בעיה!חייב עזרה

אישתי איימה עליי בגירושים בגלל בזבזנות של כספים על מוצרי חשמל לבית(יש לנו כבר הכל)מתוך ייצר בזבזנות.ואת כל הביזבוזים האלה עשיתי מאחורי גבה.אני מאוד אוהב את אישתי ופוחד לאבד אותה.

אז תחזיר את הכל לחנות

או תמכור ותן לה את כרטיס האשראי. לא פשוט?

הלוואי ויכולתי להבין...

את אלוהים איך ברא את העולם? ישנם נשים שבוכות שהבעל לא קונה כלום ואילו אישתך מאימת עליך מפני שאתה קונה יותר מידיי. מה קנית?מקרר כשיש לך אחד או מזגן נוסף לי ניראה שקנית דבר שאין לך או שתימצא לו שימוש. אני לא אתן לך עיצה אבל באמת יש לך בעיה ולדעתי היא מוזרה.

שי שלום

אני חושבת שאני ואישתך באותה סירה - לשנינו יש בעלים עם אותה בעיה מכורים לקניות (חייבים לקנות הכל למרות שלא חסר כלום), פתרון ספציפי (חוץ מקבוצת תמיכה בנושא) אין - אתה פשוט צריך להבין מה יותר חשוב לך המשפחה או הקניות. מקווה שתצליח

אז תחזיר את הכל לחנות

או תמכור ותן לה את כרטיס האשראי. לא פשוט?

שי שלום

אני חושבת שאני ואישתך באותה סירה - לשנינו יש בעלים עם אותה בעיה מכורים לקניות (חייבים לקנות הכל למרות שלא חסר כלום), פתרון ספציפי (חוץ מקבוצת תמיכה בנושא) אין - אתה פשוט צריך להבין מה יותר חשוב לך המשפחה או הקניות. מקווה שתצליח

תעשה סדר עדיפויות לפני כל קניה, ו.,,

אל תקנה מיד, תשהה את הקניה ליום הבא ,כך תוכל לחשוב אם אתה באמת צריך את המוצר או לא בהצלחה

בעיה!חייב עזרה

אישתי איימה עליי בגירושים בגלל בזבזנות של כספים על מוצרי חשמל לבית(יש לנו כבר הכל)מתוך ייצר בזבזנות.ואת כל הביזבוזים האלה עשיתי מאחורי גבה.אני מאוד אוהב את אישתי ופוחד לאבד אותה.

ביזבוז

אני כבר מושקע ב מאה אלף שח בקניות אין אפשרות להיגמל מזה

שי שלום

היי קרן

בעיה!חייב עזרה

צודק, אתה חייב עזרה

וזו בהחלט אפשרית. מה שאתה מתאר זו התמכרות וכמו כל התמכרות אתה חייב לעבור טיפול גמילה. תבדוק את הענין, תתייעץ עם פסיכולוג שיפנה אותך לטיפול.

זה מאוד פשוט

תפסיק לבזבז סתם כסף

נכון אתה צודק!!! אתה צריך עזרה!

אל תבזבז כספים על מוצרי חשמל לבית, שכבר יש את הכל. תבזבז זמן על אשתך שאתה מאוד אוהב. שלא תאבד את הכל. לא לבז-בז. בז נודד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר