קרא לכם ש..

מרוב שהיה לכם כל כך טוב עם הבן זוג..גם אם הייתה פרידה של לפחות 3 פעמים..אתם פשוט לא יכולים להתנתק מהמחשבה של "אני לא יהיה איתו יותר..איך אוכל לחיות בלעדיו.." ולא בגלל אהבה.. כי במקרה שלי אני לא בטוחה שאני מסוגלת לאהוב מישהו..פשוט רק מהמחשבה שאת יודעת שהוא בן אדם הכי טוב בעולם וכל הפעמים שאנחנו ביחד היה הכי טוב שיכול להיות..וכל הזמן שאת איתו את מחייכת ובכלל כולך זוהרת כזאת אבל עדיין...את לא מרגישה כלום אבל ממש ממש ממש ממש טוב לך איתו.. וזה עושה הרגשה טובה רק מלהיות איתו..???? הייתי מעוניינת להתחתן איתו בגלל זה..אבל לא בטוחה אם שווה להתחתן עם בן אדם בלי אהבה.. גם אם זה רק לטובתי כשהבנאדם מאוהב בי......

וואי, לעניינים כאלה יש המון

תשובות - אבל התשבוה הכי נכונה לדעתי היא להקשיב ללב. גם אני הייתי עם מישהו מדהים וכיף להיום איתו ולא אהבתי אותו הייתי בטוחה שנתחתן אבל כשישבתי וממש הקשבתי ללב שלי ידעתי שזה לא זה... הכל תלוי בך

חשבתי על זה ו..

אני לא מדמיינת את החיים שלי בלעדיו ואני ממש רואה אותו בתור בעלי.. אני פשוט חושבת עליו ויש לי חיוך בגודל הפרצוף שלי.. חח

אז שיהיה לכם

המוןןן בהצלחה!!

קרא לכם ש..

מרוב שהיה לכם כל כך טוב עם הבן זוג..גם אם הייתה פרידה של לפחות 3 פעמים..אתם פשוט לא יכולים להתנתק מהמחשבה של "אני לא יהיה איתו יותר..איך אוכל לחיות בלעדיו.." ולא בגלל אהבה.. כי במקרה שלי אני לא בטוחה שאני מסוגלת לאהוב מישהו..פשוט רק מהמחשבה שאת יודעת שהוא בן אדם הכי טוב בעולם וכל הפעמים שאנחנו ביחד היה הכי טוב שיכול להיות..וכל הזמן שאת איתו את מחייכת ובכלל כולך זוהרת כזאת אבל עדיין...את לא מרגישה כלום אבל ממש ממש ממש ממש טוב לך איתו.. וזה עושה הרגשה טובה רק מלהיות איתו..???? הייתי מעוניינת להתחתן איתו בגלל זה..אבל לא בטוחה אם שווה להתחתן עם בן אדם בלי אהבה.. גם אם זה רק לטובתי כשהבנאדם מאוהב בי......

ואת ל- - א !!! מאוהבת בו????

איך אפשר להיות עם מישהו שלא אוהבים??? הרי צריך להיות ברור לך שהדברים שיש בו היום ואת לא הכי מתה עליהם הם הצרות שלך בעתיד!!! ולמה לפגוע בו למה שלא תהיה לו מישהי שמסוגלת להעניק לו אהבה כמו שמגיע לו????

חשבתי על זה ו..

אני לא מדמיינת את החיים שלי בלעדיו ואני ממש רואה אותו בתור בעלי.. אני פשוט חושבת עליו ויש לי חיוך בגודל הפרצוף שלי.. חח

אולי את לא מסוגלת להודות שגם את בת אדם שמסוגלת לאהוב???

אמרת שאת לא מסוגלת לאהוב ... למה????

קרא לכם ש..

אם זו לא אהבה-

אז מה כן??? יכול להיות שאת רוצה לומר שאת אוהבת אותו אבל לא חושקת בו?

אולי את לא מסוגלת להודות שגם את בת אדם שמסוגלת לאהוב???

אמרת שאת לא מסוגלת לאהוב ... למה????

באמת למה?

למה את חושבת שאת לא בנויה לאהבה?

קרא לכם ש..

כל מה שאת מתארת נשמע כמו אהבה...

ותתפלאי, אבל חצי מהעולם היה רוצה מה שיש לך כעת. כמו שמישהי ציינה פה, אולי מה שחסר לך זו תשוקה?

אז שיהיה לכם

המוןןן בהצלחה!!

אני אוהבת אותו מאוד.. אני יתחתן איתו בקרוב אפילו כשנסיים צבא ;)

פכוסני לובלו טיבייה!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר