תוקפנות באינטרנט, מה עושים?

זה נושא מוכר, ובטח גם לקוראי דברים אלה.

אדם כותב משהו בפורום, בפייסבוק, מעלה מאמר דעה, או אפילו כותב תגובה, והנה במקום התייחסות עניינית הוא מקבל במקאה הטוב תגובה אחת תוקפנית עם חרפות וגידופים, ובמקרה הגרוע מטר תגובות כאלה.

ואם במקרה מדובר באדם רגיש, שלוקח ללב בקלות, אז זה בשבילו כמו כמה דקירות סכין, ולוקח לו זמן להתאושש.

ובמקרה שאין מדובר באדם רגיש במיוחד, אז זה סתם מסיט את תשומת הלב מהעניין ובמקום שהבמה האינטרנטית תשמש לתועלת, היא משמשת פלטפורמה לתיעול האגרסיות של האנשים, כאשר אותו תמים שכתב מה שכתב התכוון שדבריו יהיו ענייניים עם תגובות ענייניות.

הדגש בדברי אלה נתון במיוחד לאנשים רגישים (כמוני למשל) אשר מילה שנכתבה נגדם בסגנון תוקפני יכולה להיות כמו חרב דוקרת.

איך מתגוננים ברמה האישית, והאם יש פתרונות ברמה הכוללנית כדי לעשות את האינטרנט מקום יותר נעים?

ועוד משהו בתחום דומה: אתרי חדשות, מביאים חדשות מכל הסוגים והמינים, בלי לחשוב כלל לעשות איזה סיווג לא לפי הנושאים המקובלים (פוליטיקה, צבא, כלכלה, בידור וכו׳) אלא לפי רמת ״הנעימות״ של התוכן החדשותי: נעים, פחות נעים, מאוד לא נעים, קשה לקריאה וכדו׳.

זה יכול למנוע ממי שאינם רוצים לחדדות מגעילות, להיחשף להם.

מישהו חשב על סיווג כזה?

ובכלל, אשמח להתייחסות מכל זוית אפשרית.

אני לא חושב שהאינטרנט הוא מקום רע, אני יודע בוודאות שיש הרבה שמתפרניסם ממנו ואפילו לומדים והוא משמשמ אותנו והופך את הכל לזמין ונגיש.

אני יכול להגיד לך קודם כל שאם נפגעת בכל מקום אתה יכול לבקש שיסירו את התגובה או מה שפרסמו, אם הדברים לא נוכנים אתה יכול גם לתבוע ולממש את הזכויות המשפטיות בכל מה שקשור לדברים האלו.

אני אישית לא מזמן הזמנתי לאירוע שלי שירות של שולחנות משחק לאירועים עשו עבודה מעולה הכל הייה תקין אבל חלק מהמשחקים היו מלולכים מאוד, זה לא שלא קיבלתי את השולחנות לאירוע והילדים לא נהנהו אבל כתבתי את מה שבאמת קרה, אני בטוח שאותה חברה שסיפקה לי את שולחנות המשחק בטח לקחו לתשומת לבם ובסיום כל אירוע הם ינקו ולאירוע הבא אחרי זה הוא יקבל שולחן משחק נקי ונעים לשימוש.

אז האם באמת פגעתי במישהו ?

אם פגעתי אני מצטער המטרה הייתה לשפר את השירות שלהם, והם לקחו את זה בתוק ביקורת בונה והבינו, ואגב מרוב שהשירות שלהם הייה טוב הם אפילו לא רק את התשלום שסיכמנו אלא מעבר וזה הגיע להם.

אז אני יכול בהחלט להמליץ עליהם אם אתם מחפשים שולחנות משחק לאירועים אתם יכולים ללחוץ כאן לאתר שלהם.

ממליץ עליהם בחום כי בטוח שאחרי זה תקבלו לאירוע לא רק שירות מעולה אלא שולחנות נקיים ותהנו מאוד מהאירוע שלכם. 


לחברת שילוח מובילה דרוש מתפעל משרה מלאה עבודה מהבית

הצעות עבודה מהבית בכל התחומים שלחו לנו הודעה בוואצפ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנק הגשרים
בחר
בחר