אהבה במקום עבודה

נדלקתי על מישהו במקום עבודתי אך ישנן שתי בעיות מהותיות בנושא. הוא נשוי והכה טראגי זה שהוא נאשם בהטרדה מינית של עובדת. אני ממש דלוקה על הבנאדם ויודעת שלא ייצא מזה כלום רק לאור העבר שלו.סתם רציתי לשתף.

בטח גם ההיא שבגללה הוא הואשם ב"הטרדה מינית" היתה דלוקה עליו

אבל מכיוון שהוא לא נענה לה, היא האשימה אותו ב"הטרדה מינית" מסכן הבחור. בחיי אני מרחמת עליו. יש גם בחורות מניאקיות.... צר לי עלייך, אבל מצד שני זה דווקא די כיף להיות דלוקה על מישהו בעבודה, זה נותן חשק להגיע בבוקר לעבודה, להתחמם כל היום בפטנזיות מיניות, לא רע בסך הכל. רק שאת לא תאשימי אותו בסוף ב"הטרדה מינית". אחחחחחחחחחחח אחחחחחחחחח אחחחחחחחחחחחחחח באמת לא נורא. פנטזיות מיניות בעבודה. עדיף משעמום נוראי.

את/צודק/ת

זה באמת נחמד ומרגש. מה שכן כל פעם שאני רואה אותו אני לא יכולה להתנהג רגיל, אני מייחכת ממבוכה ונראה לי שזה מסגיר. לאחרונה גם התחלתי להתקרב אליו במסווה של "עבודה" ואז לשאלו שאלות אישיות על אשתו וכולי. כמובן שנושא "ההטרדה" לא עלה מן הסתם.

סבבה, אז בסך הכל כיף לך בעבודה

רק תיזהרי שהוא לא יתלונן עלייך על "הטרדה מינית" סתתתתתתתתתתתתם. אבל בינינו, בלי שום קשר לקטע הזה, חפשי לך מישהו פנוי להידלק עליו, לפחות תוכלי לממש עם הפנוי את הפנטזיות שיש לך על הנשוי

מחפשת

אבל לא מוצאת. העולם קשה ואני כבר לא צעירה. אני יושבת וממתינה. זה לא כזה כיף. אם הייתי בפורום של בני 20 ו-אז ניחה אבל אני מעל 30 וזה מתסכל.

לא נורא, גם בגיל 30 זה לא ממש מאוחר, אבל

אני מקווה שאת לא יושבת בבית ומחכה ל"משיח". ובטח לא יצוץ לך במקום העבודה במיוחד אם את כל היום בחדר עם ההוא "הנשוי". אין לי מושג איזה עיצה להציע לך, פרט לזה שאת צריכה לצאת, לבלות, להכנס לאתרי הכרויות, ולא לבחול בשום דרך כדי למצוא את ה"אחד". ואל תדאגי, שנות ה- 30 זה לא ממש "זקנה" שיהיה לך בהצלחה.

אני לא

בחדר איתו בכלל. הוא לא בקומה שלי אפילו. מפעם לפעם אני רואה אותו ולא ממש הרבה. דוקא היה לי איזה קשר עם בחור פנוי מהעבודה אבל הוא לא אחד שיכול לקיים מערכת יחסים. בן 36 ובחיים לא היה מאוהב. סיימתי את זה כי זו ברכה לבטלה. אני לא אוהבת להכנס לאינטרנט בשביל לחפש , הדרך היחידה היא כשחברים מכירים לי כי גם בחוץ הדבר היחיד שרוצים זה "זיון" ואין לי סבלנות לזה. אני מחפשת אהבה ולא בעילה נטו. אני חושבת על הבחור מהעבודה רק כי אין לי אף אחד אז יש מושא לתשוקותיי בהחבא. בחודשים האחרונים הכרתי שלושה בחורים וכל אחד היה דפוק יותר מהשני. לאף אחד מהם לא הייתה חברה וכולם היו לא ממש "נורמאלים", אחד אפילו לקח פרוזאק והשני התאהב בי ונבהל ואמר שהוא לא רוצה להיעלם לי פתאום כי הוא מאוד מכבד אותי ולכן חתך את הקשר בעיבו-נמאסססססססס לללייייייי!!!!!!!!!!

חחחחח ממש חיים סוערים יש לך

הלוואי שיכולתי לעזור לך, לצערי כל מה שאמרת מוכר לי היטב, אם כי אני ממש לא בגילך. האם את מאיזור חיפה והצפון??? באיזה קומה את עובדת??? אולי אנחנו עובדות באותו בניין ?!

לא

מהמרכז. בת כמה את?

אהבה במקום עבודה

נדלקתי על מישהו במקום עבודתי אך ישנן שתי בעיות מהותיות בנושא. הוא נשוי והכה טראגי זה שהוא נאשם בהטרדה מינית של עובדת. אני ממש דלוקה על הבנאדם ויודעת שלא ייצא מזה כלום רק לאור העבר שלו.סתם רציתי לשתף.

למה את מתכוונת כשאת כותבת "נדלקתי" ?

אם זה אהבה תתרחקי. אם זה אומר שבא לך זיון או מציצה לכי על זה. מה כבר יכול להיות

לא

מהמרכז. בת כמה את?

אני מבוגרת ממך, אבל יש לי ניסיון חיים דומה לשלך

האם את מרמת גן??? תסלחי לי, אבל בדקתי ב- 144 הממוחשב והיתה שם אחת ויחידה בשמך. בכל מקרה, אני לא מאיזור המרכז. אבל איזור המרכז ידוע כ"לב" העניינים, הבילויים, והאפשרויות. אני מקווה שתמצאי מישהו בקרוב. דרך אגב, במה את עוסקת? מה המקצוע שלך?

אמאל'ה ...

בדקת ב 144 ????? ההלללוווו ????

הלו ?!?!?!?!?! ומה רצית שאדפוק לה בדלת ?!?!?!?

היא רשמה קודם את שמה המלא, רציתי לדעת מאיזה אזור היא בארץ, חשבתי אולי להכיר לה מישהו. אבל מכיוון שאני לא מאותו אזור אז אני מקווה שהיא תסתדר בכוחות עצמה. ואיפה את בודקת כשאת רוצה לדעת מספרי טלפון או כתובת וכיו"ב?

ישר בשב"כ

לא

מהמרכז. בת כמה את?

רק אל תיבהלי שבדקתי ב- 144 הממוחשב

סתם סקרנות מצידי לדעת מאיזה אזור בארץ את. וגם כתבת שאת עובדת בבניין עם קומות, חשבתי אולי בבניין שלי. אבל מסתבר שלא. שיהיה לך המשך יום נעים ובהצלחה בעניינים זוגיות ורומנטיקה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר