוסכמות חברתיות יש השפעה על חיינו, אבל רצוי לנו להיות שלמים עם עצמנו גם אם זה לא תמיד עולה בקנה אחד עם מה שמצפים מאיתנו. אני מאחלת לך בהצלחה. בעצם אני גם בטוחה שבסופו של דבר תגיעי לאמת הפנימית שלך וזוהי תהיה הצלחתך.

ומפה תמשיכו במייל הפרטי

הי ר"ר ג'ון, אל תמחוק את זה, עד שכתבתי הכל.

כתבתי שיש סיכוי בעוד 3 שנים בערך ב- 2009. ושגם לך יהיה יום נפלא ושתגיע לאמת הפנימית שלך.

את

אפילו לא יודעת מה שמי. לכולם השם שכתבתי מפוברק ברכותיי על האינטליגנציה השופעת שלכם שחשבתם שאני אפרסם את שמי האמיתי..............

מי אמר שאני יודע לפי מה שכתבת??

ישנן דרכים אחרות

הי ר"ר ג'ון, אל תמחוק את זה, עד שכתבתי הכל.

כתבתי שיש סיכוי בעוד 3 שנים בערך ב- 2009. ושגם לך יהיה יום נפלא ושתגיע לאמת הפנימית שלך.

בנות, בנות, תרגעו..

ומה זה כל הזיוני מוח האסטרולוגים האלה? זה פורום אסטרולוגיה? פורום מתוסבכים? אז מה את אומרת "אצבעוני", איזה מזל אני? אה?

רשמתי לך

אני רואה באופק.......את שמך האמיתי

ואת אזור מגורייך.......ובעוד יום אני גם אדע את כתובתך המדוייקת ואת מספר הטלפון שלך.....

אהבה במקום עבודה

נדלקתי על מישהו במקום עבודתי אך ישנן שתי בעיות מהותיות בנושא. הוא נשוי והכה טראגי זה שהוא נאשם בהטרדה מינית של עובדת. אני ממש דלוקה על הבנאדם ויודעת שלא ייצא מזה כלום רק לאור העבר שלו.סתם רציתי לשתף.

תנסי לרמוז

את מעוניינת תרמזי אנו הגברים מאוד לא רואים בזה הטרדה מינית

מה היית

מציע?איך לרמוז? הוא סתם חושב שאני נחמדה אליו לא יכול להיות לו מושג. אתמול הוא התקשר לאיזה נושא ואז פתאום אמר "שלום" כזה ו" התרגלנו לדבר" "הייתי חסר לך היום?" וישר עניתי "מאוד" אם אני הייתי שואלת "גם אני הייתי חסרה לך?" ישר הוא היה מבין. זו השאלה הכי סתמית אך הכי נוגעת בנקודה ולא רציתי לעשות את זה, להלך על החבל הדק. אני כאילו משאירה לו את העבודה. אז בתור זכר מה היית מציע?

אהבה במקום עבודה

נדלקתי על מישהו במקום עבודתי אך ישנן שתי בעיות מהותיות בנושא. הוא נשוי והכה טראגי זה שהוא נאשם בהטרדה מינית של עובדת. אני ממש דלוקה על הבנאדם ויודעת שלא ייצא מזה כלום רק לאור העבר שלו.סתם רציתי לשתף.

עזבי אותו לנפשו

בשביל מה להכניס ראש בריא למיטה חולה. כל הסיבות שבעולם שאת לא צריכה אפילו לחשוב עליו. גם נשוי וגם חשוד בהטרדה מינית, או שאת נמשכת דוקא לטיפוסים כאלה

ומפה תמשיכו במייל הפרטי

?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר