איזו חנות סלולר הכי טובה באילת ?

שלום חבר'ה,

אני יורד לאילת עוד שבועיים ואני מחפש חנות סלולר טובה באילת שתעזור לי להבין מה ההבדל בין כל הפלאפונים החדשים היום ואיזה פלאפון הכי טוב לקנות באילת,אני קונה גם כמה מכשירים למשפחה ומעדיף לקנות להם משהו לטווך ארוך ומחפש חנות שבאמת עוזרת ללקוחות שלה ולא רק באה לעשות קופה.

עוד שאלה קטנה, 

כמה פלאפונים אפשר לקנות באילת?

כי הבנתי שיש איזו כמות מסויימת שאפשר לקנות ואם קונים יותר מכשירים אז צריך לשלם מיסים או משו כזה.

אם אתם ממליצים על חנות סלולר באילת אז בבקשה מנסיון אישי.

תודה לעוזרים,

שתהיה לנו שבת שלום !

שלום חבר'ה,

אני יורד לאילת עוד שבועיים ואני מחפש חנות סלולר טובה באילת שתעזור לי להבין מה ההבדל בין כל הפלאפונים החדשים היום ואיזה פלאפון הכי טוב לקנות באילת,אני קונה גם כמה מכשירים למשפחה ומעדיף לקנות להם משהו לטווך ארוך ומחפש חנות שבאמת עוזרת ללקוחות שלה ולא רק באה לעשות קופה.

עוד שאלה קטנה, 

כמה פלאפונים אפשר לקנות באילת?

כי הבנתי שיש איזו כמות מסויימת שאפשר לקנות ואם קונים יותר מכשירים אז צריך לשלם מיסים או משו כזה.

אם אתם ממליצים על חנות סלולר באילת אז בבקשה מנסיון אישי.

תודה לעוזרים,

שתהיה לנו שבת שלום !

היי דוד משה אני מכיר חנות אחת שדווקא התרשמתי ממנה לטובה והייתי בכמה חנויות סלולר בעיר אילת.

במקור אני מהצפון ונסעתי לחופשה עם המשפחה באילת, כמובן שעל הדרך התחדשנו במכשירים חדשים וואלה באמת שהתרשמתי לטובה,לא ידעתי שיש חנות סלולר שבאמת מעניקה שירות כייפי באילת...

איך שנכנסנו לחנות הצוות חייך אלינו ומיד נרתם לעזור לנו... לגבי כמה מכשירים אפשר לקנות באילת ? 

האמת שאין לי מושג לא שאלנו את זה כי קנינו 2 מכשירים לילדות שלנו ולא הייתה בעיה עם זה 

אבל אני בטוח שבחנות סלולר באילת יעזרו לך בכייף עם השאלה הזו ...

מבחינת פלאפונים באילת יש להם שם מגוון עצום באמת מגוון רחב של פלאפונים אבל לא ידענו בדיוק מה לקחת כי אני ואישתי לא ממש מבינים בזה הבנות יותר מבינות והם התחילו לריב על האייפון X הזה והאייפון 8 ולא ידעו מה לקחת, עד שניגש אלינו בחור עם חיוך והראה לנו פיזית את ההבדלים ביניהם ודיבר בצורה נורא רגועה ומובנת .. ממש נהנינו מהבחור הזה.

לגבי המחירים של הסלולר באילת באופן כללי המחיר דיי נמוך ואפילו יותר משתלם לקנות באילת מחלק מהמקומות בחו"ל(שאת זה דווקא לא ידעתי) ובחנות הסלולר הספציפית הזו גם יצא לנו הנחה כי לקחנו 2 מכשרים והכל אבל בגדול המחיר פצצה באילת.

אם כבר חנות סלולר אז רק בחנות סלולר באילת הגעתי אליהם מכאן : 

חנות סלולר באילת

יש גם בתל אביב כיסויים של אוטרבוקס או כיסויים בשלל צבעים אחרים באתר הזה  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סלולרי וטאבלטים
בחר
בחר